AudioQuest PowerQuest 3

audioquest_logo_s

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
9 990 Kč / ks 8 256,20 Kč bez DPH
AudioQuest PowerQuest 3
AudioQuest PowerQuest 3
Doprava zdarma

AudioQuest PowerQuest 3 - Síťový filtr s ochranou proti přepětí

AudioQuest PowerQuest 3 přináší lepší audiovizuální zážitek i spolehlivou ochranu vašeho systému.

AudioQuest PowerQuest 3 je vysoce kvalitní síťový filtr, který zajišťuje absolutně stabilní napájení bez rušení pro domácí AV systém. S čistým napájením dosáhnete dokonalého "černého" pozadí a nepřijdete tak o nejjemnější detaily. Váš domácí systém bude znít mnohem lépe.

PowerQuest 3 přináší řadu pokročilých řešení AudioQuest, která čistí váš zdroj napájení od vysokofrekvenčního (RF) a nízkofrekvenčního rušení (brumu a dalších problémů sítě).

AudioQuest PowerQuest 3 filtruje rušení signálu pro audio i video přehrávače, zobrazovače i další části řetězce. Dvě z osmi zásuvek nejsou filtrovány a umožňují připojení vysoce výkonných komponentů (zesilovačů, subwooferů nebo aktivních reproduktorů bez aktuální komprese). Třešničkou na dortu jsou čtyři vysokorychlostní nabíjecí porty USB, přes které můžete rychle nabíjet váš mobilní telefon, tablet, reproduktor Bluetooth, sluchátka a další.

Nabízí:
Připojení pro 8 zařízení včetně dvou zásuvek pro zařízení s vysokým odběrem (výkonové zesilovače atd.)
Efektivní filtrování všech forem vyzařovaného vysokofrekvenčního rušení a brumu
Izoluje všechna připojená zařízení proti internímu rušení
Chrání celý systém před aktuálními špičkami a přepětím, včetně blesku
4 x vysokorychlostní nabíjecí USB

Technické detaily PowerQuest 2:
220 V AC filtr
Výstupy pro celkem 8 zařízení (připojení Schuko): 2 x 4K / 8K video optimalizované napájení přes lineární filtr v diferenciálním režimu s další technologií pro potlačení šumu a maximalizaci výkonu připojeného televizoru, 2 x zásuvka pro zařízení s vysokým odběrem proudu (max.10 A), 4 x zásuvka s ultralineárním filtrem (max. 3 A)
Další připojení: koaxiální vstup / výstup, síťový vstup / výstup (RJ45), telefonní vstup / výstup (RJ11), 4 x vysokorychlostní připojení USB s nabíjením (4,8 A, 2 nahoře, 2 na boku)
Maximální vstupní kapacita (celkem): 16 A
Bezeztrátová nedestruktivní elektronická ochrana proti přetížení a přepětí, včetně blesku (max. 6000 V / 3000 A) s reakční dobou 0,25 s
Spotřeba energie v pohotovostním režimu: < 0,5 W
Mechanický spínač
Rozměry PowerQuest 3: 39,3 x 18,8 x 8 cm (š x v x h)
Hmotnost: 2,5 kg

Podobné produkty