Chord ShawlineX speaker cable

Značka: Chord Company

chordco-logo-s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Skladem Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
7 990 Kč / set 8 990 Kč / set 9 990 Kč / set od 7 990 Kč / set 6 603,31 Kč bez DPH 7 429,75 Kč bez DPH 8 256,20 Kč bez DPH od 6 603,31 Kč bez DPH
Chord ShawlineX speaker cable
Značka: Chord Company
Chord ShawlineX speaker cable
Možnost poslechu
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Stíněný reproduktorový kabel ShawlineX zakončený banánky ChordOhmic

Vlastnosti
Reproduktorový kabel ShawlineX vychází z reproduktoru Chord RumourX, který je oblíbený již více než 20 let. Vodiče jsou postříbřené, izolované XLPE a uspořádané do krouceného páru. Při výrobě Chord ShawlineX jsme převzali stávající uspořádání vodičů, přidali speciálně vybraný vnitřní plášť z PVC pro snížení mechanického šumu a poté jsme na něj aplikovali stejné dvouvrstvé stínění z fólie a opletení s vysokou hustotou, jaké používáme u Chord Epic.

Předchozí verze reproduktorových kabelů Shawline/Rumour používaly PTFE izolaci (často označovanou jako teflon) a až do příchodu Taylonu to byl náš "nejlepší" materiál. Ačkoli byl PTFE drahý, nabízel nejlepší výkon.

Technologie materiálů se neustále vyvíjí a zdokonaluje a nyní jsou k dispozici alternativy k PTFE. Zatímco vysoká cena Taylonu nám brání používat jej ve všech našich řadách, našli jsme vhodnou náhradu mezi rodinou izolačních materiálů známých jako XLPE (zesítěný polyethylen). Jedna konkrétní verze vynikla a po poslechových testech se ukázala být jednoznačně (zvukově) lepší než PTFE v reproduktorových kabelech Shawline/Rumour.

Celý důvod použití vysokofrekvenčního účinného stínění spočívá v tom, že díky snížení rušení je kabel schopen lépe přenášet mikrodynamiku a časové propady, které hudebníci tolik používají k definování rytmu a výrazu. Shawline přenáší i velmi jemné detaily, které více odhalují barvu jednotlivých nástrojů. To vám umožní nahlédnout hlouběji do hudby a více se do ní ponořit, přičemž další výhodou je zlepšení obrazu a hloubky scény.

Podobné produkty