Lyngdorf TDAI-2210
Lyngdorf-Logo-full
Dostupnost Obvykle 2-4 dny
Lyngdorf TDAI-2210
Lyngdorf TDAI2210 2
Doprava zdarma
Lyngdorf_TDAI2210_l12
Nejnovější streamingový zesilovač Lyngdorf Audio
Zesilovač poskytuje výkon 2 × 210 W při 4 ohmech, takže s lehkostí dokáže řídit i velmi náročné reprosoustavy.
Nový barevný dotykový displej s hladkým skleněným povrchem
Digitální zesilovací technologie a špičková regulace hlasitosti
Lepší zvuk doma díky RoomPerfect™
Navrženo, smontováno a 24 hodin testováno v Dánsku
Lyngdorf_TDAI2210_web2
Technická specifikace:
Výstupní výkon: 2 x 210 W RMS do 4 Ohmů / 2 x 105 W RMS do 8 Ohmů
Vstupy: 2 x stereo linkový RCA, 3 x digitální koaxiální, 2 x digitální optický TOSLINK, HDMI eARC, USB-A, USB-C, Ethernet RJ45,  vstup pro kalibrační mikrofon RoomPerfect, trigger 3.5 mm jack, phono MM stereo vstup pro gramofon (součástí volitelného analogového modulu), 2 x stereo linkový RCA (součástí volitelného analogového modulu), stereo symetrický XLR (součástí volitelného analogového modulu), 2 x HDMI 2.1 eARC (součástí volitelného HDMI modulu)
Výstupy: Svorky pro reproduktory, stereo linkový RCA, stereo symetrický XLR, digitální koaxiální, 3.5 mm jack výstup pro sluchátka, trigger 3.5 mm jack, HDMI 2.1 eARC (součástí volitelného HDMI modulu)
Frekvenční rozsah: ±0,5dB 20 - 20.000 Hz
Příslušenství v balení: RoomPerfectTM mikrofon, stojan na mikrofon, kabel k mikrofonu
Rozměry (v x š x h):325 x 102 x 300 mm (včetně konektorů)