Audiovector QR 3 SE

Audiovector_logo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
64 990 Kč / pár 53 710,74 Kč bez DPH
Audiovector QR 3 SE
Audiovector qr 3 SE black piano
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

QR 3 SE - ZJEDNODUŠENÝ DESIGN A PROFESIONÁLNÍ VÝKON

Cílem řady QR SE bylo vždy nabízet nejpokročilejší technologie v dokonale zpracovaném a proporčně vyváženém high-endovém balení. Zvuk je velký, odvážný a dynamický, ale zároveň jemný a detailní, když je to potřeba, a představuje vynikající řešení pro všechny typy hudby.
Díky šetrnému impedančnímu zatížení a vysoké účinnosti 90 dB je QR 3 SE snadno ovladatelný reproduktor - perfektně se hodí a snadno se přizpůsobí polovodičovým i lampovým zesilovačům.
Krycí deska výškového reproduktoru Gold Leaf Air Motion je vyrobena z jediného kusu hliníku letecké a kosmické třídy. Byla přesně opracována, otryskána sklem, kartáčována a poté eloxována v atraktivní barvě Tungsten Titanium Grey. Je vybaven růžově pozlacenou rozptylovou mřížkou, která funguje jako filtr S-Stop.
Všechny nové modely SE mají na předních panelech a látkových mřížkách decentní, elegantní, ale přesto velmi dobře rozpoznatelné zlaté mosazné odznaky.
Nové vysoce specializované dvojité kryogenní polypropylenové měděné kondenzátory s cínovým bleskem jsou výsledkem neustálého poslechu, měření a zlepšování. Poskytují výškovým reproduktorům AMT ty nejlepší možné podmínky pro ještě sladší, detailnější a otevřenější zvuk. Použití kryogenně ošetřeného vedení z čisté mědi a tlumicího materiálu Audiovector Nanopore vytváří hladkou a přirozenou hudební reprodukci.

audiovector_gold-leaf-air-motion Výškový reproduktor Gold Leaf Air Motion Tweeter
Krycí deska je vyrobena z jednoho kusu leteckého hliníku. Byl přesně opracován, otryskán sklem, kartáčován a poté eloxován v krásné barvě wolframově titanové šedi. Je opatřena růžově pozlacenou rozptylovou mřížkou, která funguje jako filtr S-Stop.

 

S-stop filtr
Inspirováno filtry POP používanými v profesionálním nahrávacím průmyslu. Před výškovým reproduktorem je zkonstruována rozptylová mřížka, která funguje také jako S-STOP filtr a kontroluje sykavky. Hudba z reproduktorů této třídy nikdy nezněla detailněji a přitom sladce. Stačí si poslechnout.
audiovector_s-stopfilter-concepts

 

audiovector_s-stop-filter Dokonalý píst basového reproduktoru s dvojitým magnetem
Tato nová měničová jednotka Audiovector má schopnost pracovat jako dokonalý píst v několika oktávách frekvenčního pásma bez zkreslení, které se obvykle vyskytuje u hliníkových/diamantových měničů. To znamená, že hudba zní vřele, přesně a detailně, a přitom dynamicky a muzikálně.

 

Nová technologie membrán
Na základě zkušeností s tuhými a přitom lehkými membránami v reproduktorech řady SR a R vyvinuli konstruktéři novou sendvičovou membránu kombinující pevnost hliníku Aero Space Grade Aluminium s vynikajícími vnitřními tlumicími vlastnostmi měkčích materiálů. Výsledkem je třívrstvá sendvičová membrána bez vlastního zvuku a s velmi nízkým zkreslením, protože se chová jako čistý píst až do svého pracovního rozsahu a mimo něj.
audiovector_new-membrane


Audiovector_QR_web

SEZNAMTE SE S NOVOU GENERACÍ POKROČILÉHO ZVUKU
QR SPECIAL EDITION
je výsledkem neustálých inovací, jejichž cílem je přiblížit posluchačům duši původní hudby... a přimět je, aby hudbu skutečně cítili.
Vylepšení si všimnete již při prvním tónu:
➝ Nové kondenzátory vlastní konstrukce vedou k čistším výškám a lepšímu vykreslení detailů
➝ Vylepšený odvod tepla prostřednictvím rezistorů s kovovým pouzdrem přináší ještě stabilnější přesnost při vysokém výkonu
➝ Kryogenicky ošetřené vnitřní vedení zlepšuje dynamiku a detaily
➝ Strategicky umístěný tlumicí materiál Nano Pore zvyšuje otevřenost středních frekvencí
➝ Optimalizace bassreflexu zvyšuje přesnost

Audiovector_QR_SE_web  
Specifikace QR 3 SE:
2,5 pásmový systém se spodním bass-reflexem Q port
Výškový reproduktor Gold Leaf AMT se síťkou S stop
Středotónový reproduktor 150 mm Pure Piston MID, sendvičová membrána
Basový reproduktor 150 mm Pure Piston technologie dual magnet, sendvičová membrána
Frekvenční rozsah 28 Hz - 45 kHz (horní přenášená frekvence 105 kHz)
Citlivost (2,83 V/ 1 m) 90 dB
Impedance jmenovitá (rozsah) 4 Ω
Maximální příkon (hudební) 220 W
Dělící frekvence výhybky 400 Hz / 3 kHz
Terminály single wire
Rozměry (š x v x h) 190 x 942 x 232 mm
Hmotnost 22,0 kg
Provedení: ořechová dýha, hedvábně matná bílá, černý klavírní lak 7 vrstev

Audiovector_logo

JIŽ VÍCE NEŽ 40 LET NAVRHUJE, VYVÍJÍ A RUČNĚ VYRÁBÍ SKVĚLÉ HRAJÍCÍ REPRODUKTORY V DÁNSKU.
V roce 1979 založil Ole Klifoth společnost Audiovector s touhou vyrábět dokonalé reproduktory pro světový trh špičkové techniky. Vizí společnosti je stále, vyrábět vysoce kvalitní a přirozeně znějící reproduktory pro milovníky hudby a audiofily po celém světě. Mads Klifoth, generální ředitel a majitel, má velkou touhu ctít tuto jedinečnou DNA a tradici. Výrobky Audiovector jsou ručně vyráběny z nejlepších materiálů a ručně sestavovány s velkou pečlivostí a detaily. Každý reproduktor je navržen, vyvinut a vyroben přímo ve firmě podle výjimečných standardů.

AUDIOVECTOR JE RODINNÁ SPOLEČNOST SE SÍDLEM V DÁNSKÉ KODANI.

Audiovector_web

Podobné produkty