Accuphase

Accuphase_logo                              Accuphase Laboratory, Inc.

Název ACCUPHASE vznikl převzetím předpony ACCU ze slova "přesný" a jejím spojením se slovem PHASE, které je v audiotechnice nejdůležitějším faktorem. Domníváme se, že je to velmi vhodný název pro označení našich výrobků, které plně vystihují tuto a další důležité vlastnosti, jež pronikají do nejhlubšího nitra audiotechniky. Naše nekonečná snaha o kvalitu vyžaduje velmi vysoký stupeň zpracování, což nás přesvědčuje, abychom se vyhýbali používání systémů hromadné výroby. V důsledku toho je objem výroby omezen a výrobky Accuphase jsou k dostání pouze v omezeném počtu specializovaných prodejen.

Zařízení Accuphase nepodléhají rozmarům tržní módy, protože jsou vyrobena především s cílem dosáhnout skutečně věrné reprodukce zvuku. To je hlavním důvodem, proč se naše výrobky těší dlouhodobé produkci.

Každé zařízení Accuphase má vlastní servisní kartu, na které jsou zdokumentovány klíčové informace z výrobního procesu. To i po desetiletích usnadňuje prvotřídní servis, pokud je někdy zapotřebí. Základní koncept nejvyšší kvality totiž prostupuje každým krokem procesu a je důkladně kontrolován, od vývoje přes pečlivou montáž až po závěrečnou kontrolu, která mimochodem zahrnuje test "všemi lidskými smysly" - což je na obvykle velmi technicky zaměřené high-end audio scéně výjimečný prvek. Ve společnosti Accuphase je však v centru pozornosti člověk a jeho láska k hudbě.

accuphase_company

"Dokud budou lidé, bude i hudba," říká Hideharo Ito, úřadující prezident společnosti Accuphase. A jeho společnost dokáže zajistit "nejvyšší kvalitu zvuku i proto, že jsme sami audiofilové". Vývojáři tak přesně znají přání a smýšlení náročných klientů a mohou navrhnout přesně to, co by sami chtěli mít doma. Viceprezident Masaomi Suzuki k tomu dodává: "Špičkové audio je mocný nástroj, který uživatelům umožňuje poslouchat hudbu přesně tak, jak ji cítí v hloubi svého srdce. A my chceme lidem nabídnout ty správné nástroje pro jejich osobní požitek." Majitelé tak dostávají do rukou nejen naprosto špičkový hudební stroj s vynikajícími technickými údaji, ale právě tento "nástroj, který jim umožní plně se ponořit do hudby". Po dokončení základní technické konstrukce proto typický vývojový proces zahrnuje také propracovaná poslechová sezení, při nichž se požadovaný bezchybný zvuk dolaďuje do nejmenších detailů. Toto samotné dolaďování může zabrat stejně času jako předchozí technický vývoj. A teprve po překonání této kritické překážky získá dokončené zařízení interní status domácí reference. Zůstává ve firmě a následně je týmem Accuphase používán jako standard pro všechny další exempláře této řady.

Accuphase_Lab_INC

Cena

9999991000000
19999991000000
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem