IsoTek V5 Elektra + Isotek Premier

isotek-logo-s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
39 990 Kč –7 % 36 990 Kč / ks 30 570,25 Kč bez DPH
IsoTek V5 Elektra + Isotek Premier
20220609175029 2022 06 09 IsotekV5 Elektra Black 34 F (3189x1702) (1)
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma 39 990 Kč –7 %

IsoTek je britská společnost, která se specializuje na systémy řízení napájení pro hi-fi a domácí kina. Společnost byla založena v roce 2001 a rychle se stala světovou jedničkou v oblasti úpravy a filtrace síťového napájení a vyvinula širokou škálu inovativních, oceňovaných produktů, které tvoří kompletní řešení pro každou kapsu. Díky pečlivému přístupu společnosti IsoTek k detailům její výrobky výrazně zlepšují kvalitu zvuku a obrazu a zároveň poskytují ochranu před špičkami a přepětím. Pověst společnosti IsoTek, která vytváří skutečně výjimečné výrobky, je v oblasti síťových rozvodů dobře známá. Všechny výrobky jsou profesionálně navrženy, vyrobeny a pečlivě ručně sestaveny ve Velké Británii, přičemž každá součástka je důkladně testována z hlediska kvality, spolehlivosti a účelu. Díky tomu společnost IsoTek vytváří inovativní, špičkové výrobky, které získaly řadu prestižních ocenění od mnoha předních oborových časopisů.

Čisticí systém V5 Elektra společnosti má nejen moderní vizuální design, ale především využívá nejnovější technické inovace v oblasti napájecích systémů pro hifi audio a AV techniku.

IsoTek V5 Elektra přináší mnohokrát oceňované několikanásobné a individuální čištění sítě pro jednotlivé zásuvky do cenově dostupné úrovně. Filtr V5 Elektra se proto stává jedním z nejlepších řešení, co lze aktuálně na trhu sehnat v poměru cena/výkon. Nový model má okamžitý příkon, odpor stejnosměrného proudu se blíží ideálu nula ohmů. Stupeň ochrany je čtyřnásobek minimálního požadavku, zvýšení u nárazového proudu až na 67 500 A. Tato šesticestná filtrace je v podstatě šest systémů pro čistý proud v jednom komponentu!

Model V5 Elektra měří 450 mm na šířku, 350 mm do hloubky a 106 mm na výšku, má dva vysokoproudové výstupy (pro zesilovače), každý s dvoustupňovým vysokoproudovým filtrem, který se skládá z tlumivky a dvojitého pí filtru. Každý ze čtyř zbývajících středněproudých výstupů (pro zdrojové komponenty) má čtyři nezávislé šestistupňové delta filtry pro zvýšení výkonu, které zajišťují čistotu téměř 20 dB při 1 kHz (referenční 600 Ohm), která se pak zvyšuje na téměř 40 dB při 10 kHz, což je desetkrát více, než je doporučený standard,

Mezi jednotlivými výstupy je dalších pět nezávislých filtračních stupňů v kombinaci se systémem IsoTek Adaptive Gating, který je dvakrát větší než u modelu EVO3 Aquarius. Tento systém je navržen tak, aby se zabránilo křížové kontaminaci v diferenčním režimu mezi jednotlivými výstupy.

Klíčové vlastnosti filtru V5 Elektra:

 • Vhodné pro všechny AV systémy
 • Redukce RFI na 55dB
 • 6 optimalizovaných čisticích obvodů pro účinné odstranění šumu v běžném a diferenciálním režimu
 • 4 nezávislé zásuvky pro zdrojové komponenty (5A)
 • 2 nezávislé vysokoproudé výstupy pro výkonové zesilovače, aktivní subwoofery, aktivní reproduktory atd. (10A)
 • Snadná výměna pojistek
 • Nárazová ochrana 67 500 A, nepřetržitá 32 500 A
 • Hvězdicové uzemnění
 • Vnitřní postříbřená bezkyslíkatá měděná kabeláž s FEP dielektrikem
 • Výstup SYSTEM LINK pro další výrobky IsoTek
 • Příslušenství - kabel Isotek EVO3 Initium 1,5m
 • Dodáváno s napájecím kabelem IsoTek EVO3 PREMIER 1,5m (v ceně filtru)

isotek_V5_elektra_banner_hifisound.cz_1


Specifikace:
Vstupní napájení: 10A IEC C14
5A zásuvky: 4x (5A, celkové zatížení 1.150W)
10A zásuvky: 2x (10A, celkové zatížení 2.300W)
Rozměry: 450 x 106 x 350mm
Hmotnost: 9kg
Barevné varianty: černá / stříbrná


Možná vylepšení filtru IsoTek V5 Elektra:
Filtr pro synchronizaci elektrické sítě EVO3 Syncro Uni

Podobné produkty