Focal Aria EVO X N°3

FOCAL_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
99 990 Kč / pár 82 636,36 Kč bez DPH
Focal Aria EVO X N°3
FOCAL ARIA EVO X NO3 b1
Novinka
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

TŘÍPÁSMOVÝ PODLAHOVÝ REPRODUKTOR
Aria Evo X N°3 je třípásmový podlahový reproduktor s elegantním designem a malými rozměry. Díky zvýrazněným basům se liší od modelu Aria Evo X N°2. Je jasnou volbu pro stereofonní poslech monitorového typu, ale postará se i o velkolepý dojem v každé sestavě domácího kina.
Lněná membrána reproduktorů, vyrobená z francouzských lněných vláken, poskytuje velmi přirozený zvuk bez zabarvení, s bohatou reprodukcí středních frekvencí a silnými basy. Výšky jsou velmi hladké a čisté díky výškovému reproduktoru Focal TAM.
Aria Evo X N°3 ztělesňuje podstatu akustiky pro milovníky hudby a filmů, což z něj činí význačný hi-fi reproduktor, který je ve své kategorii etalonem.
Tato reprosoustava je vhodná pro místnosti o rozloze 25 m² s doporučenou poslechovou vzdáleností 3 až 4 metry.

HEDVÁBNĚ HLADKÉ VÝŠKY
Výškový reproduktor TAM, inovace společnosti Focal, vyrobený ve Francii, nabízí široký úhel rozptylu a větší definici zvuku bez směrovosti. Skládá se z hliníkové/hořčíkové obrácené kopulky ve tvaru písmene "M" a poskytuje bezchybnou harmonickou vyváženost a detailní výšky s působivou jemností a čistotou.

DOKONALE DEFINOVANÉ STŘEDNÍ PÁSMO
Obvod TMD s harmonickým tlumičem je patentovaná inovace společnosti Focal, která vylepšuje střední pásmo a eliminuje veškeré vibrace. Zvládnutí středního pásma závisí na závěsu, který leží mezi pevným rámem reproduktoru a pohyblivým kónusem. Díky zkušenostem akustických inženýrů společnosti Focal našli odpověď v technologii TMD (Tuned Mass Damper), která stabilizuje závěs membrány, aby ještě více homogenizovala barvu a neutralitu zvuku.

FLAX CONE
Kužel Flax, patentovaný společností Focal a vyráběný v jejích dílnách, je sendvič z francouzských lněných vláken mezi dvěma pláty skleněných vláken. Splňuje všechny požadavky na vysoce věrnou membránu: je lehká pro skvělou dynamiku, tuhá pro podporu basů a tlumící pro neutrální a přirozený zvuk bez zabarvení. Reprodukuje také bohaté střední pásmo a je neuvěřitelně přesná u nízkých frekvencích.

DESIGN A POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Reproduktory řady Aria Evo X (podlahové, regálové a centrální) jsou k dispozici ve třech povrchových úpravách: černý vysoký lesk, prime ořech a mechově zelený vysoký lesk. Kombinace předních panelů s koženým efektem s těmito povrchovými úpravami dodává výrobkům skutečný charakter a sofistikovanost. Magnetické mřížky dodávané s reproduktory zajišťují ideální, diskrétní integraci do jakýchkoli obytných prostor.

 

focal_aria_evox_web


Specifikace:
3-pásmová sloupová reprosoustava s bassreflexem Powerflow
Basový měnič: 3 x 165 mm basová membrána - lněný sendvičový kužel
Středobasový měnič: 165 mm basová membrána - lněný sendvičový kužel
Výškový měnič: Hliníkový/hořčíkový "TAM" s obrácenou kopulkou ve tvaru písmene "M"
Jmenovitá impedance: 8 Ω
Minimální impedance: 2,8 Ω
Doporučený výkon zesilovače: 40 - 300 W
Frekvenční rozsah: 39 - 30.000 Hz (+/- 3 dB)
Rozsah dolní frekvence při -6 dB: 32 Hz
Citlivost: 92,0 dB
Rozměry (š x v x h): 294 x 1150 x 371 mm
Hmotnost: 29,0 kg
Barevné provedení: černý vysoký lesk, prime ořech, mechově zelený vysoký lesk


focal_made_in_france_150

Podobné produkty