Acrolink

Acrolink_logo

Lidé často říkají, že současná špičková technologie podporuje vyšší technologie v příští generaci. Obecně řečeno, nikdo nemůže popřít, že Japonsko je v současné době světovým lídrem v oblasti průmyslových technologií, zejména v oblasti špičkových technologií. Jedna věc, která by zde neměla být přehlížena, je skutečnost, že Japonsko nezískává vedoucí postavení pouze v jedné oblasti, ale v celé řadě oborů. Například výzkum nanotechnologií nebo fotokatalytických systémů vznikl v Japonsku a budoucí vývoj je ve světě netrpělivě očekáván. Je logické, že "čím vyšší hora, tím širší základna".
Špičkové a vynikající průmyslové technologie a výrobky vyráběné těmito technologiemi jsou dostupné pouze díky kumulaci mnoha vysoce pokročilých vzájemně propojených technologií, které se skládají z vývoje surovin, projektování, instalace výrobních zařízení, kontroly a měření. Kromě toho je nezbytná také kreativita, vhled nebo umělecké cítění. Taková technologie, jako je dosažení maximální čistoty surovin, je důležitou technologií, která udržuje vysokou úroveň japonských průmyslových technologií a vytváří určité předměty, které lze vyrábět pouze v Japonsku.

Do této kategorie patří měď, která má čistotu šest devítek (6N) nebo vyšší a používá se pro audiokabely. Těžbu mědi 6N zahájila a podporovala společnost Nippon Mining Co. Ltd. (v současnosti známá jako Nikko Materials Co. Ltd.) v roce 1985 a v roce 1987 se podařilo zahájit její masovou výrobu. Před současným názvem Nikko Materials Co. Ltd. se jmenovala Japan Energy Corporation a její původní název byl Nippon Mining Co. Ltd.
Na trhu existuje silná poptávka po vysoce čisté mědi o čistotě 6N nebo vyšší, která se používá k výrobě drátového materiálu vysoce integrovaných polovodičů. Byla vyvinuta a uvedena do praktického používání v roce 1997. Ve skutečnosti jedinými společnostmi na světě, které dnes vyrábějí surovou měď vysoké čistoty ve velkém množství, není nikdo jiný než Nikko Materials Co. Ltd. a Mitsubishi Materials Co. Ltd. Obchodní kruhy integrovaných polovodičů vyžadují záruku vysoké kvality surovin a ve skutečnosti se žádný podnik nespokojí s mědí, která má nižší čistotu než měď 6N, pro účely hromadné výroby svých výrobků.
ACROLINK, jediný výrobce kabelů na světě, který používá měď 6N a měď vyšší čistoty, získává záruku analyzovaných hodnot díky spojení s výše uvedenými dvěma společnostmi.

V současné době je v oblasti audiokabelů nabízena reprezentace stupně čistoty surovin v podobě 6N, 7N, 8N atd. Z hlediska vědecké reality je však třeba procento surovin vypočítat metodou diferenciální hodnoty. Přesně řečeno, ryzost mědi by měla být uvedena ve formě číselných hodnot poté, co se od 100 odečte celkové množství kvantitativních měření ostatních kovových prvků (nečistých materiálů) jiných než ryzí zlato v periodické tabulce. Za současné situace, kdy neexistuje dohoda o uvádění norem kvality, se hodnoty množství suroviny( označení ryzosti) budou lišit podle jednotlivých případů, kdy některé nečistoty lze započítat a jiné nikoli. Jinými slovy, z měření je dokonce možné záměrně odstranit určitou nečistotu, tj. určitý kovový prvek s vyšší hodnotou. Například japonská kovová měď pro všeobecné použití má stupeň čistoty 4N5 s čistotou 99,995 %, ale existuje několik nečistot, například Ag, které mají velmi vysoký stupeň znečištění. Pokud je vyloučíte z cílů pro metodu diferenční hodnoty, okamžitě vám to umožní zveřejnit údaje, že měď má vysoký stupeň čistoty, tj. vyšší stupeň než 5N, protože Ag má stupeň čistoty přibližně 10 ppm.

Kabely vyráběné společností ACROLINK využívají samočinně strukturovanou měď 6N, která je vyrobena stejným postupem, jaký se používá u vodičů pro polovodičové součástky, což vyžaduje záruku vysoké kvality. Přesněji řečeno, čistota mědi musí být vyšší než 99,9999 % a celkový obsah všech nečistých kovů musí být nižší než 1 ppm.

Příměsové kovy v mědi o čistotě vyšší než 6N se měří většinou pomocí vysoce přesných měřicích přístrojů zvaných GD-M (GD-Mass) a tento typ analytické práce vyžaduje pokročilé know-how. Společnost ACROLINK, která vede ostatní značky, zveřejnila analyzované hodnoty reprezentativních prvků, které mohou ovlivnit zvukové vlastnosti. Ty byly vybrány z celého souboru prvků čítajícího padesát až šedesát položek.
Nyní bylo dosaženo vysoké rychlosti, vysoké odezvy, silného a přitom jemného přirozeného přímého zvuku a čisté nepřímé reprodukce zvuku a tyto zcela nové zvukové vlastnosti budou nabídnuty všem audiofilům.

V současné době v oblasti audio kabelů nabízí stupeň čistoty suroviny 6N, 7N a 8N.

ACROJAPAN CORPORATION
21-9 ICHIGAYADAIMACHI SHINJUKU-KU
TOKYO JAPAN Postal Code 162-0066

Acrolink_web2

Cena

59905991
159905991
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem