Arcam HDA PA410

arcam_logo

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
44 990 Kč –4 % 43 190 Kč / ks 35 694,21 Kč bez DPH
Arcam HDA PA410
arcam hda pa410
Doprava zdarma 44 990 Kč –4 %

Koncový zesilovač třídy AB

ARCAM PA410 - výjimečný výkon, pohlcující zvuk - 4 kanálový zesilovač

PA410 je vysoce výkonný zesilovač, který poskytuje 4 kanály zesílení třídy AB. S působivým výkonem 70 W na kanál je PA410 navržen tak, aby nabízel co největší flexibilitu a výkon bez kompromisů v oblasti ovládání. 

Díky nejlepším komponentům ve své třídě, včetně napájecího zdroje na bázi toroidu, akusticky tlumeného šasi, paralelních tranzistorových koncových stupňů a výjimečně nízké úrovně zkreslení, zvládá PA410 reprodukci hudby se vší její originalitou a detaily pro bezkonkurenční úroveň kvality a čistoty zvuku.

Nový 4-kanálový výkonový zesilovač PA410 z řady HDA vychází ze zkušeností společnosti Arcam jako jedné z nejuznávanějších audiotechnických společností ve Velké Británii.

Všechny AV produkty ARCAM se vyznačují čistým designem, jednoduchou obsluhou a obsahují ty nejmodernější AV technologie, díky kterým nabízí vysoký výkon i užitné vlastnosti.

PA410 je 4-kanálový výkonový zesilovač ve třídě A/B. Ideální nejen ve stereofonní konfiguraci, ale své využití najde také v aplikacích domácího kina jako zesilovač horních reproduktorů pro prostorový zvuk Dolby Atmos nebo DTS X.

Využívá výhradně ty nejkvalitnější komponenty i technologické postupy, toroidní transformátor, akusticky tlumené šasi a paralelně zapojené výkonové tranzistory. Výsledkem je výjimečně nízká úroveň zkreslení a reprodukce s nejjemnějšími detaily i dokonalé podání prostoru.

Specifikace:
Trvalý výstupní výkon při 0,2% THD na kanál
Čtyři kanály, 4Ω / 8Ω, 20Hz - 20kHz - 70W / 50W
Dva kanály, 4Ω / 8Ω, 20Hz - 20kHz - 90W / 60W
Harmonické zkreslení: 80% výkon, 8Ω při 1kHz - 0,003%
Vstupní citlivost 50W / 8Ω - 600mV RMS
Odstup signál/šum(A-wtd) 50W / 8Ω - 105dB
Vstupní impedance: 10kΩ
Frekvenční odezva: 20 - 20 kHz +/-0,05 dB

arcam_logo

Britská společnost ARCAM se  již od svého založení v roce 1976 stala nositelem průkopnických řešení a technologií v kategorii audio zařízeni, určených pro široké spektrum milovníků nejvěrnějšího zvuku. Značka založená studenty vědy a techniky univerzity v Cambridge Johnem Dawsonem a Chrisem Evansem pod jménem A&R Cambridge (Amplification & Recording, Cambridge = ARCAM) ušla od svého prvního produktu - integrovaného zesilovače A60, dlouhou cestu a získala tisíce spokojených zákazníků a množství vynikajících ocenění pro své Hi-Fi produkty.

BUDOUCNOST
Systémy Hi-Fi a domácího kina se neustále vyvíjejí a my - a naši prodejci - jsme tu proto, abychom vám pomohli držet krok s nejnovějším vývojem a ujistili vás, že se rozhodujete správně.

Ať už se na trhu objeví jakákoli technologie budoucnosti, jsme si jisti, že dokážeme navrhnout systémy, které zajistí absolutně nejlepší reprodukci z jakéhokoli dostupného formátu.

Podobné produkty