Chord EpicX speaker cable

chordco-logo-s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Skladem Zvolte variantu
11 990 Kč / set 13 990 Kč / set 16 590 Kč / set od 11 990 Kč / set 9 909,09 Kč bez DPH 11 561,98 Kč bez DPH 13 710,74 Kč bez DPH od 9 909,09 Kč bez DPH
Chord EpicX speaker cable
Chord EpicX speaker cable
Možnost poslechu
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Stíněný reproduktorový kabel EpicX zakončený banánky ChordOhmic

Vlastnosti
EpicX (dříve Epic/Epic Twin) je součástí Chord nabídky reproduktorových kabelů již mnoho let - jedná se o stíněný kabel, který funguje prakticky s každým typem reproduktorů. Od střední cenové kategorie až po nejvyšší třídu, EpicX přináší detaily, dynamiku, rozlišení a pevnost zvuku u každého reproduktoru, se kterým je použit. Je obzvláště dobrý v tom, že přináší kontrolu a definici v oblasti basových frekvencí a je ideálním kabelovým řešením pro sloupové reproduktory.

EpicX vychází z mnohokrát oceněného reproduktorového kabelu Chord OdysseyX. Oba kabely používají záporný a kladný vodič z bezkyslíkaté mědi o průřezu 12 AWG, postříbřené a izolované XLPE před nanesením vnějšího PVC pláště. Klíčový rozdíl (a výkonnostní skok) je způsoben účinným vysokofrekvenčním kombinovaným stíněním a průsvitným PVC pláštěm, který je přidán do kabelu EpicX.

EpicX je dokonalým partnerem pro zástrčky Chord Company ChordOhmic, elegantně doplněné novými převlečkami.

Podobné produkty