Audiolab Omnia

Audiolab Logo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
47 990 Kč / ks 39 661,16 Kč bez DPH
Audiolab Omnia
Audiolab Omnia
Novinka
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Audiolab Omnia je CD přehrávač, integrovaný zesilovač, bezdrátový streamovací přehrávač, D/A převodník, sluchátkový zesilovač a předzesilovač - v jednom jediném zařízení!

Omnia si zachovává oceňované a okamžitě rozpoznatelné designové prvky Audiolabu. Zakřivené šasi z broušeného hliníku, které je "typické pro audiolab", ale je vyvinuto tak, aby vyhovovalo modernímu životnímu prostředí. Omnia je atraktivní a nabízí dokonalou rovnováhu mezi designem pro obývací pokoj a hifi pro poslechovou místnost.

Vysoce výkonná CD mechanika
Mimořádně robustní a spolehlivá CD mechanika Omnia vychází z nejlepšího transportéru CD 6000CDT ve své třídě a je vybavena digitálním bufferem pro čtení s předstihem, který omezuje výpadky čtení disků. Tato mechanika CD je tak výkonná, že Omnia dokáže přehrávat poškrábané a poškozené disky CD, které jsou běžnými mechanikami nečitelné.

Možnosti připojení pro tradiční zdroje zvuku
Díky použití vysoce kvalitních součástek pro zachování čistoty signálu, kdy linkové vstupní signály procházejí do přesného analogového stupně hlasitosti, je Omnia vynikajícím předzesilovačem sám o sobě.
Vyhrazený gramofonový vstup MM znamená, že gramofon lze připojit přímo k zařízení Omnia prostřednictvím vysoce kvalitního gramofonového stupně s nízkým šumem a přesnou ekvalizací RIAA.

Síťové přehrávání zvuku
Pro síťové přehrávání zvuku je Audiolab Omnia vybaven ethernetovým portem, který se hodí pro požadavky na šířku pásma digitálního zvuku s vysokým rozlišením.
Pro co nejpohodlnější přístup k bezdrátovému přehrávání hudby nabízí reproduktor Omnia také Bluetooth s vysokou kvalitou a nízkou latencí díky standardu Bluetooth aptX.

Sekce USB DAC
Nový referenční D/A převodník ESS9038 Q2M SABRE 32 provádí D/A převod s využitím 32bitové architektury ESS Technology HypersStream II a Time Domain Jitter Eliminator, které zajišťují velmi nízký šum a vysoký dynamický rozsah.
Žádná společnost neví o maximálním využití této technicky vynikající, ale náročné technologie D/A převodníku tolik jako Audiolab. Všeobecně uznávaný převodník M-DAC byl jedním z prvních domácích audio komponentů, který v roce 2011 obsahoval čip ESS, a od té doby společnost zdokonaluje jeho implementaci.
Prostřednictvím USB DAC sekce nabízí Omnia také plné dekódování MQA (Master Quality Authenticated).

Specifikace:
Výkon 2x 50 W (8 Ohm) / 2x 75 W (4 Ohm) třída AB
32bitový D/A převodník ES9038Q2M
800 x 480 mm velkoplošný IPS LCD displej s plným zobrazením
Vestavěný certifikovaný hardwarový dekodér MQA Full (PC USB, koaxiální/optický)
CD přehrávání kompatibilní s disky CD, CD-R, CD-RW
Podpora paměťových zařízení USB (MP3/WMA/AAC/WAV)
Technologie DTS Play-Fi (IEEE 802.11 a/b/g/n/ac)
Podpora streamovacích služeb: Amazon Music, Spotify, TIDAL, KKBox, SiriusXM, Napster, Internet Radio, Deezer, iHeartRadio, PANDORA, Qobuz, QQmusic a další.
Podpora více místností / skupin s více reproduktory
Streamování přes Bluetooth 5.0 (aptX/aptX LL)
Gramofonový stupeň s pohyblivým magnetem s nízkou úrovní šumu
Vyhrazený sluchátkový zesilovač s proudovou zpětnou vazbou
Podpora ovládání Android / iOS / Kindle Fire / Windows PC
Vstupy: 3 x analogový, 1 x Phono (MM) , 1 x výkonový zesilovač, 2 x SPDIF (koaxiální), 2 x SPDIF (optický), 1 x DTS Play-Fi Streaming, PC USB(USB B), USB HDD(USB A), 1 x Bluetooth (aptX/aptX LL)
Výstupy 1 x PRE OUT, připojení páru stereofonních reproduktorů, sluchátka, 1 x 12V Trigger
Provedení: černé, stříbrné

Kategorie: Streamovací zesilovače
? Série: Audiolab Omnia

Podobné produkty