Chord EpicX speaker cable

chordco-logo-s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
11 990 Kč / set 13 990 Kč / set 16 590 Kč / set od 11 990 Kč / set 9 909,09 Kč bez DPH 11 561,98 Kč bez DPH 13 710,74 Kč bez DPH od 9 909,09 Kč bez DPH
Chord EpicX speaker cable
Chord EpicX speaker cable
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Stíněný reproduktorový kabel EpicX zakončený banánky ChordOhmic

Vlastnosti
EpicX (dříve Epic/Epic Twin) je součástí Chord nabídky reproduktorových kabelů již mnoho let - jedná se o stíněný kabel, který funguje prakticky s každým typem reproduktorů. Od střední cenové kategorie až po nejvyšší třídu, EpicX přináší detaily, dynamiku, rozlišení a pevnost zvuku u každého reproduktoru, se kterým je použit. Je obzvláště dobrý v tom, že přináší kontrolu a definici v oblasti basových frekvencí a je ideálním kabelovým řešením pro sloupové reproduktory.

EpicX vychází z mnohokrát oceněného reproduktorového kabelu Chord OdysseyX. Oba kabely používají záporný a kladný vodič z bezkyslíkaté mědi o průřezu 12 AWG, postříbřené a izolované XLPE před nanesením vnějšího PVC pláště. Klíčový rozdíl (a výkonnostní skok) je způsoben účinným vysokofrekvenčním kombinovaným stíněním a průsvitným PVC pláštěm, který je přidán do kabelu EpicX.

EpicX je dokonalým partnerem pro zástrčky Chord Company ChordOhmic, elegantně doplněné novými převlečkami.

Podobné produkty