Dali Sound Hub

dali_logo_s

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
15 990 Kč / ks 13 214,88 Kč bez DPH
Dali Sound Hub
Dali Sound Hub
Doprava zdarma

Dali Callisto Sound HUB je inteligentní centrum pro správu signálu, které je vysíláno do dedikovaných reproduktorů této série. Reproduktory jsou bezdrátově připojeny do HUBu, která díky připojení 24 bitů / 96 kHz představuje způsob přenosu zvuku bez potřeby kabelů a beze ztráty! HUB je jediné řešení, které umožňuje kabelové připojení externích zařízení s reproduktory Callisto 2 a 6.

Rychlé nastavení
Nastavení systému Hi-Fi nemůže být jednodušší. Doslova musíte pouze připojit napájecí kabel k reproduktorům CALLISTO a Sound Hubu a poté stisknout tlačítko CONNECT. Voilá a jste připraveni streamovat z telefonu nebo hudebního serveru.

Více zdrojů zvuku
Sound Hub podporuje seznam různých zdrojů: Bluetooth (AAC & Apt-X HD), analogový (RCA a Mini Jack), koaxiální RCA, 2 x optický (audio a TV), USB výstup (Google Chromecast Audio) a 2 x modulární rozšiřující porty (např. BluOS).

Rozšíření BluOS
Využijte neuvěřitelnou platformu BluOSound pro více místností s vysokým rozlišením BluOSound přidáním volitelného modulu BluOS. Technologie BluOS je navržena audiofily pro audiofily, aby poskytovala tu nejlepší kvalitu digitálního zvuku, jakou si lze v celém domě představit. Získejte přístup k téměř jakékoli streamovací službě prostřednictvím bezplatné aplikace BluOS.

Specifikace:
Hmotnost 1,6 kg
Rozměry (š x v x h): 300 x 213 x 76 mm

Podobné produkty