Nordost Heimdall 2 Speaker Cable

Značka: Nordost

nordost_logo_s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
51 190 Kč / set 56 890 Kč / set 62 590 Kč / set od 51 190 Kč / set 42 305,79 Kč bez DPH 47 016,53 Kč bez DPH 51 727,27 Kč bez DPH od 42 305,79 Kč bez DPH
Nordost Heimdall 2 Speaker Cable
Značka: Nordost
Nordost Heimdall 2 Speaker Cable
Možnost poslechu
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Kabely Heimdall 2 společnosti Nordost jsou první řadou v sérii NORSE 2. Heimdall 2 využívají stejný design jádra jako produkty série Leif, což zajišťuje podobné zvukové podpisy mezi kabely Nordost.
Vedle působivého designu jádra využívají kabely Heimdall 2 inovativní techniky a technologie, které byly poprvé spatřeny v uznávaných a velmi vyhledávaných řadách Valhalla a Odin. V celé řadě Heimdall 2 se objevují pokrokové prvky jako je technologie Dual Mono-Filament a speciálně navržené proprietární konektory MoonGlo. Pouhým prvním krokem do série Norse 2 si všimnete významných rozdílů ve zvuku. Přepnutím jediného kabelu uslyšíte banální nahrávky transformované do vysoce věrných představení.

nordost-heimdall-2-hlavicka

Reproduktorový kabel Heimdall 2, Norse 2 série

Vlastnosti
Kabely reproduktorů řady Norse 2 poskytují úroveň výkonu, která se v jejich cenových úrovních dříve nepovažovala za možnou. Vlastní konstrukce Microost Mono-Filament společnosti Nordost vytváří virtuální vzduchové dielektrikum doplněné elegantně navrženým systémem odpružení. V kombinaci s postříbřenými vodiči s pevným jádrem OFC a extrudovanou izolací FEP s plochým páskem je výsledkem ideální elektricky a mechanicky řízená konstrukce pro ultrarychlý přenos signálu mezi zesilovačem a reproduktory s ultra nízkými ztrátami.
Kabel reproduktoru Heimdall 2 nabízí vynikající detaily a dynamický rozsah, čímž vytváří ve výsledku přirozenou krásu jakéhokoli hudebního představení. Konzistence konstrukce a materiálů napříč celou sérií Norse 2 znamená, že můžete snadno vytvořit jasně upřednostňované, nekompromisní řešení kabeláže celého systému, od zásuvky ve zdi až po reproduktorové terminály. Každý článek v řetězci je speciálně optimalizován pro daný účel, a tím můžete konečně probudit plný výkonový potenciál svého hifi zařízení.

Kabely "Made in USA."

Specifikace
Izolace: Fluorovaný Ethylen Propylen (FEP)
Konstrukce: mechanicky laděná rozteč technologií Micro Mono-Filament
Vodiče: 18 x 22 AWG
Materiál: postříbřené 99,99999% pevné jádro z OFC
Kapacitance: 9,8 pF / ft
Indukčnost: 0,14 uH / ft
Rychlost šíření: 96%
Zakončení: Pozlacené vidličky nebo duté banánky Z-plug

Doplňkové parametry

Kategorie: Reproduktorový set
? Série: Nordost Heimdall 2
Možnost poslechu: ano

Podobné produkty