Arcam Solo Uno

arcam_logo

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
19 990 Kč –4 % 19 190 Kč / ks 15 859,50 Kč bez DPH
Arcam Solo Uno
Arcam Solo Uno
Doprava zdarma 19 990 Kč –4 %

Stylový Hi-Fi systém typu vše v jednom s vestavěným zesilovačem a streamerem

Optimalizováno pro použití s aplikacemi Apple Airplay 2 a Google Chromecast.
K tomuto velmi kompaktnímu přístroji o rozměrech malé knihy stačí pouze připojit pár reproduktorů a vznikne minimalistický systém s kvalitou zvuku typickou pro Arcam. Srdcem je zesilovač třídy D, elegantní šasi přístroje je vyrobeno z litého hliníku a konstrukce využívá vnitřní obvody High-End kvality.
Budoucí upgrade systému je možný přes Wi-Fi, tedy bez potřeby připojení kabelu. Díky tomu, je zařízení dokonale připraveno na budoucnost.

Elegantní hliníkové šasi
Jednoduchý systém, vyžadující pouze dva reproduktory, SOLO UNO a ovládací aplikaci
GoogleCast, Airplay 2, uPnP streamer
Optimalizováno pro minimální šum a minimální zkreslení
High-end audio obvody


Specifikace:
Vstupy: USB, AUX (3,5 mm jack)
Frekvenční odezva: 10 Hz - 20 kHz
Odstup signál / šum: 117 dB
Výkon: 50 W při 4 ohm / 25 W při 8 ohm (1 kHz, 1 % THD)
Vstupní citlivost AUX vstupu: 2 V
Frekvence Crossoveru: 80 Hz
Rozměry: 140 x 52 x 213 mm
Hmotnost: 1,5 kg

arcam_logo

Britská společnost ARCAM se  již od svého založení v roce 1976 stala nositelem průkopnických řešení a technologií v kategorii audio zařízeni, určených pro široké spektrum milovníků nejvěrnějšího zvuku. Značka založená studenty vědy a techniky univerzity v Cambridge Johnem Dawsonem a Chrisem Evansem pod jménem A&R Cambridge (Amplification & Recording, Cambridge = ARCAM) ušla od svého prvního produktu - integrovaného zesilovače A60, dlouhou cestu a získala tisíce spokojených zákazníků a množství vynikajících ocenění pro své Hi-Fi produkty.

BUDOUCNOST
Systémy Hi-Fi a domácího kina se neustále vyvíjejí a my - a naši prodejci - jsme tu proto, abychom vám pomohli držet krok s nejnovějším vývojem a ujistili vás, že se rozhodujete správně.

Ať už se na trhu objeví jakákoli technologie budoucnosti, jsme si jisti, že dokážeme navrhnout systémy, které zajistí absolutně nejlepší reprodukci z jakéhokoli dostupného formátu.

Podobné produkty