Onkyo TX-NR7100

onkyo-logo-png

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Skladem
33 990 Kč –20 % 26 990 Kč / ks 22 305,79 Kč bez DPH
Onkyo TX-NR7100
Onkyo TX NR7100 hifisound.cz f
Doprava zdarma 33 990 Kč –20 %

9.2 kanálový Onkyo TX-NR7100 receiver, to je zvuk s certifikací zvuku kina THX®

Proměňte svůj domov v živoucí multimediální svatyni díky 9.2kanálovému dynamickému zesílení zvuku (DAA) podporujícímu 3D prostorový zvuk a napájené vícezónové audio spolu se sadou SMART AV Receiver™ pro snadné ovládání zábavy hlasem prostřednictvím zařízení s podporou Google Assistant nebo Amazon Alexa. HDMI® podporuje 8K/60p a dynamické HDR (včetně HDR10+ a Dolby Vision™) passthrough do kompatibilních televizorů, projektorů nebo herních monitorů připojených přes hlavní výstup eARC-ready. Nechte se ohromit hyperrealistickým referenčním zážitkem THX® Certified Select a prozkoumejte filmovou knihovnu IMAX® Enhanced v mistrovské kvalitě. Jedinečné funkce, jako je přepínání stereofonního zvuku z přední do výškové polohy pro poslech na pozadí, vylepšení hlasu/dialogu pomocí DSP a praktické funkce grafického uživatelského rozhraní, usnadňují každodenní ovládání. Ať už hrajete hry, sledujete oblíbený televizní seriál nebo streamujete Hi-Res Audio, uvnitř signatury Onkyo čeká bohatší emocionální život.

onkyo_tx-nr_7100_hifisound.cz_loga_1

Zvuk s certifikací THX® Select pro kinoreferenci
THX Certified Select zaručuje stejnou referenční hlasitost a kvalitu zvuku jako v komerčním kině v místnostech, kde je vzdálenost obrazovky od sedadla přibližně 3,5 m. Přijímače s certifikací THX® musí projít 2 000 srovnávacími testy v 75 kategoriích.

Objevte zážitek z IMAX®
IMAX® Enhanced využívá technologii DTS:X® optimalizovanou pro zážitek ze signatury IMAX a reprodukuje plný dynamický rozsah mixů kina IMAX. Režim IMAX přináší obsah lMAX Enhanced tak, jak jej zamýšleli tvůrci filmu. Filmy IMAX Enhanced je možné streamovat nebo vlastnit na disku Ultra HD Blu-ray™.

Vítejte u zážitků v rozlišení 8K Ultra HD
Funkce definované ve specifikaci HDMI® 2.1 umožňují průchod videa 8K/60p na kompatibilní displej. Stejně jako formáty HDR10 a HLG, HDR10+ a Dolby Vision™ optimalizují jas, kontrast a barvy scénu po scéně nebo snímek po snímku. Všechny terminály HDMI podporují HDCP 2.3, zatímco eARC na hlavním výstupu přenáší kódovaný vícekanálový zvuk (včetně Dolby Atmos® nebo DTS:X) z tuneru kompatibilního televizoru, aplikací pro streamování videa nebo připojených přehrávačů médií do AVR k zesílení. Funkce QMS (Quick Media Switching) pro filmy a video eliminuje zpoždění, které může mít za následek prázdnou obrazovku před zobrazením obsahu. Poznámka: Funkce definované ve specifikaci HDMI 2.1, HDR10+ a popsané funkce "passthrough" jsou podporovány na vstupech HDMI 1-6, Main Out a Sub/Zone 2 Out ve výstupu Sub Mode.

Nová vylepšení pro hráče
Proměňte své hraní s 3D prostorovým zvukem a získejte vítěznou výhodu díky novým funkcím pro hráče definovaným ve specifikaci HDMI 2.1. Funkce VRR (Variable Refresh Rate) eliminuje zpoždění, zadrhávání a trhání snímků pro plynulé hraní. ALLM (Auto Low Latency Mode) optimalizuje zpoždění ze zdroje na obrazovku, zatímco QFT (Quick Frame Transport) omezuje zpoždění pro plynulejší zážitek.

SMART AV Receiver™ streamování zvuku ve více místnostech
SMART AV Receiver sdílí zvuk po celém domě. Zahrnuje služby Amazon Music HD*, Spotify®, TIDAL, Deezer a TuneIn a spolupracuje s aplikacemi Ok Google nebo Alexa. Sdílení zábavy přes Pracuje se systémy Sonos, AirPlay 2, DTS Play-Fi® a integrovaným Chromecastem.

Spolupracuje se systémem Sonos
Rozšiřte svůj systém domácího ozvučení Sonos spárováním tohoto AVR se zařízením Sonos Connect nebo Port. Receiver je propojen s ekosystémem Sonos, probouzí se, mění vstupy a přehrává na požadovanou hlasitost na povel z aplikace Sonos*.

Vestavěný Chromecast™ funguje s aplikací Ok Google
Přenášejte hudbu z chytrého telefonu, notebooku nebo počítače do přijímače prostřednictvím Chromecast built-in a ovládejte přehrávání z aplikací podporujících Chromecast z iPhonu, iPadu, telefonu nebo tabletu se systémem Android™, počítače Mac nebo Windows® nebo Chromebooku™. Vyvolávejte, přehrávejte a ovládejte zvuk pouhým hlasem. 

Dolby Atmos a DTS:X - oslavte nový svět zvuku
Dolby Atmos a DTS:X přenášejí 3D zvukové stopy ze studiového mixážního pultu do vašeho pokoje. Zvuky již nejsou vázány na konkrétní kanály a mohou se volně pohybovat kolem a nad vašimi diváky, kteří se tak ocitnou v centru dění. TX-NR7100 podporuje 5.2.4kanálové a 7.2.2kanálové uspořádání reproduktorů.

Vychutnejte si 3D zvuk z libovolného uspořádání reproduktorů
Virtualizátor výšek Dolby Atmos přináší 3D zvuk prostřednictvím libovolného rozložení reproduktorů na úrovni posluchače. Tato technologie pracuje samostatně nebo s Dolby Surround® upmixerem a vytváří 3D zvukové pole. 

Korekce zvuku v místnosti prostřednictvím Dirac Live®
Dirac Live analyzuje váš audiosystém a poslechové prostředí tím, že zkoumá akustická data naměřená mikrofonem a odhaluje nedostatky. Opravuje časové i amplitudové aspekty zabarvení zvuku pomocí filtru pro korekci smíšených fází v celém poslechovém prostoru, nikoli pouze v určité zóně. Dirac Live automaticky kalibruje zvuk v místnosti pomocí aplikace v chytrém telefonu nebo tabletu a nastaveného mikrofonu. Dirac Live uvolní plný potenciál vašich reproduktorů v jakémkoli poslechovém prostoru a zajistí jedinečně čistý poslechový zážitek. 

Obousměrná bezdrátová technologie Bluetooth®
Tento AVR může odesílat a přijímat zvuk prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. Streamujte ze zařízení do přijímače pomocí kodeků SBC nebo AAC nebo přenášejte zvuk přehrávaný přes AVR do kompatibilních bezdrátových sluchátek pomocí kodeků SBC, aptX™ nebo aptX HD včetně 24bitového zvuku přes aptX HD.

Jasnější dialog stisknutím tlačítka
Funkce Vocal Enhancer řeší problém neslyšitelných dialogů ve filmech a televizních pořadech pomocí algoritmů DSP, které zvyšují hlasové frekvence ve zvukové stopě. Úroveň efektu lze zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na dálkovém ovladači.

Třízónové audio pro celou domácnost
Spravujte přehrávání až ve třech místnostech pomocí aplikace Onkyo Controller. Tento 9,2kanálový AVR má D/A převodník pro zónu 2, který podporuje zesílenou D/A distribuci zvuku (včetně HDMI, SPDIF a NET) prostřednictvím reproduktorových sloupů pro zónu 2 a zónu 3 a podporuje uspořádání včetně 5,2,2kanálového hlavního + zóna 2 nebo 5,2kanálového + zóna 2 + zóna 3.

Zóna 3 podporuje pouze analogový/NET signál. Zvuk HDMI v zóně 2 je k dispozici na vstupech 1-3. HDMI a SPDIF podporují pouze 2kanálové PCM audio signály.

Multifunkční linkový výstup Zóna 2/Zóna B
Analogový linkový výstup RCA podporuje dva režimy zvuku Zone. Zóna 2 podporuje připojení aktivních reproduktorů nebo hi-fi systému. Synchronizujte zdroj v MAIN a Zone 2 nebo přehrávejte dva jedinečné zdroje D/A současně. Zóna B je vhodná pro bezdrátové dokovací stanice pro sluchátka. Vychutnejte si zvuk zóny MAIN prostřednictvím bezdrátových sluchátek.

V režimu Zone 2 je zvuk HDMI dostupný na vstupech 1-3 a SPDIF a HDMI podporují pouze 2kanálové signály PCM. V režimu Zóna B je v MAIN a Zóně B umožněno přehrávání kódovaného a 2kanálového PCM zvuku pro všechny vstupy.

Uvolněte se s režimem Stereo Assign
Režim Stereo Assign Mode přepíná přehrávání z předních reproduktorů na výškové, prostorové nebo prostorové zadní reproduktory v závislosti na vašem uspořádání. Ideální pro ambientní poslech na pozadí.

onkyo-logo-png

Špičkový japonský výrobce elektroniky, který se zabývá produkcí precizních audio komponentů. Během posledních desetiletí si Onkyo získalo zvučné jméno také mezi výrobci systémů domácího kina.

Onkyo bylo založeno v roce 1946 v Ósace, tehdy ještě pod názvem Osaka Denki Onkyo K. K. a dodnes v tomto důležitém průmyslovém centru ostrova Honšú sídlí jeho hlavní ředitelsví.

Jak naznačují dvě japonská slova  (ON - zvuk a KYO - harmonie), ze kterých je název společnosti složen, je to hlavně prvotřídní zvuk, který všechny produkty Onkyo charakterizuje.

Podobné produkty