Accuphase E-280

Accuphase_logo

Dostupnost Exkluzivní objednání na prodejně
999 999 Kč / ks 826 445,45 Kč bez DPH
Accuphase E-280
Accuphase e 280
Možnost poslechu
Doprava zdarma

Model E-270, který byl uveden na trh v roce 2016 zdědil skvělé technologie z vyšších modelů, přitahuje audiofily po celém světě a podporuje jejich hudební život svým vynikajícím elektrickým výkonem, kvalitou zvuku a snadným používáním.
Nový model E-280 využívá nejnovější systém řízení hlasitosti AAVA a dosahuje o 12 % nižšího šumu. Nová část napájecího modulu, která využívá bezkontaktní spínače MOS-FET, představuje vyšší tlumicí faktor 500.
Pro rozšíření výbavy komponentu lze přidat 2 volitelné desky, od analogových desek až po digitální zdroje Hi-res, E-280 umožňuje audiofilům přímý přístup ke každému zdroji hudby.
Vyvinutý model E-280 je nenahraditelný pro všechny milovníky hudby díky své velkolepé technologické filozofii modelů vyšší třídy.

Accuphase_e-280_it_web1 Accuphase_e-280_m_web1

Accuphase E-280 má monoblokovou konstrukci. Symetrickému uspořádání bloků výkonového zesilovače kraluje uprostřed jednotky silný napájecí zdroj s masivním vysoce účinným transformátorem a dvěma velkými 30000μF speciálně vyrobenými filtračními kondenzátory.
Blok obvodů AAVA je umístěn v blízkosti předního panelu.
Sekce předzesilovače a výkonového zesilovače lze použít samostatně pro další vylepšení zvuku pomocí digitálního hlasového ekvalizéru řady DG nebo bi-amped sestavy řízené samostatnými zesilovači.

hifi_voice_cz Nezaměnitelný styl Accuphase doprovází prvoligová výrobní kvalita, výbava přístroje je vyčerpávající a nemyslí jen na puristy, naopak dává k dispozici mnoho nástrojů i pro „hračičky“. Navíc si můžete pořídit modulární doplňky, které E-280 posunou do moderního světa nebo směrem k analogové nirváně, jak jen si budete přát.


Jmenovitý výstupní výkon modelu E-280 je 90 W do 8 ohmů a 120 W do 4 ohmů. Maximální výstupní výkon je vyšší (120W do 8Ω zátěže a 150W do 4Ω zátěže).

AAVA (Accuphase Analog Vari-gain Amplifier) je princip řízení hlasitosti, který eliminuje všechny proměnné odpory ze signálové cesty. Jedná se o firemní unikátní technologii Accuphase.

Výstupní impedanci výkonového zesilovače snižuje paralelní uspořádání koncového stupně push-pull s vysokým výstupním proudem a bipolárními tranzistory s dobrou linearitou.
Konstrukce s nízkou impedancí a optimalizované zapojení a rozmístění součástek přináší vysoký činitel tlumení 500.

Dva sloty pro volitelné desky na zadním panelu poskytují další možnosti rozšíření pro přehrávání zvuku z PC a vinylových desek.

Accuphase_e-280_web2

  Specifikace:
Ovládání hlasitosti AAVA
Výkonový zesilovací stupeň s bipolárními tranzistory ve dvojitém paralelním push-pull uspořádání
Jmenovitý výkon 120 W do 4 ohmů a 90 W do 8 ohmů
Vysoký činitel tlumení 500
Výkonový zesilovací stupeň nakonfigurovaný jako přístrojový zesilovač
Topologie zesílení s proudovou zpětnou vazbou ve výkonovém zesilovacím stupni
Logická řídicí relé pro nejkratší signálové cesty
Silný napájecí zdroj s masivním transformátorem s vysokou účinností a velkými filtračními kondenzátory
Ochranné obvody využívající spínače MOS-FET
Dva rozšiřující sloty na zadním panelu umožňují použití volitelných desek
Odstup signál/šum 107 dB
Frekvenční rozsah: 20 – 20,000 Hz
Rozměry (š x v x h) 465 x 151 x 420 mm
Hmotnost  20,4 kg

Accuphase_dlogo    Accuphase_dmadein

Accuphase_logo                              Accuphase Laboratory, Inc.

Název ACCUPHASE vznikl převzetím předpony ACCU ze slova "přesný" a jejím spojením se slovem PHASE, které je v audiotechnice nejdůležitějším faktorem. Domníváme se, že je to velmi vhodný název pro označení našich výrobků, které plně vystihují tuto a další důležité vlastnosti, jež pronikají do nejhlubšího nitra audiotechniky. Naše nekonečná snaha o kvalitu vyžaduje velmi vysoký stupeň zpracování, což nás přesvědčuje, abychom se vyhýbali používání systémů hromadné výroby. V důsledku toho je objem výroby omezen a výrobky Accuphase jsou k dostání pouze v omezeném počtu specializovaných prodejen.

Zařízení Accuphase nepodléhají rozmarům tržní módy, protože jsou vyrobena především s cílem dosáhnout skutečně věrné reprodukce zvuku. To je hlavním důvodem, proč se naše výrobky těší dlouhodobé produkci.

Každé zařízení Accuphase má vlastní servisní kartu, na které jsou zdokumentovány klíčové informace z výrobního procesu. To i po desetiletích usnadňuje prvotřídní servis, pokud je někdy zapotřebí. Základní koncept nejvyšší kvality totiž prostupuje každým krokem procesu a je důkladně kontrolován, od vývoje přes pečlivou montáž až po závěrečnou kontrolu, která mimochodem zahrnuje test "všemi lidskými smysly" - což je na obvykle velmi technicky zaměřené high-end audio scéně výjimečný prvek. Ve společnosti Accuphase je však v centru pozornosti člověk a jeho láska k hudbě.

accuphase_company

"Dokud budou lidé, bude i hudba," říká Hideharo Ito, úřadující prezident společnosti Accuphase. A jeho společnost dokáže zajistit "nejvyšší kvalitu zvuku i proto, že jsme sami audiofilové". Vývojáři tak přesně znají přání a smýšlení náročných klientů a mohou navrhnout přesně to, co by sami chtěli mít doma. Viceprezident Masaomi Suzuki k tomu dodává: "Špičkové audio je mocný nástroj, který uživatelům umožňuje poslouchat hudbu přesně tak, jak ji cítí v hloubi svého srdce. A my chceme lidem nabídnout ty správné nástroje pro jejich osobní požitek." Majitelé tak dostávají do rukou nejen naprosto špičkový hudební stroj s vynikajícími technickými údaji, ale právě tento "nástroj, který jim umožní plně se ponořit do hudby". Po dokončení základní technické konstrukce proto typický vývojový proces zahrnuje také propracovaná poslechová sezení, při nichž se požadovaný bezchybný zvuk dolaďuje do nejmenších detailů. Toto samotné dolaďování může zabrat stejně času jako předchozí technický vývoj. A teprve po překonání této kritické překážky získá dokončené zařízení interní status domácí reference. Zůstává ve firmě a následně je týmem Accuphase používán jako standard pro všechny další exempláře této řady.

Accuphase_Lab_INC

Podobné produkty