Marantz CD6007

marantzlogo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
11 490 Kč / ks 9 495,87 Kč bez DPH
Marantz CD6007
Marantz CD6007
Oceněno
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

CD přehrávač CD6007 staví na úspěchu CD6006 a nabízí speciálně vybrané komponenty a vylepšené rozvržení obvodů. Tuhé nohy dále eliminují nežádoucí vibrace, předimenzovaný nízkošumový napájecí zdroj napájí digitální a analogové obvody přehrávače.

Přehrávání hudebních souborů přes přední USB port, včetně: WAV, MP3, AAC, WMA, FLAC HD, ALAC, AIFF a DSD. Vysoce kvalitní konverze D / A AK4490, ideální pro soubory s vysokým rozlišením. Dva volitelné digitální filtry. Plně diskrétní zesilovač pro sluchátka s HDAM-SA2, řízení zisku a funkce automatického vypnutí. Dvouvrstvá spodní deska a pevné nohy umožňují čistší a kompletnější zvuk. Dálkové ovládání systému Marantz CD přehrávač, zesilovač a síťový přehrávač.

Marantz HDAM technologie
Marantz vyvíjí vlastní diskrétní obvody namísto využití standardních integrovaných obvodů. Ty dokážou totéž, ale výrazně lépe, s výsledkem ve formě větší dynamiky, přesnosti a detailu. V CD6007 proprietární obvod HDAM-SA2 vylepšuje na svém předchozím modulu HDAM ještě stabilnější napájení. Stabilita volnoběžného proudu je méně ovlivněna teplotami výkonového tranzistoru, aby se zachoval zvukový výkon i při vysokém výkonu.

Převodník D/A referenční kvality
CD6007 je vybaven novou konverzí Hi-Res D / A. Je vybaven převodníkem referenční třídy AK4490 D / A, který nabízí dvě volitelné možnosti filtru, a poskytuje rozlišení až 192 kHz / 24-bit a DSD 5,6 MHz pro optimální věrnost s přesnými basy, přirozenými středy a jemnými výškami pro přehrávání CD a formáty Hi- Res z paměťových zařízení USB.

Zdroj s vysokým proudovým zatížením
Zdroj zvuku využívá vysokorychlostní Shottkyho bariérové diody s velkou proudovou zatížitelností a nové proudové kondenzátory s vyšší hodnotou ve srovnání s předchozím modelem. Velikost kondenzátorů napájení vzrostla o 120% kvůli lepší stabilitě napájení a snížení šumu.

Sluchátkový zesilovač vybavený HDAM-SA2 s možností regulace zisku (Low/Mid/High)
Ve srovnání s CD6006 nabízí CD6007 vylepšenou a přepracovanou sekci zesilovače pro sluchátka. CD6007 používá exkluzivní obvod Marantz HDAM-SA2 se třemi nastaveními zisku (Nízký / Střední / Vysoký) pro perfektní spolupráci s téměř jakoukoli značkou sluchátek. V případě potřeby je výstup pro sluchátka vybaven také funkcí ?Off Circuit?, která vypne sluchátkový zesilovač v případě, když sluchátka nejsou připojena k jednotce, aby se zabránilo nežádoucímu rušení nebo šumu.

Digitální filtry
CD6007 nabízí možnost volby digitálního filtru. Tento filtr ve dvou režimech (Filter1 / Filter2) umožňuje optimalizovat reprodukci digitálního hudebního obsahu pomocí nového převodníku AK4490 D / A podle vašeho vkusu. Filtr 1 je předvolba pomalého snímání, která zlepšuje hluboké stereofonní zobrazování, zatímco filtr 2 je ostrý filtr pro přesnější zobrazování.

Specifikace:
Frekvenční odezva: 2 Hz - 20 kHz
Celkové harmonické zkreslení: 0,00002 %
Odstup signál/šum: 110 dB
Separace kanálů: 98 dB
Rozměry (š x v x h): 440 x 105 x 340 mm
Hmotnost: 6,5 kg
Provedení: černá / stříbrno-zlatá

Kompletní popis Související soubory (PDF)

Doplňkové parametry

Kategorie: CD přehrávač
Ocenění: ano

 

marantzlogobecausemusicmatterslogo

Marantz - japonský výrobce High-End a špičkové spotřební audio a video techniky. K prověřenému jemnému zvuku bohatým na detaily u audio komponentů přidává u AV strojů špičkový obraz. Mezi osvědčené firemní technologie patří např. HDAM (hyper dynamické zesilovací moduly).

Společnost Marantz nabízí dvě kategorie produktů. Řada "Range" je známá nabízením různých, vysoce flexibilních možností budování systémů vhodných pro každý životní styl. Řada "Premium" představující nejvyšší třídu zaručuje definitivní poslechové zážitky pro nejnáročnější hi-fi puristy.

V průběhu let byly vyvinuty další kategorie produktů, například modely řady "Reference", které věrohodně reprodukují hudební emoce puristů. 

Nejznámějším konstruktérem výrobků Marantz byl Ken Ishiwata. Značka potvrdila schopnost přinést velmi kvalitní komponenty i za velmi malou investici. Aktuální nabídka zahrnuje široké spektrum výrobků pro domácí zábavu a stereofonní reprodukci.

 

 

Podobné produkty

Musical Fidelity M3s CD b
Doprava zdarma
21 990 Kč
34 990 Kč (–37 %)
3834/ERN
Cambridge Audio AXC35
Doprava zdarma
9 990 Kč
11 490 Kč (–13 %)
2052
Advance Acoustic X-CD1000EVO
Doprava zdarma
32 250 Kč
41 590 Kč (–22 %)
1055