Chord ClearwayX speaker cable

chordco-logo-s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
5 490 Kč / ks 5 990 Kč / set 6 490 Kč / set 6 990 Kč / set 8 190 Kč / ks 9 290 Kč / ks od 5 490 Kč / ks 4 537,19 Kč bez DPH 4 950,41 Kč bez DPH 5 363,64 Kč bez DPH 5 776,86 Kč bez DPH 6 768,60 Kč bez DPH 7 677,69 Kč bez DPH od 4 537,19 Kč bez DPH
Chord ClearwayX speaker cable
chord clearwayx
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Stíněný reproduktorový kabel ClearwayX zakončený banánky ChordOhmic

Vlastnosti

Výkon a hodnota toť vždy otázka. Reproduktorový kabel Chord Company ClearwayX je vícenásobný WHAT HIFI? - 5 hvězdiček v recenzích a ocenění, který využívá důmyslnou kombinaci materiálů (včetně naší nejnovější XLPE izolace). To je reproduktorový kabel s výkonem na úrovni, která obvykle stojí mnohem více!

ClearwayX používá vícežilové vodiče z bezkyslíkaté mědi o průřezu 14 AWG - dostatečně velké na to, aby přinesly kontrolu a definici hlasitým reproduktorům na poličce i na podlaze.

Vodiče jsou uspořádány v konfiguraci krouceného páru před nanesením vnitřního pláště z měkkého PVC, což pomáhá minimalizovat mechanický šum a také rozprostřít dvojité protilehlé fóliové stínění vůči vodičům.

Výsledkem je expresivní dynamika, rytmický drajv, detailní a vyvážený projev hudby.

Ocenění, testy:

whf-5star-logo

"S kabelem získáme organizované a hudebně soudržné vystoupení. Při poslechu Interstellar OST Hanse Zimmera se nemůžeme ubránit, ale jsme v úplném zajetí živé dynamiky a údernosti skladby. Vynikající úroveň srozumitelnosti a pocitu prostorovosti, který kabel nabízí."

What Hi-Fi?

HFC_Recommend_badge_SM

"Rytmický instrumentální doprovod má velmi pevnou basu, která je po celou dobu plná a úderná. Stručně řečeno, ClearwayX je za danou cenu skvělý stíněný reproduktorový kabel, který dobře funguje v široké škále různých hudebních žánrů."

Hi-Fi Choice

 

Podobné produkty