Arcam HDA PA720

arcam_logo

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
89 990 Kč / ks 74 371,90 Kč bez DPH
Arcam HDA PA720
arcam hda pa720
Doprava zdarma

Koncový zesilovač třídy G

ARCAM PA720 - výjimečný výkon, pohlcující zvuk - 7 kanálový zesilovač

PA720 je vysoce výkonný zesilovač, který poskytuje 7 kanálů  zesílení třídy G. S působivým výkonem 140 W na kanál je PA720 navržen tak, aby nabízel co největší flexibilitu a výkon bez kompromisů v oblasti ovládání.

Díky nejlepším komponentům ve své třídě, včetně napájecího zdroje na bázi toroidu, akusticky tlumeného šasi, paralelních tranzistorových koncových stupňů a výjimečně nízké úrovně zkreslení, zvládá PA720 reprodukci hudby se vší její originalitou a detaily pro bezkonkurenční úroveň kvality a čistoty zvuku.

Nový 7-kanálový výkonový zesilovač PA720 z řady HDA vychází ze zkušeností společnosti Arcam jako jedné z nejuznávanějších audiotechnických společností ve Velké Británii.

Všechny AV produkty ARCAM se vyznačují čistým designem, jednoduchou obsluhou a obsahují ty nejmodernější AV technologie, díky kterým nabízí vysoký výkon i užitné vlastnosti.

PA720 je 7-kanálový výkonový zesilovač třídy G s působivým výkonem, až jednu čtvrtinu svého vysokého výkonu (7 x 140 W / 4 Ω) přenáší ve třídě A.

Využívá výhradně ty nejkvalitnější High-End komponenty i technologické postupy, toroidní transformátor, akusticky tlumené šasi a paralelně zapojené výkonové tranzistory. Výsledkem je výjimečně nízká úroveň zkreslení a reprodukce s nejjemnějšími detaily i dokonalé podání prostoru.

Specifikace:
7kanálový výkonový zesilovač
Toroidní transformátor
Ethernet, ovládání RS232
Přepínatelné vstupy RCA nebo symetrické vstupy XLR
7 x 100W zesilovač třídy G (8 ohmů, 20Hz-20kHz, 0,2% THD)
Zesílení třídy G s 20W provozem v třídě A

Podobné produkty