Rega System One

rega_logo_s

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
36 990 Kč / ks 30 570,25 Kč bez DPH
Rega System One
rega system one ie100149523
Doprava zdarma

Perfektní analogové řešení typu vše v jednom – gramofon, integrovaný zesilovač, regálové reproduktory. Rega System One™ byl navržen tak, aby se dal snadno nastavit, snadno používat, a aby poskytoval skutečný analogový zážitek hned po vybalení z krabice. Set se skládá z několikanásobně oceňovaného gramofonu Rega Planar 1, integrovaného zesilovače Rega io s předzesilovačem pro MM přenosku, kompaktních regálových reproduktorů Rega Kyte a všech kabelů potřebných k propojení těchto komponent. 

  • all-in-one sestava
  • gramofon Rega Planar 1
  • integrovaný zesilovač Rega io
  • regálové reprosoustavy Rega Kyte
  • sada kabelů potřebná k zapojení
  • jednoduchá instalace

 

Rega Planar 1

Uživatelsky přívětivý gramofon, který zprovozníte za necelou minutu. Zcela nové rameno RB 110 vlastní konstrukce má automatické nastavení anti-skatingu, a tak stačí gramofon jen vybalit, nasunout na rameno závaží do připravené polohy, odstranit chránič přenosky a můžete začít hrát své oblíbené desky. Gramofon je dodáván s MM přenoskou Rega Carbon. Základnu tvoří rigidní termoset s matnou povrchovou úpravou. Nový talíř se setrvačníkovým efektem pro minimalizaci kolísání otáček je usazen na unášeči a patentovaném přesném kuličkovém ložisku z mosazi. Talíř je poháněn EBLT řemínkem (používaným u modelů Planar 8 a Planar 10) pomocí 24V asynchronního motoru s hliníkovou kladkou (33/45 ot./min.), přesným řízením, velmi nízkou hladinou hluku a stabilními otáčkami. Základna je vybavena vylepšenými nožičkami pro zvýšenou stabilitu a snížení přenosu vibrací z okolí.

 

Rega io

Kompaktní integrovaný zesilovač, který nabízí překvapivě výkonný a vyvážený muzikální přednes. Rega io používá stejný výkonový zesilovač a phono předzesilovač jako jeho větší bratr, oceňovaný zesilovač Brio. Obvody třídy A/B sdílejí svou DNA s dalšími zesilovači Rega, a jako obvykle byla věnována velká pozornost výběru součástek. Výkonové tranzistory Sanken, potenciometr hlasitosti Alps a lineární napájecí zdroj umožňují dosáhnout výkonu až 30 wattů na kanál do 8 ohmové zátěže. Součástí je také výstup pro připojení Hi-Fi sluchátek prostřednictvím 3.5mm konektoru. Ovládání je zajištěno tlačítky na přední straně panelu, nebo pomocí přibaleného dálkového ovladače.

 

Rega Kyte

Dvoupásmové regálové reprosoustavy s přirozeným zvukovým přednesem a elegantním designem. Rega Kyte jsou pečlivě ručně sestavovány v továrně Rega na jihovýchodě Anglie. Jejich základem je skříň z fenolové pryskyřice, která je uvnitř vyztužena keramickými destičkami připevněnými na křížový nosník. Tato unikátní konstrukce je velmi pevná a zamezuje nežádoucím rezonancím, které by negativně ovlivnily přesné zvukové podání měničů, dynamiku a basové pásmo reprosoustavy. Rega Kyte jsou dodávány s volitelnou nožičkou, která je umožňuje snadno umístit kdekoli potřebujete, případně je možné dokoupit extra podstavec pro upevnění na jakýkoli reproduktorový stojan.

Kategorie: Manuální gramofony
Ocenění: ano

System One

Podobné produkty