Marantz CD60

marantzlogo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
23 990 Kč –14 % 20 450 Kč / ks 16 900,83 Kč bez DPH
Marantz CD60
Marantz CD 60 fr
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma 23 990 Kč –14 %

VYSOCE KVALITNÍ PŘEHRÁVAČ CD S MODERNÍM DESIGNEM

Ikonický design pro moderní nadšence CD disků
CD 60 kombinuje moderní materiály s atraktivním a elegantním designem krytu. Díky tomu se perfektně hodí k zesilovačům Marantz a obohatí každý hi-fi systém. CD 60 je dokonalým doplňkem nedávno představeného stereo integrovaného zesilovače Model 40n. Společně tvoří výkonné duo pro každého, kdo si cení své sbírky CD stejně jako pohodlí moderního streamování. Mnoho uživatelů také ocení, jak snadné je nastavení a ovládání tohoto nesíťového CD přehrávače.

Nové moduly HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Modules) jednoznačně předčí konvenční řešení IC čipů, pokud jde o reakční chování. Pro CD 60 byly dále optimalizovány s cílem ještě přesněji regulovat tok proudu a výrazně tak snížit zkreslení ve vysokofrekvenčním rozsahu oproti předchozímu modelu. Výsledkem je jedinečný hudební a detailní zvuk u každé nahrávky.

Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů a vyladěno technologií Sound Master tak, aby inspirovalo posluchače k objevování nových detailů v jejich oblíbených CD.

marantz_cd60_bq1 Příjemně teplý zvuk s bohatým prostorem
Odborně vyladěný legendárním mistrem zvuku Marantz Sound Master pro ten nejhudebnější zvuk. CD 60 je přehrávač CD disků, který si vaše hýčkaná sbírka zaslouží.
Marantz_CD60_BQ2 Optimalizovaný obvod HDAM
V přehrávači CD 60 byl patentovaný obvod HDAM oproti předchozí verzi dále optimalizován, a to symetrickým umístěním součástek na zvukové desce a vytvořením přímější cesty signálu. Tato aktualizace zlepšuje zvukovou scénu oproti předchozím modelům a dosahuje ještě hudebnější zvuk.
marantz_cd60_bq3 Zdroj napájení pracuje s vysokými proudy
Napájecí zdroj CD 60 využívá vysokorychlostní, vysokoproudové Schottkyho bariérové diody, kondenzátory pro ukládání proudu s vyšší hodnotou a vylepšené regulátory napětí ve srovnání s předchozími modely této třídy. Naddimenzované kondenzátory v napájecím zdroji zlepšují stabilitu proudu a snižují šum při velmi náročném poslechu.
marantz_cd60_bq4 Ze zdroje USB přehrává zvuk s vysokým rozlišením
Model CD 60 dokáže přehrávat soubory MP3, WMA, AAC a WAV, FLAC HD, ALAC, AIFF (až 192 kHz/24bit) a DSD (až 5,6 MHz) z připojeného paměťového zařízení USB.Specifikace:
Frekvenční odezva
USB DSD: 2Hz - 50kHz (-3dB)
USB PCM: 2Hz - 50kHz (-1,5dB)
CD: 2Hz - 20kHz
Celkové harmonické zkreslení
USB DSD: 0,0006%
USB PCM 24bit: 0.0005%
CD: 0,0015%
Odstup signálu od šumu
USB DSD: 110 dB
USB PCM 24bit: 118dB
CD: 118dB
Dynamický rozsah
USB DSD: 110dB
USB PCM 24bit: 118dB
CD: 101dB

marantz-featured-img

Volitelný digitální filtr: Filtr 1, 2
Kompatibilita CD disků: CD / CD-R/RW / WMA / MP3 / AAC
Kompatibilita datových disků: DSD / WAV / ALAC
Výstupy: analogový (RCA), digitální optický, digitální koaxiální, sluchátkový
Rozměry (š x v x h): 442 x 129 x 396 mm
Hmotnost: 7,5 kg

Představení Marantz CD 60

 

marantzlogobecausemusicmatterslogo

Marantz - japonský výrobce High-End a špičkové spotřební audio a video techniky. K prověřenému jemnému zvuku bohatým na detaily u audio komponentů přidává u AV strojů špičkový obraz. Mezi osvědčené firemní technologie patří např. HDAM (hyper dynamické zesilovací moduly).

Společnost Marantz nabízí dvě kategorie produktů. Řada "Range" je známá nabízením různých, vysoce flexibilních možností budování systémů vhodných pro každý životní styl. Řada "Premium" představující nejvyšší třídu zaručuje definitivní poslechové zážitky pro nejnáročnější hi-fi puristy.

V průběhu let byly vyvinuty další kategorie produktů, například modely řady "Reference", které věrohodně reprodukují hudební emoce puristů. 

Nejznámějším konstruktérem výrobků Marantz byl Ken Ishiwata. Značka potvrdila schopnost přinést velmi kvalitní komponenty i za velmi malou investici. Aktuální nabídka zahrnuje široké spektrum výrobků pro domácí zábavu a stereofonní reprodukci.

 

 

Podobné produkty