Arcam HDA ST60

Značka: Arcam

arcam_logo          arcam-hda-st60-oceneni-small

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
39 990 Kč / ks 33 049,59 Kč bez DPH
Arcam HDA ST60
Značka: Arcam
Arcam HDA ST60
Oceněno
Doprava zdarma

ST60 je vysoce výkonný streamer s podporou MQA, který umožňuje streamování audio souborů ze všech hlavních služeb (Tidal, Qobuz, Spotify, Napster, Deezer atd.) přes Google Cast nebo Airplay2. Podporuje UPnP a je Roon Ready. ST60 je tak ideální partner nejen pro zesilovače ARCAM z řady HDA.

Díky integrovanému audiofilskému 32-bitovému / 192 kHz převodníku SABRE ESS9038K2M můžete ST60 využít jako vynikající externí převodník pro až 4 připojená digitální zařízení. Kromě MQA, podporuje ST60 také formáty AIFF, ALAC, FLAC a WAV a mnoho dalších komprimačních formátů.

Audiofilské kvality podtrhuje symetrický výstup XLR, ale nechybí ani výstup RCA. Pro instalace do chytré domácnosti nabízí plné ovládání přes I / P nebo RS232 včetně Control4 a Crestron. Stejně tak je možné ovládat streamování pomocí intuitivní aplikace MusicLife.

Schopnosti streamování Arcam jsou jen jedna z možností přehrávání, na zadním panelu jsou také fyzické vstupy, díky nimž se ST60 může stát srdcem vícezdrojového systému. Digitální připojení obsahuje kromě Ethernetového portu také dva optické a dva koaxiální vstupy i jeden USB port, který podporuje přehrávání z paměťových zařízení. Na zadním panelu pak najdete ještě dva digitální výstupy (optický i koaxiální) a dva analogové výstupy (nesymetrický RCA a symetrický XLR). Myslíme si, že tato konektivita je zárukou, že k ST60 můžete připojit téměř všechny digitální audio komponenty domácího systému.

Pomocí otočného ovladače na čelním panelu jednotky ST60 nebo tlačítek VOL+ a VOL- na dálkovém ovladači, můžete ovládat úroveň hlasitosti. Díky tomu je možné využít ST60 také jako digitální předzesilovač pro další zdroje a připojit ho přímo k výkonovému zesilovači. Výstupní úroveň je však zároveň možné nakonfigurovat také s fixní úrovní.

Klíčové vlastnosti:
4 digitální vstupy
Možnost připojení přímo ke koncovému zesilovači
Symetrické XLR a nesymetrické RCA analogové výstupy
Fixní a variabilní zvukový výstup
Optický a koaxiální digitální výstup
GoogleCast, Airplay2, uPnP Streamer
Koncový bod Roon
MQA podpora
32-bitový D/A převodník ESS9038K2M Sabre
Plné ovládání I/P a RS232 včetně Control4 a Crestron
Celkové harmonické zkreslení + šum = 0,0008%
Hmotnost: 5,5 kg
Rozměry: (š x v x h) 433 x 102 x 306 mm
Barevné provedení: černé

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové přehrávače (streamery)
Ocenění: ano

Podobné produkty