Arcam HDA AVR10

arcam_logo

Dostupnost Produkt se již neprodává
77 990 Kč –10 % 69 990 Kč / ks 57 842,98 Kč bez DPH
Arcam HDA AVR10
Arcam HDA AVR10
Doprava zdarma 77 990 Kč –10 %

AV receiver AVR10 z řady HDA vychází ze zkušeností společnosti Arcam jako jedné z nejuznávanějších audiotechnických společností ve Velké Británii. Využívá nejkvalitnější komponenty i technologické postupy a je navržen tak, aby přinášel maximální hudební zážitek.

AVR10 lze v každém případě označit za audiofilský produkt, který nabízí vynikající kvalitu zvuku přesahující konkurenční přijímače jiných značek. Platí to jak pro dvoukanálový, tak pro vícekanálový zvuk. Prostorový zvuk s vysokým rozlišením nebo dvoukanálová hudba jsou prezentovány s dokonalým realismem, který oživí vše od akčních filmových trháků po vaše oblíbené koncerty.

Připravený na budoucnost
Disponuje nejnovějšími kodeky Dolby Atmos, Dolby VISION, DTS: X 7.1.4, DTS Virtual:X a IMAX Enhanced. Mezi další funkce patří 4K (UHD) HDMI 2.0b se schopností HDCP 2.2 a připojení Bluetooth aptX HD, audiofilský D/A převodník SABRE ESS 9026PRO. 7 HDMI vstupů a 2 HDMI výstupy. AVR10 nabízí 12-ti kanálový zesilovač ve třídě AB, což zaručuje rozsáhlé možnosti připojení a dekódování, včetně Dolby Atmos, DTS: X 7.1.4 i AURO 3D. Pro příznivce rozhlasového vysílání je integrován FM i DAB+ tuner a využít můžete i internetové rádio nebo streamovat hudbu přímo ze sítě prostřednictvím ovládací aplikace a podporovaných služeb Tidal, Deezer, Napster,Qobuz apod.
Pro plnohodnotné využití všech 7.1.4 kanálů je vyžadován externí 4-kanálový zesilovač (např. ARCAM PA410).

Nejnovější technologie pro prostorový zvuk ve vysokém rozlišení
Dolby Atmos a DTS: X jsou vzrušující nové technologie prostorového zvuku. Tyto technologie vám přináší neobyčejné zážitky s podmanivým, vícerozměrným zvukem, který naplní váš pokoj úžasnou bohatostí a hloubkou. Hudba, lidé a předměty ožívají v dechberoucích detailech a plynou všude kolem vás. AVR10 s Dolby Atmos / DTS: X naplní místnost vícerozměrným zvukem, díky kterému se budete cítit, jako byste byli přímo uprostřed příběhu, který se odehrává na obrazovce.

IMAX Enhanced je nový certifikační a licenční program, který kombinuje produkty špičkové spotřební elektroniky s digitálně přepracovaným IMAX 4K HDR obsahem a DTS zvukovými technologiemi. Spotřebitelům nabízí dosud nevídanou úroveň kvality vizuálních i zvukových zážitků v běžném domácím prostředí. Výrobci spotřební elektroniky, kteří chtějí být přijati do rozšířeného programu IMAX, musí splňovat přísné výkonnostní standardy stanovené certifikační komisí inženýrů IMAX a DTS a předními technickými specialisty Hollywoodu.

Profesionální kalibrace od společnosti DIRAC RESEARCH
Pro dokonalý hudební a filmový zážitek je důležitá správná kalibrace celého systému, o kterou se postará profesionální kalibrační systém Dirac Live, který umožňuje díky akustickým korekcím přizpůsobit reprodukci dané místnosti a účinně eliminovat akustické problémy poslechového prostoru. Dirac Live je software, který využívá sofistikovanou analýzu zvuku reproduktorů ve vaší poslechové místnosti k optimalizaci celkového zvukového výkonu. AVR10 díky technologii Dirac Live umožňuje koncovým uživatelům bez dodatečných nákladů provádět akustické úpravy na profesionální úrovni v pohodlí svého domova.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:
Dolby Atmos & DTS: X - 7.1.4 dekódování, certifikace IMAX Enhanced
4K (UHD) HDMI2.0b s HDCP2.2
7 vstupů HDMI, 2 výstupy HDMI, kompatibilní s eARC
6 digitálních vstupů (2 x optický + 4 x koaxiální) a jeden digitální výstup (optický)
6 analogových vstupů s linkovou úrovní signálu (konektory RCA) + 1 vstup 3,5 mm na čelním panelu
1 analogový výstup s linkovou úrovní signálu (konektory RCA) + 1 sluchátkový výstup 3,5 mm na čelním panelu
PRE AMP výstup z předzesilovače 11 kanálů + 2 x subwoofer (konektory RCA)
Kalibrační systém Dirac Live
GoogleCast, AirPlay 2, uPnP Streamer, internetové rádio
Roon ready
Podpora MQA
Bluetooth aptX HD
Audiofilský D/A převodník, Sabre ESS9026PRO
Plná I / P kontrola včetně Control4 a Crestron
Výkon: 2 x 80 W, 7 x 60 W při 8 Ohm
Frekvenční odezva: 20 Hz - 20 kHz, +/- 0,2 dB
THD: -100 dB (20 Hz - 20 kHz)
Rozměry: 433 x 171 x 425 mm
Hmotnost: 16,5 kg

arcam_logo

Britská společnost ARCAM se  již od svého založení v roce 1976 stala nositelem průkopnických řešení a technologií v kategorii audio zařízeni, určených pro široké spektrum milovníků nejvěrnějšího zvuku. Značka založená studenty vědy a techniky univerzity v Cambridge Johnem Dawsonem a Chrisem Evansem pod jménem A&R Cambridge (Amplification & Recording, Cambridge = ARCAM) ušla od svého prvního produktu - integrovaného zesilovače A60, dlouhou cestu a získala tisíce spokojených zákazníků a množství vynikajících ocenění pro své Hi-Fi produkty.

BUDOUCNOST
Systémy Hi-Fi a domácího kina se neustále vyvíjejí a my - a naši prodejci - jsme tu proto, abychom vám pomohli držet krok s nejnovějším vývojem a ujistili vás, že se rozhodujete správně.

Ať už se na trhu objeví jakákoli technologie budoucnosti, jsme si jisti, že dokážeme navrhnout systémy, které zajistí absolutně nejlepší reprodukci z jakéhokoli dostupného formátu.

Podobné produkty

tx rz3400 s front 3000x1625
Doprava zdarma
69 990 Kč
94 990 Kč (–26 %)
2932/CER
Yamaha RX-A2A
Doprava zdarma
27 990 Kč
29 990 Kč (–6 %)
2187
Onkyo TX RZ50 hifisound.cz ar
Doprava zdarma
36 990 Kč
39 990 Kč (–7 %)
3259