Cambridge Audio MXN 10 Lunar Grey

cambridge_logo

Dostupnost Skladem
12 990 Kč / ks 10 735,54 Kč bez DPH
Cambridge Audio MXN 10 Lunar Grey
MXN10 hifisound.cz 1
Novinka
Doprava zdarma

Multimediální síťový přehrávač hudebních souborů

Modul StreamMagic Gen 4 - rychlé přehrávání a vysoká kvalita zvuku, ESS SABRE ES9033Q DAC - pro nejnovější možnosti streamování. Vysoce kvalitní internetové rádio - díky podpoře MPEG-DASH, integrované služby Spotify Connect, TIDAL a Qobuz - pro nejlepší možný zvuk, Roon Ready - snadné procházení vaší digitální hudby, vestavěný Chromecast, AirPlay 2 a Bluetooth 5. Kompaktní půdorys s poloviční šířkou - pro flexibilní umístění.

Volba je na prvním místě
Náš nový síťový přehrávač MXN10 může vdechnout vašemu systému nový život - otevře vám svět hudby v Hi-Res. Bez problémů se zapojí do hi-fi systému a přenese vás za hranice vaší cenné sbírky disků. K dispozici jsou hromady bezplatných služeb, jako jsou internetová rádia, stejně jako známé prémiové služby - mnohé z nich nabízejí bezplatné vyzkoušení. Díky našemu know-how v oblasti streamování si budete moci prostřednictvím naší aplikace snadno vychutnat vysoce kvalitní hudbu z různých zdrojů.

Více než desetileté know-how v oblasti streamování
MXN10 pracuje s naším nejnovějším modulem a softwarem StreamMagic Gen 4. Jedná se o systém, který jsme sami vyvinuli v Londýně pro nekompromisní, solidní, hi-fi streamování hudby. Jeho používání je intuitivní a dokáže přehrávat hudbu s neuvěřitelnou čistotou - a to jak 768KHz 32bit PCM, tak DSD512 (to je vše, co budete potřebovat!).

Cambridge_AXN10_hifisound.cz_l2
Cambridge_AXN10_hifisound.cz_l3

Cokoli chcete
MXN10 má přístup k bezplatným i předplaceným streamovacím službám ve vysokém rozlišení, jako jsou internetová rádia, Spotify Connect, Tidal, Qobuz a Deezer, které jsou vestavěné pro nejlepší kvalitu zvuku. Díky vestavěným funkcím Apple Airplay2 a Chromecast máte přístup k Apple Music, BBC Sounds a dalším. MXN10 je také Roon Ready, takže dokáže sloučit váš poslech digitální hudby bez ohledu na zdroj do jediné služby ve stylu časopisu.

Internetová rádia, živé vysílání
Je to stejné jako rádio, jen se vysílá přes internet, a ne po rozhlasových vlnách. Můžete poslouchat své stávající oblíbené vysílací stanice, specializované internetové stanice (jako Soho Radio a NTS) a mnoho dalších z celého světa - vše zdarma. Navíc mnoho stanic je kvalitou daleko za digitálním rozhlasem.

Stvořeno pro sdílení
Pokud se u vás zastaví kamarád, který nemá aplikaci StreamMagic, může se s vámi podělit o své nejnovější skladby přes Bluetooth. Případně, pokud mají exkluzivní soubory FLAC ve vysokém rozlišení na USB flash disku, můžete je společně poslouchat na svém hi-fi systému pouhým připojením disku k zadnímu portu USB zařízení MXN10.

Navrženo pro život
MXN10 má elegantní nadčasový vzhled díky charakteristickému hliníkovému krytu Lunar Grey a černé "plovoucí" základně. Ocelová skříň o poloviční šířce 215 mm se hodí k našim modelům DacMagic200M a Alva Duo, nabízí flexibilitu umístění a vdechne nový život každé hi-fi sestavě - včetně letitého zesilovače. Díky on-line aktualizacím bude MXN10 oblíbený u publika po mnoho dalších let.

Cambridge_MXN10_hifisound (2)

Vlastnosti:
Vstupy: Ethernet,  USB (velkokapacitní úložiště), Wi-Fi, Bluetooth
Výstupy: analogový RCA, digitální výstup (koaxiální a optický)
Převodník: ESS Sabre ES9033Q
Frekvenční odezva: 20 Hz - 70 kHz +0/-1 dB
Ethernet: IEEE 802.3 10 Base-T nebo 100 Base-T
Wi-Fi 5 dvoupásmová 2,4/5,0 GHz
Bluetooth: 5.0 A2DP/AVRCP podporující SBC a AAC
Kompatibilita: UPnP, USB disk, internetové rádio, Chromecast, Spotify connect, Tidal, Qobuz, Roon Ready, Airplay 2
Audio formáty: ALAC, WAV, FLAC, AIFF, DSD (x512), WMA, MP3, AAC, HE AAC, AAC+, OGG Vorbis
Podpora Hi-Res: až 768KHz 32bit PCM, až DSD512
Spotřeba pohotovostní režim: <0,5W
Rozměry: (š x v x h) 215 x 52 x 191 mm
Hmotnost: 1,2 kg

Cambridge_MXN10_hifisound (1)

Podobné produkty