Chord Analog C-Line RCA

chordco-logo-s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
1 490 Kč / set 1 890 Kč / set 2 590 Kč / set od 1 490 Kč / set 1 231,40 Kč bez DPH 1 561,98 Kč bez DPH 2 140,50 Kč bez DPH od 1 231,40 Kč bez DPH
Chord Analog C-Line RCA
Chord Analog C-Line RCA
Možnost poslechu
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Signálový nesymetrický kabel C-line série, zakončený RCA konektory

Vlastnosti
Originální design společnosti Chord Company. Cílem bylo vyrobit vysoce výkonný kabel za dostupnou cenu, který by přesto splňoval Chord přísné standardy. Ceny udělené testovacím časopisem What Hi-Fi? v letech 2015-2021 dokazují, že to podařilo!

Geometrie vodičů ARAY byla vyvinuta z konfigurace vyladěné pro tehdejší vlajkovou loď - kabel Chord Sarum. Přetvarovaný konektor RCA využívá stejný proces přímého zlacení zvyšující kvalitu signálu, jaký se používá u konektorů Chord VEE3 RCA.

Geometrie vodičů ARAY, vícežilové signálové a zpětné vodiče z bezkyslíkaté mědi, stínění fólií s vysokou hustotou obalení, snižuje ztráty signálu způsobené vysokofrekvenčním rušením. Unikátní proces zlacení konektorů RCA zlepšuje přenos signálu napříč zvukovými frekvencemi.

Analogový audio propojovací kabel Chord C-line je navržen tak, aby fungoval se všemi komponenty s linkovými vstupy a výstupy - přehrávači CD, streamovacími zařízeními, zesilovači domácího kina, tunery, gramofony a propojením předzesilovače s výkonovým zesilovačem. K dispozici v délkách 0,5 m, 1 m, 2 m a 3 m.

Podobné produkty