Matrix Audio

Filozofie Matrix Audio
Držíme se nezávislého výzkumu a vývoje hardwaru, softwaru a aplikací, přičemž kumulaci softwarových a hardwarových technologií považujeme za jádro konkurenceschopnosti značky, s nejlepší kvalitou zvuku jako hlavní prioritou. Vytváření chytřejších zvukových produktů a umožnění streamování pomohlo s vývojem a směřováním našich produktů a softwaru. Aplikace MA Remote bude základním interaktivním prostředkem pro všechny naše budoucí Hi-Fi audio produkty, takže streamování ve vysokém rozlišení se snadno stane součástí života lidí.

Současnost a budoucnost
Po letech vytrvalosti a úsilí se dnešní společnost Matrix Electronic Technology Co., LTD. stala profesionální společností, která integruje výzkum, design, výrobu, marketing a prodej digitálních audio produktů Hi-Fi. Tým má nyní více než 30 členů, včetně vývojářů softwaru a hardwaru, designu aplikací pro iOS a Android s nezávislým duševním vlastnictvím. Tyto produkty prošly certifikacemi CE, CCC a dalšími bezpečnostními certifikáty, stejně jako specializovanými audio certifikáty. Společnost se také v roce 2022 stala členem Čínské asociace audio průmyslu.
V nadcházejících letech bude společnost Matrix Audio vyvíjet neustálé úsilí, aby se stala jednou z nejlepších značek v segmentaci trhu, a to uváděním skvělých produktů a poskytováním lepších služeb svým zákazníkům. Děkujeme vám za vaši podporu!

Cena

4199041991
14199041991
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem