Chord Clearway Digital RCA

chordco-logo-s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Skladem Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
2 990 Kč / set 3 290 Kč / set 3 990 Kč / set 4 690 Kč / set od 2 990 Kč / set 2 471,07 Kč bez DPH 2 719,01 Kč bez DPH 3 297,52 Kč bez DPH 3 876,03 Kč bez DPH od 2 471,07 Kč bez DPH
Chord Clearway Digital RCA
chordco clearway dig rca coil 72 aug18
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Clearway Digital Coax RCA / RCA

Úplně prvním vyladěným kabelem ARAY, který společnost Chord Company vyrobila byl Chord Sarum Digital. Když jsme slyšeli, co dokáže, vyvinuli jsme varianty i pro analogové a napájecí kabely. Někteří říkají, že digitální kabely nedělají rozdíl? No, je pravda, že mnoho digitálních kabelů je v podstatě koaxiální konstrukce 75 Ohm, ale Tuned ARAY je jiný - je to unikátní konfigurace vodičů.

Clearway digital používá stejnou geometrii Tuned Conductor jako původní Sarum Digital. To z něj dělá velmi zvláštní digitální kabel, který si pravděpodobně budete muset nejdříve poslechnout. Nejde nutně o detaily, které posloucháte, ale o něco mnohem snadněji slyšitelného: o hudební soudržnost - něco, co začíná velmi dobře produkovat mnoho zařízení, kterým se dříve říkalo "entry level".

Clearway Digital lze osadit postříbřenými konektory Chord Company VEE 3 RCA, postříbřenými konektory BNC anebo monofonními minikonektory, které vyhovují mini/přenosným D/A převodníkům apod. Standardní délka je 1 m, lze ovšem i objednat zakázkové délky.

chord-clearway-group

Podobné produkty