Bluesound PULSE SUB+

bluesound_logo_n

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
23 790 Kč –28 % 16 990 Kč / ks 14 041,32 Kč bez DPH
Bluesound PULSE SUB+
bluesound pulse sub cerna ie100135371
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma 23 790 Kč –28 %

Pozvedněte úroveň poslechu na vyšší úroveň s novým bezdrátovým aktivním subwooferem Bluesound Pulse Sub+. Subwoofer je osazen 20 cm měničem a chytrým DSP zesilovačem dodávajícím 150 wattů hlubokých, detailních basů bez zkreslení. Můžete ho připojit k bezdrátovým reproduktorům, zesilovačům a streamerům Bluesound. Jeho elegantní kompaktní design a bezdrátová konektivita nabízejí nespočet možností umístění v místnosti. Pomocí ovládací BluOS aplikace v češtině můžete subwoofer snadno a rychle spárovat s Bluesound přehrávačem a nastavit jeho hlasitost a parametry výhybky. 

 • Lze bezdrátově připojit k bezdrátovým reproduktorům, domácímu kinu nebo stereo komponentům Bluesound
 • Hluboké basy v hudbě, filmech a hrách s výkonem 150 wattů
 • Měnič s průměrem 203 mm napájený chytrým DSP zesilovačem pro kontrolované basy bez zkreslení
 • Bezdrátový design umožňuje umístit subwoofer téměř kdekoli
 • Elegantní a kompaktní kabinet lze umístit vedle, za nebo pod nábytek
 • Snadné a rychlé párování pomocí BluOS aplikace v češtině
 • Subwoofer můžete postavit, položit nebo namontovat na stěnu pomocí držáku, který najdete v balení

  Prostě přidejte basy

  Bezdrátový subwoofer Bluesound Pulse Sub+ je snadno ovladatelný, což začíná použitím BluOS aplikace v češtině pro nastavení a párování s libovolným přehrávačem Bluesound. V aplikace jsou k dispozici samostatné ovladače hlasitosti, dělicí frekvence výhybky a fáze, které umožňují snadno ovládat a nastavit subwoofer do optimálních podmínek pro nejlepší poslech v daném prostoru.

  Umístěte ho kdekoli

  Bluesound Pulse Sub+ je dodávaný s magnetickými gumovými nožičkami a držákem na zeď, které vám dají absolutní volnost umístit ho kdekoli v místnosti. Jednoduše ho umístěte na vhodné místo a projděte instalační proceduru v ovládací aplikaci. Všestranný design vám umožní umístit subwoofer za nebo vedle jakéhokoli nábytku nebo ho položit a nechat ho zmizet pod sedačkou do doby, než se probudí se zvukem, který otřese místností.

  Chytřejší než průměr

  Díky 150W chytrému DSP zesilovači spojenému se zakázkovým basovým měničem s dlouhým zdvihem o průměru 203 mm je Bluesound Pulse Sub+ perfektním společníkem pro jakýkoli BluOS systém domácí zábavy. Jeho pevnost, dynamický výkon a schopnost přehrát bez zkreslení basy až do 22 Hz umožňují subwooferu Bluesound Pulse Sub+ zapojení do jakéhokoli typu zvuku v domě. Pokud chcete ještě více basů, můžete přidat k přehrávači druhý subwoofer Bluesound Pulse Sub+ a ovládat ho také pomocí aplikace BluOS v češtině.

Podobné produkty