Chord Poly

chord_logo_s          arcam-hda-st60-oceneni-small

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
11 990 Kč / ks 9 909,09 Kč bez DPH
Chord Poly
Chord Poly
Doprava zdarma

Poly je revoluční síťový modul, jehož základem je zařízení třídy PC a který je navržen pro použití se sluchátkovým zesilovačem Mojo. Modul je vybaven serverem dat, přijímačem DLNA, WiFi hubem, Bluetooth modulem, čtečkou paměťových SD karet a pokročilým softwarem. Poly zajišťuje možnost dálkového přehrávání hudebních souborů z chytrého telefonu a poprvé odstraňuje i nezbytnost použití kabelů k propojení těchto dvou přístrojů.

Poly poskytuje funkci Wi-Fi a Bluetooth hubu a zajišťuje tak přístup k vybraným hudebním souborům, který lze realizovat různě, např. pomocí streamování přes WiFi, přehrávání ze síťových zařízení pro uchovávání dat (NAS), a také z hudebním kolekcí uložených na SD kartách (prostřednictvím MPD). Bluetooth připojení a technologie AirPlay nabízí vysoký uživatelský komfort při připojování k chytrým telefonům a umožňuje využít kombinaci Mojo/Poly jako vysoce kvalitní zařízení pro přehrávání v domácím multiroom systému.

U Poly již není nutné propojovat chytrý telefon s Mojo pomocí kabelu, modul lze ovládat bezdrátově prostřednictvím chytrého telefonu s operačním systémem Android nebo iOS. Poly můžete po připojení ke sluchátkovému zesilovači Mojo klidně schovat do kapsy. Nemusíte jej přenášet v ruce ani pravidelně kontrolovat, jako u ostatních přehrávačů.

Poly je kompatibilní s nejnovějšími formáty audio souborů s vysokým rozlišením a zajišťuje podporu PCM souborů s rozlišením až 768 kHz včetně kódování DSD64 až DSD512 (Octa-DSD). Díky vysoce kvalitní čtečce SD karet lze uvolnit paměť chytrého telefonu. Soubory už nemusíte mít uloženy lokálně na telefonu.

Bezdrátový modul pro přehrávání streamovaného obsahu Poly promění náš mnohonásobně oceňovaný sluchátkový zesilovač s DAC převodníkem Mojo na plnohodnotný bezdrátový přehrávač hudebních souborů s vysokým rozlišením a síťový modul, který umožňuje bezdrátově přehrávat soubory a načítat je z SD karty, s možností ovládání pomocí chytrého telefonu.

Specifikace:
Barevné provedení: černé
Baterie: LiPo 2200mAh
Doba provozu na jedno nabití: 9 hodin
Doba nabíjení: 4 hodiny přes Micro USB, Poly + Mojo nabíjeno současně přes Micro USB vstup u Poly
Typy připojení: Bluetooth A2DP a WiFi 2,4 GHz
Úložný prostor: Nelimitovaná maximální kapacita
Podporované přehrávání: Roon, DLNA, Airplay, Bluetooth
Podporované formáty souborů: ACC, WAV, FLAC, AIFF, OGG VORBIS, ALAC, WMA, MP3
Vzorkovací frekvence PCM: 44.1kHz, 48kHz, 88.2kHz, 96kHz, 176.4kHz, 192kHz, 358.8kHz, 384kHz, 717.6kHz, 768kHz
DSD: DSD64 - DSD512 (Octa-DSD)
Podporovaná zařízení: iPhones, iPads, Android, Windows, Mac OS, DAPy
Rozměry: 50 x 62 x 22 mm

Podobné produkty