AVM INSPIRATION AS 2.3

AVM_logo_140

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Na dotaz Zvolte variantu
129 990 Kč / ks 129 990 Kč / ks 142 990 Kč / ks od 129 990 Kč / ks 107 429,75 Kč bez DPH 107 429,75 Kč bez DPH 118 173,55 Kč bez DPH od 107 429,75 Kč bez DPH
AVM INSPIRATION AS 2.3
AVM AS 2.3 Silver Front
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

INSPIRATION AS 2.3 - kompaktní streamovací zesilovač s výkonem 2 x 140 W
AVM X-STREAM Engine®: Apple AirPlay 2, Spotify® Connect, Roon Ready, TIDAL Connect, QOBUZ, UPnP, Webradio - Multiroom & Party Sync Mode - Bluetooth 4.2

Dokonalé síťové přehrávače vybavené vynikajícím zesilovačem, představují velmi elegantní řešení pro nejednoho audiofila, který netouží mít v interiéru celou sestavu separátních komponentů, ale nechce zároveň slevit na kvalitě reprodukce svých oblíbených nahrávek. Snad žádný jiný výrobce než AVM nenabízí tak široký výběr All-In-One systémů, v několika řadách, jak cenových, tak designových a v tolika barevných provedeních či povrchových úpravách.

Hlavní rysy:
- AVM-X-STREAM Engine® pro streamování HiRes včetně DSD, ovladatelný prostřednictvím aplikace RC X App
- Připraveno pro Spotify Connect, Qobuz, TIDAL Connect, Webradio (rozšiřitelné)
- 1 vysoce kvalitní gramofonový vstup přepínatelný mezi MM a MC (přizpůsobení impedance pomocí přiložených adaptérových konektorů)
- 2 vysokoúrovňové vstupy (přepínatelné jako Hometheatre Thru put)
- Bluetooth 4.2, Airplay 2, Roon Ready, připraveno pro funkci AVM Multiroom
- Vstup HDMI (ARC), 2 digitální vstupy (SPDIF, optický) s vybraným D/A převodníkem
- USB A pro externí pevné disky (NTFS a FAT)
- 2 digitální výstupy (SPDIF, optický), nastavitelná hlasitost
- Sluchátkový výstup na přední straně
- Zpracování signálu s převzorkováním na 192 kHz / 24 bitů
- Tónová regulace a parametrická hlasitost s funkcí bypass (také prostřednictvím aplikace RC X)
- Stmívatelný grafický displej se snímáním dotykových bodů a senzorem přiblížení
- Rozsáhlé funkce menu (přizpůsobitelná vstupní citlivost, pojmenování jednotlivých vstupů a mnoho dalšího)
- Minimální spotřeba v pohotovostním režimu
- Kompaktní design: 34 cm šířka, 32 cm hloubka, 10 cm výška
- Varianty pouzdra: hliníkové stříbrné nebo černé kartáčované nebo jako verze CELLINI s chromovanou přední stranou (za příplatek)

Zcela nová inovace AS 2.3
V tradici AVM kompaktních streamovacích CD přijímačů byla vytvořena nová vysoce výkonná verze modelu Inspiration All-in-One založená na technologii AVM X-Stream Engine®. Do modelu AS 2.3 byla zapracována řada inovací a také nová aplikace RCX APP, která jej kompletně ovládá.

Nový AVM X-STREAM Engine® streamuje všechny formáty s vysokým rozlišením, včetně DSD (256). Tento streamovací nástroj je kompletním vývojem společnosti AVM a je zcela softwarový, a proto jej lze v budoucnu aktualizovat online. Na palubě je také rozhraní HDMI (ARC), moderní připojení Bluetooth a další digitální vstupy a také rozhraní USB-A. Zvláštní pozornost byla věnována vysoce výkonnému vstupnímu phono stupni pro MM a MC. Tento vysoce přesný vstupní stupeň byl kompletně přepracován pro instalaci do kompaktního modelu AS 2.3. To zajišťuje ještě lepší zvuk, zejména v kombinaci s gramofony AVM ROTATION. Zcela nové jsou digitální výstupy, které lze navíc ovládat hlasitostí. Prostřednictvím vstupu HDMI ARC lze také snadno připojit a pohodlně ovládat televizní zařízení.

Obrovský skok udělal AS 2.3 také v oblasti čisté kvality zvuku. Ta spočívá v použití zesilovacího stupně o výkonu 140 W, který bez námahy napájí i náročné reproduktory při všech hlasitostech. Zcela nové zesilovací stupně vycházejí z velkého modelu CS 8.3 a byly optimalizovány pro použití v kompaktním kabinetu AS 2.3.

