Marantz Cinema 60

marantzlogobecausemusicmatterslogo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
28 990 Kč –1 % 28 490 Kč / ks 23 545,45 Kč bez DPH
Marantz Cinema 60
Marantz AVR Cinema 60 hifisoundcz sga1
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma 28 990 Kč –1 %

Marantz Cinema 60 - 8K 7.2 kanálový (100W X 7) AV přijímač
Vysoce výkonný 7.2 kanálový AV receiver se zesílením 100 W na kanál, Dolby Atmos, DTS:X, 8K Ultra HD, vestavěné streamování HEOS.
CINEMA 60 je novým standardem základního luxusního domácího kina, stvořený pro filmy, hry a streamování hudby.

marantz_lr_cinema_1

Vyrobeno mistry v oboru

Každý kus je zkonstruován v Japonsku a ručně vyladěn naším vlastním mistrem zvuku a je odborně zpracován pro domácí kino. Výsledek je zábava, jakou musíte slyšet.

 

Vynikající design

CINEMA 60 je moderním vyjádřením nadčasových designových principů a je vybavena ikonickým průzorem Marantz, prvotřídními materiály a decentními bočními světly, která osvětlují přední panel.

Technologická špička

Nová řada CINEMA s vysoce výkonným zvukem je poháněna nejmodernějšími technologiemi a funkcemi, včetně nejnovějších formátů pohlcujícího zvuku, 8k videa, optimalizace místnosti, streamování a dalších. Poslechněte si, o co jste dosud přicházeli.

Bezkonkurenční výkon

Pohlcující prostorovost, teplý a bohatý tón a realistická dynamika jsou legendárními charakteristickými znaky zvuku Marantz.

marantz_lr_cinema_2
marantz_lr_cinema_22

Jednoduše bez námahy

Poslouchejte a sledujte zvuk, který je vám šitý na míru. CINEMA 60 uřídíte lehce a bez námahy. Snadno se používá, instaluje a spravuje, má integrované hlasové asistenty, moderní televizní rozhraní a větší možnosti přizpůsobení než kdykoli předtím.

Efektivní a stylový

Luxusní akcenty, ušlechtilé materiály a inspirativní styl vytvářejí zvuk, který se skvěle hodí do vaší domácnosti.

Nenásilný

Díky dodávanému dálkovému ovladači, přístupným ovládacím prvkům na předním panelu a intuitivnímu procesu nastavení na obrazovce se budete ihned cítit jako zkušený uživatel.

Možnost upgradu

Díky rozsáhlým vstupním a výstupním možnostem a výkonnému softwarovému ekosystému lze systém CINEMA 60 snadno upgradovat s rozvojem domácího kina.

marantz_lr_cinema70s_4

Specifikace:

7-kanálový diskrétní výkonový zesilovač
Výkon (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0,08 % 100 W (zatíženy 2 kanály)
Výkon (6 ohmů, 1 kHz, 0,7 % 140 W (zatíženy 2 kanály)
Výstupní výkon (6 ohm, 1 kHz, 10 %) 200 W (zatížen 1 kanál)
Topologie zesilovače třída A/B s proudovou zpětnou vazbou
Konfigurovatelný Bi-Amp Drive
Streamování: HEOS Multi-room, AirPlay2 Audio, TuneIn internetové rádio, Spotify Connect, Amazon Music HD/Amazon Music, TIDAL, Deezer, Napster, Soundcloud, Mood Mix, SiriusXM, Pandora
Tuner: FM
Rozměry (š x v x h): 442 x 165 x 343 nebo 442 x 235 x 343 s vertikální wifi anténou)
Hmotnost: 10,9 kg
Provedení přístroje černé / stříbrno-zlaté
V balení: dálkový ovladač, baterie, antény AM/FM, drátové štítky, stručný návod k použití, mikrofon Audyssey, kartonový mikrofonní stojan, 2 externí odnímatelné antény, síťový kabel.

Marantz_Cinema60_lifestyle

Marantz Cinema 60

 

marantzlogobecausemusicmatterslogo

Marantz - japonský výrobce High-End a špičkové spotřební audio a video techniky. K prověřenému jemnému zvuku bohatým na detaily u audio komponentů přidává u AV strojů špičkový obraz. Mezi osvědčené firemní technologie patří např. HDAM (hyper dynamické zesilovací moduly).

Společnost Marantz nabízí dvě kategorie produktů. Řada "Range" je známá nabízením různých, vysoce flexibilních možností budování systémů vhodných pro každý životní styl. Řada "Premium" představující nejvyšší třídu zaručuje definitivní poslechové zážitky pro nejnáročnější hi-fi puristy.

V průběhu let byly vyvinuty další kategorie produktů, například modely řady "Reference", které věrohodně reprodukují hudební emoce puristů. 

Nejznámějším konstruktérem výrobků Marantz byl Ken Ishiwata. Značka potvrdila schopnost přinést velmi kvalitní komponenty i za velmi malou investici. Aktuální nabídka zahrnuje široké spektrum výrobků pro domácí zábavu a stereofonní reprodukci.

 

 

Podobné produkty