Marantz Cinema 60

Značka: Marantz

marantzlogobecausemusicmatterslogo

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
34 990 Kč / ks 28 917,36 Kč bez DPH
Marantz Cinema 60
Značka: Marantz
Marantz AVR Cinema 60 hifisoundcz sga1
Novinka
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Marantz Cinema 60 - 8K 7.2 kanálový (100W X 7) AV přijímač
Vysoce výkonný 7.2 kanálový AV receiver se zesílením 100 W na kanál, Dolby Atmos, DTS:X, 8K Ultra HD, vestavěné streamování HEOS.
CINEMA 60 je novým standardem základního luxusního domácího kina, stvořený pro filmy, hry a streamování hudby.

Bezkonkurenční výkon
Pohlcující prostorovost, teplý a bohatý tón a realistická dynamika jsou legendárními charakteristickými znaky zvuku Marantz.

Technologická špička
CINEMA 60 je vybavena nejnovějšími formáty pohlcujícího zvuku, 8K videem, optimalizací místnosti, streamováním a dalšími technologiemi, které zjednodušují a zvyšují úroveň vašeho požitku.

Nádherný design
CINEMA 60 je moderním vyjádřením nadčasových designových principů a obsahuje ikonický průzor, symetrii a vizuální náznaky reprezentující legendární kvalitu Marantz.

Výkon
Marantz Sound Master pečlivě vyladil CINEMA 60 pro úžasný výkon s patentovanými obvody zesilovače HDAM, aby vytvořil ten nejhudebnější zvuk ve vaší domácnosti.

Styl
Dokonalost je slyšet i vidět. CINEMA 60 se vyznačuje architektonickým designem, který se může vyjímat nebo zůstat nenápadný v jakémkoli luxusním prostředí.

Možnost přizpůsobení
Promyšleně vybrané možnosti připojení, flexibilní uspořádání reproduktorů a možnost jemného doladění vám umožní vytvořit si systém CINEMA 60 podle svých představ.

Bez námahy
Díky dodávanému dálkovému ovladači, přístupným ovládacím prvkům na předním panelu a intuitivnímu procesu nastavení na obrazovce se budete ihned cítit jako zkušený uživatel.

Specifikace:
7-kanálový diskrétní výkonový zesilovač
Výkon (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0,08 % 100 W (zatíženy 2 kanály)
Výkon (6 ohmů, 1 kHz, 0,7 % 140 W (zatíženy 2 kanály)
Výstupní výkon (6 ohm, 1 kHz, 10 %) 200 W (zatížen 1 kanál)
Topologie zesilovače třída A/B s proudovou zpětnou vazbou
Konfigurovatelný Bi-Amp Drive
Streamování: HEOS Multi-room, AirPlay2 Audio, TuneIn internetové rádio, Spotify Connect, Amazon Music HD/Amazon Music, TIDAL, Deezer, Napster, Soundcloud, Mood Mix, SiriusXM, Pandora
Tuner: FM
Rozměry (š x v x h): 442 x 165 x 343 nebo 442 x 235 x 343 s vertikální wifi anténou)
Hmotnost: 10,9 kg
Provedení přístroje černé / stříbrno-zlaté
V balení: dálkový ovladač, baterie, antény AM/FM, drátové štítky, stručný návod k použití, mikrofon Audyssey, kartonový mikrofonní stojan, 2 externí odnímatelné antény, síťový kabel.

 

marantzlogobecausemusicmatterslogo

Marantz - japonský výrobce High-End a špičkové spotřební audio a video techniky. K prověřenému jemnému zvuku bohatým na detaily u audio komponentů přidává u AV strojů špičkový obraz. Mezi osvědčené firemní technologie patří např. HDAM (hyper dynamické zesilovací moduly).

Společnost Marantz nabízí dvě kategorie produktů. Řada "Range" je známá nabízením různých, vysoce flexibilních možností budování systémů vhodných pro každý životní styl. Řada "Premium" představující nejvyšší třídu zaručuje definitivní poslechové zážitky pro nejnáročnější hi-fi puristy.

V průběhu let byly vyvinuty další kategorie produktů, například modely řady "Reference", které věrohodně reprodukují hudební emoce puristů. 

Nejznámějším konstruktérem výrobků Marantz byl Ken Ishiwata. Značka potvrdila schopnost přinést velmi kvalitní komponenty i za velmi malou investici. Aktuální nabídka zahrnuje široké spektrum výrobků pro domácí zábavu a stereofonní reprodukci.

 

 

Podobné produkty