Bluesound Powernode Edge

bluesound_logo_n

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
13 190 Kč / ks 10 900,83 Kč bez DPH
Bluesound Powernode Edge
POWERNODE EDGE White 3 4 Straightened With Display With Shadow
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

BLUESOUND POWERNODE EDGE. Jde o menšího bratra Powernode, který je určený pro začínající fanoušky hifi a je vhodný také pro zakázkové instalace do menších projektů. Přes nižší cenu ale nezaostává ve výbavě, spolehlivosti a hlavně kvalitě zvuku.

ULTRA TENKÝ, ULTRA KOMPAKTNÍ
POWERNODE EDGE Ukazuje, že velké věci se dají dělat v malém balení, a poskytuje hi-fi zesílení v neuvěřitelně tenkém a kompaktním provedení o velikosti průměrné knihy s pevnými deskami. Díky svým rozměrům a tvaru se dokonale vejde na komodu pod televizor nebo může být v případě potřeby schován za skříňkou. V případě instalace do centralizovaného domácího systému zabírá POWERNODE EDGE minimální prostor v rozvaděči s výškou 1U a šířkou poloviny racku. Součástí dodávky je jednoduchý montážní držák pro různé orientace, takže montáž POWERNODE EDGE na stěnu, za skříň nebo do audio skříňky je snadnější než kdykoli předtím.

MULTI-ROOM, MULTI-USE
POWERNODE EDGE poskytuje neuvěřitelnou flexibilitu pro jakoukoli konfiguraci. Systém BluOS vás spojí s veškerou hudbou, která kdy byla nahrána, a umožní vám bezdrátově streamovat zvuk po celém domě. Díky praktickému rozhraní HDMI eARC a duálnímu optickému/analogovému vstupu na zadní straně, navíc s podporou dekódování Dolby® Digital a plným ovládáním pomocí aplikace BluOS zajistí POWERNODE EDGE lepší zvuk filmů, seriálů a her z vaší TV. Díky svým rozměrům a zvuku bude naprosto ideální pro napájení vaší televizní sestavy, prostorových kanálů v bezdrátovém domácím kině, vašeho pracovního stolu, venkovních reproduktorů na terase nebo se dokonce stane prvním skutečným hi-fi pro teenagera.

STAČÍ PŘIDAT REPRODUKTORY
Život je hektický. Váš zvukový systém by měl být jednoduchý. POWERNODE EDGE je zesilovač pro streamování hudby ve vysokém rozlišení se zabudovanými inteligentními funkcemi, takže stačí jen přidat reproduktory. Chcete-li jít ještě dál, přidejte bezdrátový subwoofer PULSE SUB+ a získejte výkonný stereo systém 2.1 nebo použijte POWERNODE EDGE k napájení zadních kanálů bezdrátové sestavy prostorového zvuku Bluesound.

INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ
Přední stranu přehrávače POWERNODE EDGE zdobí elegantní skleněné rozhraní s kapacitním dotykovým ovládáním LED, které poskytuje intuitivní ovládání pro přehrávání, pauzu, hlasitost a výběr dalšího/předchozího tracku. Základní ovládací prvky u hudebního zařízení typu "vše v jednom" jsou důležité - v rytmu každodenního života nemáte vždy po ruce aplikaci nebo dálkový ovladač, abyste mohli upravit hlasitost nebo přeskočit skladbu.

Ocenění:

Bluesound-PowerNode-Edge_Eisa
Díky působivě elegantnímu šasi s možností montáže na stěnu lze POWERNODE EDGE nainstalovat prakticky kamkoli – a kompaktní rozměry doplňuje široká funkční výbava. Tento elegantní zesilovač, který se ovládá prostřednictvím intuitivní aplikace Bluesound BluOS a ke kterému stačí přidat reprosoustavy, má přístup ke streamovacím službám, internetovým rádiím a hudebním souborům ze sítě nebo z USB úložiště, zatímco připojení včetně HDMI eARC a obousměrného Bluetooth ještě více zvyšují jeho všestrannost. Jeho zvuk, poskytovaný vestavěným zesilovačem a s podporou Hi-Res Audio, je úderný. POWERNODE EDGE můžete použít jako zesilovač v samostatné sestavě nebo jej zkombinovat s dalšími zařízeními BluOS a vytvořit tak multiroomový hudební systém.

Specifikace:

 • all-in-one integrovaný zesilovač
 • trvalý výkon 2 x 40 W do 8 ohmů
 • dynamický výkon až 2 x 80 W do 4 ohmů
 • 24 bit/192 kHz DA převodník audiofilské třídy
 • BluOS síťový streamer s Wi-Fi a Ethernet připojením
 • různorodé digitální a analogové připojení
 • moderní HDMI eARC vstup pro připojení k TV
 • výstup pro subwoofer s nastavitelnou výhybkou
 • obousměrný Qualcomm aptX HD Bluetooth
 • bezdrátové přehrávání přes Apple AirPlay 2
 • podpora hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistant
 • široká škála hudebních služeb včetně Spotify, Tidal nebo Deezer
 • ovládání pomocí intuitivní BluOS aplikace v češtině

Podobné produkty