Onkyo TX-RZ50

onkyo-logo-png

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
39 990 Kč –7 % 36 990 Kč / ks 30 570,25 Kč bez DPH
Onkyo TX-RZ50
Onkyo TX RZ50 hifisound.cz ar
Doprava zdarma 39 990 Kč –7 %

9.2 kanálový Onkyo TX-RZ50 AV přijímač s certifikací THX

TX-RZ50 poskytuje obrovský výkon na vyžádání, aby zvýraznil každou nuanci hudby, filmů a her, které máte rádi.

Režim Klipsch Optimize
Režim Klipsch Optimize Mode vám umožní snadno integrovat reproduktory Klipsch Reference a Reference Premiere bez problémů s AV receiverem Onkyo. Společnosti Klipsch a Onkyo se spojily, aby implementovaly přesné hodnoty výhybky pro specifické nové reproduktory Reference Premiere. Nyní můžete jednoduše vybrat model reproduktorů, které budete používat pro každý jednotlivý kanál, a optimalizované nastavení výhybky se automaticky použije.

Vynechte místnost z rovnice
Nejmodernější technologie Dirac Live Room Correction odemkne plný potenciál vašich reproduktorů a zlepší zvukový výkon v celém frekvenčním pásmu bez nutnosti dalších upgradů. Dirac Live automaticky kalibruje zvuk ve vaší místnosti buď pomocí smartphonu a přiloženého kabelového mikrofonu, nebo prakticky bezdrátově pomocí aplikace Dirac Live PC nebo MacOS* a mikrofonu USB třetí strany (není součástí balení). Nyní získáte přesnější měření polohy prostorového zvukového systému, které bude přesnější a vyváženější a poskytne lepší výsledek díky zvýšení horní hranice doby zpoždění z 20 na 50 milisekund.

11.2kanálové zpracování
Model TX-RZ50 je vybaven až 11.2kanálovým zpracováním a "pre-out" výstupy pro uspořádání systému 7.2.4, což z něj činí ideální volbu pro vaši vynikající sestavu domácího kina.

HDMI 2.1 s rozlišením 8K
HDMI® 2.1 je nejnovější aktualizace specifikace HDMI® a podporuje eARC, řadu vyšších rozlišení videa a obnovovacích frekvencí včetně 8K60 a 4K120 a také dynamické formáty HDR. Rozlišení 8K přináší mimořádně působivý zážitek ze sledování s dvojnásobným horizontálním a vertikálním rozlišením oproti rozlišení 4K a čtyřnásobným počtem pixelů; v kombinaci s obnovovací frekvencí 60 Hz umožňuje plynulé a ostré sledování obsahu s vysokou rychlostí. HDMI 2.1 s 8K a eARC zajišťuje, že váš systém je připraven na nejjasnější a nejčistší obraz, který je k dispozici nyní i v budoucnu.

Další funkce a výhody

DOKONALÝ HERNÍ ZÁŽITEK V ROZLIŠENÍ 4K
Rozlišení 4K/120 umožňuje, aby byl obraz UHD s velmi rychlým pohybem ostrý jako břitva. Sport, akční filmy a vysoce výkonné hry z toho výrazně těží. TX-RZ50 podporuje vyšší výkon streamovacích zařízení, jako je nejnovější Apple TV.

DISKRÉTNÍ PŘEPÍNÁNÍ HDMI V ZÓNĚ 2
Nastavte si různé možnosti zábavy v Ultra High-Definition s rozlišením až 8K60* ve dvou různých místnostech z vašeho receiveru Onkyo. Sledujte 8K60 film v domácím kině, zatímco děti budou sledovat pohádky 4K120 v dětském pokoji.

ROZŠÍŘENÝ REŽIM IMAX
V roce 1993 se společnost Onkyo stala první značkou spotřební elektroniky pro domácí kino, která získala certifikát THX. Provedla doslova tisíce testů, než získala logo THX-certifikace: bez ohledu na to, jaký vstup je použit, bez ohledu na to, jaká kombinace mnoha vestavěných funkcí pro AVR, předzesilovač nebo zesilovač, nesmí být ke zdrojovému materiálu absolutně nic přidáno, nic odebráno. TX-RZ50 nabízí čtyři různé režimy poslechu THX: kino, hraní her, hudba a prostorový poslech EX.

VESTAVĚNÉ VÍCEZÓNOVÉ STREAMOVÁNÍ A HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ
9.2kanálový AV receiver Onkyo TX-RZ50 s certifikací THX® se snadno integruje do vašeho stávajícího ekosystému Smart Home, včetně Apple Airplay, Alexa, aplikací Google a dalších. Získáte tak vysoce výkonné a kompatibilní síťové zařízení, které dokáže streamovat vaše oblíbené skladby kdekoli ve vaší domácnosti s rozlišením až 8K60.

FUNGUJE S CERTIFIKOVANÝM SYSTÉMEM SONOS
Tento receiver Onkyo se může připojit k vašemu stávajícímu systému domácího ozvučení Sonos nebo být začátkem nového. Tento AVR s certifikací Works With Sonos nabízí nejlepší propojení s ekosystémem Sonos ve své třídě, probuzení, změnu vstupů a přehrávání při požadované hlasitosti pomocí funkce Sonos Volume-Pass Through z aplikace Sonos. TX-RZ50 může pracovat až se třemi porty Sonos - jeden pro každou ze tří nezávislých zón - každá přehrává zcela jinou streamovací službu z rádia Sonos.

