Arcam HDA ST60

arcam_logo

Dostupnost Produkt se již neprodává
39 990 Kč –46 % 21 590 Kč / ks 17 842,98 Kč bez DPH
Arcam HDA ST60
Arcam HDA ST60
Oceněno
Doprava zdarma 39 990 Kč –46 %

ST60 je vysoce výkonný streamer s podporou MQA, který umožňuje streamování audio souborů ze všech hlavních služeb (Tidal, Qobuz, Spotify, Napster, Deezer atd.) přes Google Cast nebo Airplay2. Podporuje UPnP a je Roon Ready. ST60 je tak ideální partner nejen pro zesilovače ARCAM z řady HDA.

Díky integrovanému audiofilskému 32-bitovému / 192 kHz převodníku SABRE ESS9038K2M můžete ST60 využít jako vynikající externí převodník pro až 4 připojená digitální zařízení. Kromě MQA, podporuje ST60 také formáty AIFF, ALAC, FLAC a WAV a mnoho dalších komprimačních formátů.

arcam_st_60_format


Audiofilské kvality podtrhuje symetrický výstup XLR, ale nechybí ani výstup RCA. Pro instalace do chytré domácnosti nabízí plné ovládání přes I / P nebo RS232 včetně Control4 a Crestron. Stejně tak je možné ovládat streamování pomocí intuitivní aplikace MusicLife.

Schopnosti streamování Arcam jsou jen jedna z možností přehrávání, na zadním panelu jsou také fyzické vstupy, díky nimž se ST60 může stát srdcem vícezdrojového systému. Digitální připojení obsahuje kromě Ethernetového portu také dva optické a dva koaxiální vstupy i jeden USB port, který podporuje přehrávání z paměťových zařízení. Na zadním panelu pak najdete ještě dva digitální výstupy (optický i koaxiální) a dva analogové výstupy (nesymetrický RCA a symetrický XLR). Myslíme si, že tato konektivita je zárukou, že k ST60 můžete připojit téměř všechny digitální audio komponenty domácího systému.

arcam-st60-displej


Pomocí otočného ovladače na čelním panelu jednotky ST60 nebo tlačítek VOL+ a VOL- na dálkovém ovladači, můžete ovládat úroveň hlasitosti. Díky tomu je možné využít ST60 také jako digitální předzesilovač pro další zdroje a připojit ho přímo k výkonovému zesilovači. Výstupní úroveň je však zároveň možné nakonfigurovat také s fixní úrovní.

Ocenění v odborných kruzích

creek-evolution-50a-oceneni-small

"...stojí za každou korunu ... u tohoto streameru se něco neuvěřitelně povedlo a za racionální peníze dostanete zařízení dobře vybavené, schopné pokrýt bez problémů moderní streamovací nároky, ale hlavně zvukově tak vydařené, tak muzikální, tak harmonické..."

Daniel Březina - Hifi-Voice

 

eci_80D_5stars-award

"...Ve srovnání s oceňovaným NAD C658 je zvuk plnější a jasnější a  podání ST60 dokáže lépe zachytit atmosférickou ozvěnu kolem bicích. Perkusivní údery a ostré syntezátory naberou na Arcamu také další rozměr - a to nejen objemem a strukturou, ale také tím, jak společně souzní a vytváří dimenzi prostoru s mnoha hudebními detaily. Experimentální instrumentace v této skladbě závisí na její schopnosti vzbudit váš zájem a udržet vaši pozornost, a Arcam se svým smyslem pro detail, dynamický náhled a přesné načasování to dělají lépe..." 

arcam_st60-back
Klíčové vlastnosti:
4 digitální vstupy
Možnost připojení přímo ke koncovému zesilovači
Symetrické XLR a nesymetrické RCA analogové výstupy
Fixní a variabilní zvukový výstup
Optický a koaxiální digitální výstup
GoogleCast, Airplay2, uPnP Streamer
Koncový bod Roon
MQA podpora
32-bitový D/A převodník ESS9038K2M Sabre
Plné ovládání I/P a RS232 včetně Control4 a Crestron
Celkové harmonické zkreslení + šum = 0,0008%
Hmotnost: 5,5 kg
Rozměry: (š x v x h) 433 x 102 x 306 mm
Barevné provedení: černé

arcam_logo

Britská společnost ARCAM se  již od svého založení v roce 1976 stala nositelem průkopnických řešení a technologií v kategorii audio zařízeni, určených pro široké spektrum milovníků nejvěrnějšího zvuku. Značka založená studenty vědy a techniky univerzity v Cambridge Johnem Dawsonem a Chrisem Evansem pod jménem A&R Cambridge (Amplification & Recording, Cambridge = ARCAM) ušla od svého prvního produktu - integrovaného zesilovače A60, dlouhou cestu a získala tisíce spokojených zákazníků a množství vynikajících ocenění pro své Hi-Fi produkty.

BUDOUCNOST
Systémy Hi-Fi a domácího kina se neustále vyvíjejí a my - a naši prodejci - jsme tu proto, abychom vám pomohli držet krok s nejnovějším vývojem a ujistili vás, že se rozhodujete správně.

Ať už se na trhu objeví jakákoli technologie budoucnosti, jsme si jisti, že dokážeme navrhnout systémy, které zajistí absolutně nejlepší reprodukci z jakéhokoli dostupného formátu.

Podobné produkty