Cambridge Audio Minx 322

cambridge_logo

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
18 990 Kč / sada 15 694,21 Kč bez DPH
Cambridge Audio Minx 322
Cambridge Audio Minx 322
Možnost poslechu
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Cambridge Audio Minx jsou výsledkem tříletého vývojového programu a představují schopnost Cambridge Audia vyrobit reprosoustavy, kde je technologický pokrok takový, že doslova přepracovává obecně přijímaná základní pravidla elektroakustiky.
Srdcem Cambridge Audio Minx je málo obvyklý zcela plochý "celopásmový" měnič Balanced Mode Radiator, který funguje na principu pístu ve vlastní kompletně oddělené komoře a směrem k zadní straně je vyplněn stále účinnější tlumící hmotou, která zabraňuje vzniku nežádoucího vlnění. Tato vyjímečná konstrukce umožní reproduktorům poskytnout čistý, dynamický a nadprůměrně prokreslený zvuk, za který by se nemusely stydět ani výrazně větší reproduktory. V kmitočtovém spektru jsou výšky zřetelné a zároveň prosté jakékoli agresivity nebo cizorodého zabarvení. Reprodukce středů je čistá, dostatečně dynamická, frekvenčně vyrovnaná a s přesahem i do basového pásma. Tam už však plynule přebírá otěže velmi povedený aktivní subwoofer produkující hutné a razantní basy.

Minx stereo systém s maximální nenápadností v obytném prostoru. Diskrétní a přesto hudebně působivá sestava mini reproduktorů se schopností naplnit místnost tak velkým zvukem, že Vaši přátelé budou přemýšlet, kde se tato síla bere.
Díky důmyslnému provedení Minx 20 technologií BMR, mohou tyto širokopásmové reproduktory dosáhnout mimořádného rozsahu frekvencí. Harmonickým spojením s odpovídajícím 300 W digitálním aktivním subwooferem dosáhnete úžasných výsledků bez negativních zásahů do vzhledu Vaší místnosti.

2 x Min 22 satelitní reproduktor:
Širokopásmový měnič: 2 x 60 mm BMR
Impedance: 8 ohm (nominální)
Doporučený výkon: 15 - 75 W
Frekvenční rozsah: 130 - 20.000 Hz
Rozměry (š x v x h): 78 x 154 x 85 mm
Hmotnost: 0,75 kg
Povrchová úprava: klavírní černá, klavírní bílá

Min X301 aktivní subwoofer:
Aktivní měnič: 205 mm
Pasivní zářič: 205 mm
Výkon: 300 W
Frekvenční rozsah: 33 - 200 Hz
Nastavení dělící frekvence: 50 - 200 Hz
Rozměry (š x v x h): 266 x 311 x 278 mm
Hmotnost: 7,5 kg
Povrchová úprava: klavírní černá, klavírní bílá

Doplňkové parametry

Kategorie: Sestavy reprosoustav
? Série: Cambridge Audio Minx Serie
Možnost poslechu: ano

Podobné produkty