Digitální sekce AS 2.3 byla od základu přepracována, protože tato klíčová část AS 2.3 vychází právě z našich desetiletých vývojových zkušeností. Vybraný ESS nové generace (9038 Q 2 M) je zde nyní použit jako digitálně-analogový převodník, což je také jasný zvukový přínos, který prospívá všem digitálním zdrojům a dokonale a věrně reprodukuje všechny formáty s vysokým rozlišením.

Stejně jako všechna zařízení AVM Inspiration jsou i AS 2.3 vyráběny ručně v továrně v německém Malschi.

Skvělá ocenění v odborných kruzích

AVM-AS-2-3-Highlight-Testsiegel-Lite AVM-as23_Audio-Stereoplay AVM-AS-2-3-HiFi-Test AVM_as23_Area-DVD-Masterpiece

 

Specifikace:
Analogové vstupy - 2 x RCA
Analogové výstupy - 1 x Line/Fix Out RCA, 1 x Pre/Var Out RCA
Digitální vstupy - 1 x S/PDIF koaxiální, 1 x S/PDIF optický, 1 x USB A (flash disk/HDD)
Digitální výstupy - 1 x S/PDIF Coax, 1 x S/PDIF Optical
Bluetooth - HiFi Bluetooth (standard 4.2)
Gramofonový vstup + 1 x MM/MC RCA
Streamování hudby - AirPlay, Roon Ready, Spotify Connect, HIGHRESAUDIO / QOBUZ / TIDAL Connect (HiRes Quality), UPnP
Rádio - webové rádio prostřednictvím databáze internetových rozhlasových stanic Airable (automatické aktualizace)
Síť - možnost připojení k síti Ethernet Hot Plug (100 Mb/s), Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac) 2,4/5GHz, WPS, Ethernet Hot Plugging fähig (100 Mb/s), Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac) 2,4/5GHz, WPS
Tónové ovládání - vyvážení, basy, výšky, škálovatelná hlasitost
Výstupní výkon - 2 x 140 W [4Ω]
Výstup na sluchátka - 3,5 mm
Výstupy reproduktorů - 1 pár
Dálkové ovládání v balení, aplikace RC X pro iOS a Android
Volitelné dálkové ovládání - dálkový ovladač RC 9 RF/IR s barevným displejem (programovatelný)
Povrchová úprava - hliníková stříbrná, hliníková černá, CELLINI Chrome
Produktová řada - INSPIRATION

AVM výroba

Již více než 35 let se německá společnost AVM zabývá vývojem a výrobou elektronických přístrojů, které poskytují tu nejlepší možnou kvalitu reprodukce. Věří, že jakýkoli druh hudby, ať už se jedná o klasickou, jazzovou nebo populární hudbu, byl zkomponován tak, aby posluchači přinášel radost a emoce. A technické vybavení má za úkol přenést tyto emoce do obývacího pokoje.

Ve skutečnosti to není tak jednoduché, jak se zdá. Každá elektronická i mechanická součástka zanechává na reprodukovaném hudebním signálu svůj individuální "otisk". Při návrhu HiFi přístrojů se konstruktéři snaží, aby tyto "otisky" byly co nejméně slyšet a zároveň aby vše ostatní bylo co nejmuzikálnější.

Konstruktéři společnosti AVM dávají přednost zapojením s co nejkratší signálovou cestou, kde má každá součástka svůj jasně definovaný úkol a zjistili také, že často nejjednodušší koncepce obvodů funguje nejlépe. Součástka, která v zapojení není, nemůže hudbu ovlivnit, neprodražuje výrobek a nikdy se nemůže pokazit. Protože HiFi komponenty nejsou jen technickou záležitostí, ale především součástí domácnosti milovníků hudby, klade společnost AVM velký důraz na dokonalý vzhled svých výrobků.

Všechny přístroje konstruuje tak, aby se snadno používaly a usilovně pracuje na tom, aby svým zákazníkům nabídly co nejlepší poměr ceny a kvality.
Aby mohli tuto filozofii co nejlépe realizovat, vyrábí všechny přístroje ve vlastní továrně v jižním Německu a zároveň mají veškerou konstrukci a vývoj ve svých rukou. Jen několik součástí (jako jsou desky plošných spojů, čelní panely, transformátory), které sami nevyrábějí, odebírají od spolehlivých dodavatelů z blízkého okolí, s nimiž již léta spolupracují. Tím je zajištěna stálá vysoká kvalita všech výrobků a v případě potřeby i rychlý servis pro zákazníky.

avm-predstaveni

Podobné produkty