Acoustic Energy AE 320

Acoustic-Energy-Logo_new_350         acoustic-energy-ae-320-oceneni-small

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Skladem Zvolte variantu
44 990 Kč / pár 37 181,82 Kč bez DPH
Acoustic Energy AE 320
Acoustic Energy AE 320
Novinka Možnost poslechu Oceněno
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

V čele řady 300 stojí nový model AE320, který je skutečným třípásmovým stojanovým reproduktorem s kompaktními rozměry a je vhodný do středně velkých až velkých místností. Model AE320 využívá tři 130mm měniče nejnovější generace - jednu středotónovou a dvě basové jednotky. Tento nový reproduktor, vybavený keramickou hliníkovou sendvičovou membránou vlastní konstrukce AE (speciálně vyvinutou pro řadu 300) s velmi mělkým profilem a vysokým zdvihem, se může pochlubit vylepšeným rozptylem, rozšířeným basovým pásmem a výkonem.

Hliníkový 28mm výškový reproduktor nabízí vysoký výkon a nízkou základní rezonanci, což vede ke snížení zkreslení. Hlavní výhodou této nové konstrukce jsou však vynikající rozptylové vlastnosti díky AE vlnovodům s technologií širokého rozptylu. Vlnovody tvarují akustický výstup výškového reproduktoru tak, aby odpovídal wooferu a poskytoval širší "sweet spot" v poslechovém prostředí.

Inertní 18mm skříň z MDF s vysokou hustotou využívá patentovanou technologii vyztužení, odvozenou z oceňované řady Reference, která snižuje zvukové zabarvení skříně a umožňuje novým měničům volně dýchat v poslechovém prostředí. Štěrbinovitý kanálový port na zadní straně reproduktoru zvyšuje basový výstup a byl pečlivě vyvinut tak, aby se snížil vliv turbulencí vzduchu. Základna skříně je předem naplněna materiálem z inertní hmoty, který zvyšuje tlumení.

Výsledkem této nejnovější technologie pohonných jednotek a konstrukce skříně je štíhlý, výkonný podlahový reproduktor pro náročné posluchače, pro které je nejdůležitější vytříbená kvalita zvuku spojená s elegantní estetikou.

Specifikace:
3-pásmová sloupová reprosoustava
Středotónový měnič: 130 mm membrána
Basový měnič: 2 x 130 mm membrána
Výškový měnič: 28 mm hlíníkový měnič s kalotou
Impedance: 8 Ohmů
Terminály: bi-wiring / bi-amping
Výkon: 200 W
Frekvenční rozsah: 35 - 30.000 Hz
Citlivost: 90,0 dB
Rozměry (š x v x h): 175 x 1000 x 320 mm
Hmotnost: 26,0 kg
Barevné provedení: lesklá černá, lesklá bílá, pravá ořechová dýha

Kategorie: Sloupové reprosoustavy
? Série: Acoustic Energy 300 Serie
Možnost poslechu: ano
Ocenění: ano

acoustic-energy

ACOUSTIC ENERGY - jeden z nejúspěšnějších britských výrobců reprosoustav typických svou masivní konstrukcí a aplikací pokrokových materiálů i v základních produktech. MDF skříně s vnitřním vyztužením i precizně navržené výhybky zajišťují, že jejich reproduktory vyhrávají testy nejen v Británii, ale i na celém světě.

Výroba od profesionálních studiových monitorů, přes high-endové a hi-fi reprosoustavy až po repro pro venkovní použití.

acoustic-energy-hlavicka

500 Serie 300 Serie 100 Serie 1-Serie
       
acoustic-energy-500-serie acoustic-energy-300-serie acoustic-energy-100-serie acoustic-energy-1-serie

 

Referenční řada Acoustic Energy 500 se skládá ze tří vlajkových lodí, sloupových modelů AE509, AE520 a stojanového modelu AE500. Může se pochlubit nově vyvinutými výškovými reproduktory z uhlíkových vláken a středobasovými reproduktory, které jsou navrženy tak, aby dosáhly maximální pístový výkon a přesnost legendárních keramických hliníkových měničů, ale s vylepšeným samočinným tlumením pro hladší a transparentnější zvuk.

Výsledkem je bezkonkurenční úroveň výkonu a kvality, zvukový produkt s čistými a přehlednými linkami, který přináší vzrušující a dynamickou prezentaci.

 

Podobné produkty