Advance Paris PlayStream A1

advance_Acoustic_logo

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
22 250 Kč / ks 18 388,43 Kč bez DPH
Advance Paris PlayStream A1
advance paris playstream a1 hdmi
Doprava zdarma

Advance Paris PlayStream A1 je všestranný a špičkový hi-fi zesilovač, který nabízí mimořádně moderní funkce. Kromě přehrávání hudby ze streamovacích služeb, jako jsou Tidal, Qobuz a Spotify, dokáže přehrávat také skladby sdílené v místní síti DLNA a připojit se k dalším zdrojům prostřednictvím portu HDMI ARC a analogových i digitálních vstupů.

Advance Paris PlayStream A1 nabízí duální připojení Ethernet a Wi-Fi, které vám umožní efektivně procházet internet a přistupovat k místní síti. Pokud jste velkými fanoušky online hudebních platforem, jako jsou TuneIn, Tidal nebo Deezer, máte příležitost si je dopřát. Tento Wi-Fi hi-fi zesilovač také poskytuje možnost přístupu k tisícům internetových rozhlasových stanic pro poslech vysílání, hudby a dalších programů. Téměř všechny zvukové formáty, i ty nejnovější, jsou podporovány díky špičkovému čipu AKM DAC.

Pomocí portu HDMI ARC můžete spárovat nejmodernější televizor 4K s hi-fi zesilovačem WiFi a snadno načíst zvukovou stanici z TNT nebo streamovacích platforem. Máte tak možnost dobře si vychutnat filmy a seriály prostřednictvím dobře vykreslených zvukových stop. Neváhejte kombinovat subwoofer pro více vzrušující zvuk. 

Advance Paris PlayStream A1 byl navržen ze špičkových materiálů, které byly pečlivě vybrány tak, aby splňovaly audiofilské standardy. V architektuře jsou implementovány velké kondenzátory a také předimenzovaný napájecí zdroj, takže je zajištěna dostatečně velká proudová rezerva. Zesilovač třídy AB je vybavený vysoce přesnými tranzistory, které umožňují výkon 2 x 52 W do 6 ohmů. Důležitá je také široká frekvenční odezva, která sahá od 20 Hertzů do 80 kHz, což je dostatečné k tomu, aby vám tento připojený zesilovač nabídl zvukové vysílání na vysoké úrovni. Stačí jen přidat reproduktory.


Specifikace:
Výstupní výkon: 2x 56 W (6 Ohmů)
Frekvenční odezva (+/- 3 dB): 20 - 80.000 Hz
Odstup signálu / šum: 98 dB
Spotřeba energie: maximálně 180 W
Zkreslení: > 0,004
Vstupy: HDMI ARC, Phono, 3x analog RCA , 2x optické, 1x digitální koax, USB, RJ45 Ethernet
Rozměry (v x š x h): 430 x 135 x 370 mm
Hmotnost: 6,6 kg
Provedení: černá

Kategorie: Streamovací zesilovače
Možnost poslechu: ano

Podobné produkty