VESTAVĚNÉ STREAMOVACÍ SLUŽBY
Přístup ke službám Spotify®, TIDAL, Deezer, TuneIn a Pandora® je integrován v systému. K vyhledávání a přehrávání hudby používejte specializované aplikace (pokud jsou k dispozici) nebo bezplatnou aplikaci Onkyo Control App pro zařízení Apple a Android.

OBOUSMĚRNÁ BEZDRÁTOVÁ TECHNOLOGIE BLUETOOTH
Tento AVR Onkyo dokáže odesílat a přijímat zvuk prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. Streamujte ze svého zařízení do přijímače pomocí kodeků SBC nebo AAC nebo přenášejte zvuk přehrávaný přes AVR do kompatibilních bezdrátových sluchátek pomocí kodeků SBC, aptX™ nebo aptX HD včetně 24bitového zvuku přes aptX HD. Vylepšené možnosti přenosu dat nejnovější generace Bluetooth zajišťují čistou a spolehlivou reprodukci zvuku.

PŘIPRAVENO PRO DTS PLAY-FI
DTS Play-Fi vám umožňuje poslouchat vysoce kvalitní hudbu z připojených online služeb, síťových mediálních serverů a knihovny vašeho zařízení přes Wi-Fi® do libovolného počtu kompatibilních produktů pomocí aplikace Onkyo Music Control App pro iPad, iPhone a smartphony/tablety se systémem Android. DTS Play-Fi dokáže synchronizovat hudbu v každé místnosti. Každý člen vaší rodiny může používat své vlastní zařízení k poslechu hudby v místnosti nebo skupině místností. DTS Play-Fi vám umožňuje vytvořit komplexní ekosystém pro více místností, který uspokojí prakticky všechny potřeby.

Ocenění

Onkyo-TX-RZ50_eisa

Díky rozsáhlé sadě funkcí, včetně Dirac Live s plnou šířkou pásma pro hloubkovou kalibraci, Onkyo TX-RZ50 přijímač nabízí působivou hodnotu za peníze. Ještě lepší je, že to podporuje odvážným, pohlcujícím výkonem, který vyždímá každý poslední detail z filmových soundtracků Dolby Atmos a DTS:X. Dostatek výkonu z devítikanálového výstupního stupně Dynamic Audio Amplification zajišťuje dynamickou prezentaci bohatou na basy, zatímco 11kanálové zpracování umožňuje rozšíření systému. Není ignorováno ani přehrávání hudby: obousměrné Bluetooth a DAB+ tuner spojují své síly s Apple AirPlay 2, Chromecast a DTS Play-Fi multiroom, aby pokryly všechny základny. Kompletní balíček završuje úhledná aplikace Onkyo Controller plus možnost aplikace pro Dirac, se kterou je ovládání hračkou.

Onkyo-TX-RZ50-hifisound.cz-www

 Specifikace

Výkon: 250 W (6 ohmů, 1 kHz, 10% THD, zatížený jeden kanál) 120 W/kanál (8 ohmů, 20 Hz-20 kHz, 0,08% THD, 2 zatížené kanály, FTC)
Dynamický výkon: 250 W (3 ohmy, přední) 220 W (4 ohmy, přední) 130 W (8 ohmů, přední)
Frekvenční odezva: 5 Hz-100 kHz/+1 dB, -3 dB (direct mód)
Regulace tónu: ±10 dB, 20 Hz (basy) ±10 dB, 20 kHz (výšky)
Odstup signálu od šumu: 106 dB (Line, IHF-A) 80 dB (Phono, IHF-A)
Impedance reproduktorů: 4-16 ohmů
Rozměry (š x v x h): 435 x 201.5 x 398 mm
Hmotnost: 14,0 kg

onkyo-logo-png

Špičkový japonský výrobce elektroniky, který se zabývá produkcí precizních audio komponentů. Během posledních desetiletí si Onkyo získalo zvučné jméno také mezi výrobci systémů domácího kina.

Onkyo bylo založeno v roce 1946 v Ósace, tehdy ještě pod názvem Osaka Denki Onkyo K. K. a dodnes v tomto důležitém průmyslovém centru ostrova Honšú sídlí jeho hlavní ředitelsví.

Jak naznačují dvě japonská slova  (ON - zvuk a KYO - harmonie), ze kterých je název společnosti složen, je to hlavně prvotřídní zvuk, který všechny produkty Onkyo charakterizuje.

Podobné produkty

Yamaha RX-V4A
Možnost poslechu
Doprava zdarma
14 990 Kč
16 990 Kč (–11 %)
2144
Onkyo TX NR7100 hifisound.cz f
Doprava zdarma
26 990 Kč
33 990 Kč (–20 %)
3343/ERN
marantz cinema 50 sg f
Doprava zdarma
39 990 Kč
42 990 Kč (–6 %)
3559/ERN
Marantz AVR Cinema 60dab hifisound sga2
Doprava zdarma
29 490 Kč
29 990 Kč (–1 %)
3142/ERN