Chord ShawlineX speaker cable

chordco-logo-s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Skladem Zvolte variantu
7 990 Kč / set 8 990 Kč / set 9 990 Kč / set od 7 990 Kč / set 6 603,31 Kč bez DPH 7 429,75 Kč bez DPH 8 256,20 Kč bez DPH od 6 603,31 Kč bez DPH
Chord ShawlineX speaker cable
Chord ShawlineX speaker cable
Možnost poslechu
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Stíněný reproduktorový kabel ShawlineX zakončený banánky ChordOhmic

Vlastnosti
Reproduktorový kabel ShawlineX vychází z reproduktoru Chord RumourX, který je oblíbený již více než 20 let. Vodiče jsou postříbřené, izolované XLPE a uspořádané do krouceného páru. Při výrobě Chord ShawlineX jsme převzali stávající uspořádání vodičů, přidali speciálně vybraný vnitřní plášť z PVC pro snížení mechanického šumu a poté jsme na něj aplikovali stejné dvouvrstvé stínění z fólie a opletení s vysokou hustotou, jaké používáme u Chord Epic.

Předchozí verze reproduktorových kabelů Shawline/Rumour používaly PTFE izolaci (často označovanou jako teflon) a až do příchodu Taylonu to byl náš "nejlepší" materiál. Ačkoli byl PTFE drahý, nabízel nejlepší výkon.

Technologie materiálů se neustále vyvíjí a zdokonaluje a nyní jsou k dispozici alternativy k PTFE. Zatímco vysoká cena Taylonu nám brání používat jej ve všech našich řadách, našli jsme vhodnou náhradu mezi rodinou izolačních materiálů známých jako XLPE (zesítěný polyethylen). Jedna konkrétní verze vynikla a po poslechových testech se ukázala být jednoznačně (zvukově) lepší než PTFE v reproduktorových kabelech Shawline/Rumour.

Celý důvod použití vysokofrekvenčního účinného stínění spočívá v tom, že díky snížení rušení je kabel schopen lépe přenášet mikrodynamiku a časové propady, které hudebníci tolik používají k definování rytmu a výrazu. Shawline přenáší i velmi jemné detaily, které více odhalují barvu jednotlivých nástrojů. To vám umožní nahlédnout hlouběji do hudby a více se do ní ponořit, přičemž další výhodou je zlepšení obrazu a hloubky scény.

Podobné produkty