Chord C-screenX speaker cable

chordco-logo-s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
4 990 Kč / set 5 290 Kč / set 5 590 Kč / set od 4 990 Kč / set 4 123,97 Kč bez DPH 4 371,90 Kč bez DPH 4 619,83 Kč bez DPH od 4 123,97 Kč bez DPH
Chord C-screenX speaker cable
Chord C-screenX speaker cable
Možnost poslechu
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Stíněný reproduktorový kabel C-screenX zakončený banánky ChordOhmic

Vlastnosti
C-screenX je stíněný reproduktorový kabel určený pro audio systémy i domácí kina a představuje cenově výhodný upgrade pro všechny, kteří chtějí výborný výkon s omezeným rozpočtem.

Kabel je vybaven vylepšenou izolací XLPE a připojuje se k oceňované řadě stíněných reproduktorových kabelů Chord Company, včetně uznávaných ClearwayX, ShawlineX a EpicX/XL.

Cílem při návrhu bylo, vyrobit kabel dostatečně diskrétní pro snadnou montáž a vedení, se všemi výkonnostními výhodami, které stínění může přinést.

Kabel C-screenX má průměr pouhých 9 mm a je dostatečně ohebný, aby se dal snadno vést kolem rohů. Je zakončen bílým vnějším pláštěm, který chrání stínění a činí jej prakticky neviditelným na bílých lištách.

C-screenX má vícevláknové vodiče z bezkyslíkaté mědi, izolované XLPE a uspořádané v kroucených párech pro snížení rušení. Kabel je pak uzavřen v PVC plášti, který snižuje mechanický šum a správně rozmístí vodiče vzhledem ke stínění dvojitou fólií.

Podobné produkty