AudioQuest NRG Hurricane (High-Current)

audioquest_logo_s          audioquest-storm-hurricane-high-current-1-0m-oceneni-small

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
49 990 Kč / ks 72 490 Kč / ks 94 990 Kč / ks od 49 990 Kč / ks 41 314,05 Kč bez DPH 59 909,09 Kč bez DPH 78 504,13 Kč bez DPH od 41 314,05 Kč bez DPH
AudioQuest NRG Hurricane (High-Current)
AudioQuest NRG Hurricane (High-Current)
Oceněno
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Napájecí kabel NRG Hurricane (High-Current)

Série napájecích kabelů AudioQuest Storm je velkým krokem vpřed, nebo spíše obrovským skokem do nové třídy. Díky bezprecedentní kombinaci typické nulové impedance a nízkého odporu, přináší řada vysoko-proudých napájecích kabelů výrazně lepší výsledky než většina jiných existujících napájecích kabelů, bez ohledu na velikost a množství použitého kovu. Napájecí kabely STORM tak významně ovlivňují kvalitu zvuku a posouvají hranice na dosud netušenou úroveň. Verze HIGH CURRENT, je ideální pro zesilovače, síťové pračky, filtry, aktivní reprosoustavy, subwoofery.

Tiché pozadí a minimalizace elektrických problémů: Použitý Noise Dissipation System NDS (Systém rozptylu šumu) je daleko sofistikovanější než v minulosti (US Patent # 8988168) a napájecí kabely řady STORM tak využívají stejné technologie jako výkonové produkty Gartha Powella - vynikající síťové filtry NIAGARA. Kabely řady STORM snižují šum a čistí pozadí stejným způsobem, tedy bez ztráty detailů v signálu.

Optimalizace vlastností elektrické izolace: Společností AudioQuest vyvinutý a patentovaný systém Dielectric-Bias System (US Patent # 7126055) je využíván u mnoha AudioQuest kabelů již dávno. Tento DBS systém velmi efektivně snižuje nelineární zkreslení způsobené dočasným uchováním energie v izolaci kabelu. Nicméně, v napájecích kabelech řady STORM, je poprvé DBS implementován více strategicky, než kdy předtím - redukuje šum dielektrika ve významně širším pásmu a s vyšší efektivností brání jeho rozptýlení. Žádné interakce mezi prameny, eliminace rušení vznikajícího křížením vláken: Využitím vodičů s pevným jádrem, nedochází ke kontaktu mezi jednotlivými vlákny a k žádnému ze zkreslení, které s sebou nese. Vzhledem k vynikající kvalitě použitých kovů, mají vodiče výrazně hladší povrch, čímž je minimalizováno zkreslení i RF šum.

VODIČE S PEVNÝM JÁDREM Z VYSOCE ČISTÉ MĚDI S EXCELENTNĚ HLADKÝM POVRCHEM (PSC +)

U kabelu HURRICANE jsou použity všechny vodiče pevné, vyrobené z extrémě čisté mědi s hladkým povrchem - Solid Perfect-Surface Copper + (PSC +). Vodiče s pevným jádrem zabraňují vzájemnému působení mezi jednotlivými vodiči, což bývá hlavním zdrojem intermodulačního zkreslení. Dokonale hladká a čistá měď PSC+ eliminuje zrnitost a zaručuje dokonale čisté pozadí oproti OFHC, OCC, 8N a dalším prémiovým druhům mědi.

AudioQuest napájecí kabely řady STORM jsou tak skutečně optimalizovány díky systému minimálního odporu Low-Z a systému odstranění šumu Noise-Dissipation System, stejně jako mimořádné produkty ze série síťových filtrů NIAGARA.

HURRICANE | High-Current:
Pevné vodiče z extrémně hladké a čisté mědi (PSC +)
Nekomprimovaný přenos vysokého proudu
Technologie rozptylu zemního šumu (US patent č. 9,373,439)
Nulová impedanční charakteristika (50 Hz - 1 MHz)
72 V DC DBS systém polarizace dielektrika (US patent č. 7,126,055)
Směrové vodiče
Průměr vodiče 11 AWG (2,3 mm)
Konektory IEC C-15 / EU zástrčka nebo IEC C-20 (20A).

Kategorie: Napájecí kabely
Ocenění: ano

Podobné produkty