Cambridge Audio EVO CD

cambridge_logo

Dostupnost Skladem
29 990 Kč / ks 24 785,12 Kč bez DPH
Cambridge Audio EVO CD
cambridge evo cd hifisound.cz 1
Doprava zdarma

Cambridge Audio hi-fi Compact Disc Transport

Nový život pro CD
Evo CD je přehrávač kompaktních disků vyvinutý výhradně pro řadu Evo all-in-one. Má stejný poutavý design, je vyroben ze stejných prvotřídních materiálů a je konstruován podle stejných přísných standardů. Přehrávač Evo CD vytáhne z vašich disků každý hudební detail a poté jej bez problémů předá zesilovači Evo. Vaše sbírka CD se nyní může připojit k evoluci hi-fi.

Přesné ovládání
Evo CD používá nové servo S5, které je vylepšením uznávaného serva S3, jež najdete v přehrávači CXC. Vyznačuje se ještě lepší přesností rychlosti a načítání hudebních dat než jeho předchůdce. Evo CD nepoužívá víceúčelovou diskovou mechaniku, ale na míru navržený kus techniky, jehož jediným účelem je přehrávání zvukových disků CD s neomylnou přesností.

Navrženo pro zvuk
Eloxovaný hliník, který kryje přesné komponenty mechaniky Evo CD, nejenže odpovídá účelnému designu mechaniky Evo, ale přispívá také k lepší kvalitě zvuku. Akusticky tlumené kovové šasi a přihrádka mechaniky zajišťují, že signál, který prochází do digitálně-analogového převodníku Evo prostřednictvím jediného na míru vyrobeného výstupního kabelu "Evo Link", není ničím rušen.

Nadčasový styl
Přehrávač Evo CD, navržený výhradně pro spojení s přehrávačem Evo, má stejné prémiové materiály a rozměry - pro umístění pod zesilovač all-in-one nebo vedle něj. Je to na vás, stejně jako rozhodnutí, pro který ze dvou stylů bočních panelů se rozhodnete. Evo a Evo CD mají společně sebevědomý styl, který uznává historii značky a zároveň hledí do budoucnosti.

Forma a funkce
Jediným účelem přehrávače Evo CD je otáčení disků, které předává přesné hudební informace přehrávači Evo, což umožňuje minimalistický design - s jediným tlačítkem na jeho čelním panelu, které slouží k otevření/zavření kovového zásobníku na disky CD. Vše ostatní se ovládá dálkovým ovladačem Evo nebo aplikací StreamMagic v chytrém zařízení. Obal alba CD a informace o skladbách se krásně zobrazují na 6,8" barevném displeji zesilovače Evo.

Vyrobeno tak, aby vydrželo
Protože je zkonstruován z pečlivě vybraných a nekompromisních materiálů, je přehrávač Evo CD stejně robustní jako dobře vypadající. Například celokovový šuplík a mechanismus CD byly vybrány s ohledem na stabilitu, účinnost a dlouhou životnost. Stejně jako vaše sbírka disků CD obstojí ve zkoušce času - odemkne hudbu a vzpomínky vázané v těchto albech na mnoho dalších let.

cambridge_evo_cd_hifisound.cz_life

Specifikace:
Výstup: dedikované připojení k hlavní jednotce Evo (75 / 150)
Kompatibilta: CD-DA, CD-R, CD-RW
Maximální spotřeba: 20 W
Spotřeba v pohotovostním režimu <0,5W
Rozměry (š x v x h): 317 x 89 x 352 mm
Hmotnost: 5 kg

Kategorie: CD přehrávač
? Série: EVO

Podobné produkty