Dynaudio Emit 25C

dynaudio-logo-s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
16 990 Kč / ks 14 041,32 Kč bez DPH
Dynaudio Emit 25C
Dynaudio Emit 25C
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Reprosoustava pro střední kanál ve vícekanálovém systému. Soundtrack dělá až 80% zážitku z filmu a středový kanál je jeho zásadní součástí. Z tohoto reproduktoru vychází hlavní podíl dialogů ve filmech a je také středobodem hudební produkce ve vícekanálovém mixu.

Emit 25C je v podstatě model Emit 30 otočený na bok se středobasovými měniči po stranách výškového měniče. Měniče jsou ty samé; výhybka je stejná, skříň a vyladění basreflexu jsou odlišné. Znamená to, že získáte úplnou konzistenci mezi středovým dialogovým reproduktorem a reprosoustavami, které jej obklopují (ať jsou to Emit 10, 20, 30 nebo 50) a doplňují na dalších kanálech systému domácího kina.

Vysoce kvalitní středobasové měniče
Emit 25C používá stejné 14cm MSP středobasové měniče jako Emit 10 a Emit 30. MSP znamená Magnesium Silicate Polymer. Jde o materiál, vyvinutý před pár desítkami let společností Dynaudio a vylepšovaný pro použití ve všech nejlegendárnějších reprosoustavách řad Confidence, Contour, Heritage Special a dalších. MSP poskytuje přesně správnou kombinaci nízké hmotnosti, pevnosti a tlumení pro reprodukci zvuku tak, jak ho nahrál interpret. Každá membrána je vyrobena jako jeden kus včetně integrovaného prachového vrchlíku. Vyvažovací žebra okolo středu membrány jsou přímo spojena s cívkou, takže se celý mechanismus pohybuje jako jeden kus a přináší s sebou ohromnou míru kontroly a detailů ve zvuku.
Samotné cívky jsou vyrobeny z lehkého hliníkového drátu, pokrytého tenkou vrstvou mědi. Hliník, navinutý na dvouvrstvém nosiči ze skelných vláken, je použit proto, že jeho hmotnost nebrání v pohybu měniče. Potažení mědí pak dovoluje využít více magnetické energie z dvojitého složeného magnetického systému. Zvyšuje energii toku pro vyšší výkon bez obětování dynamiky.

Nejvyšší výkon
Emit 25C má stejně jako další modely Emit a Evoke vysoce výkonný výškový měnič Cerotar. Jeho konstrukce je založena na měniči Esotar Forty z výroční řady Special Forty a obsahuje inovativní technologie, které redukují nechtěné rezonance a optimalizují tok vzduchu. Jako u řad Evoke, Confidence a Contour, i u Emit naleznete tajnou inovaci: Hexis. Tento malý ďolíkatý vnitřní vrchlík, který redukuje zpětné odrazy na zadní stranu povrchu hrající kaloty. Jeho efekt uslyšíte v podobě neuvěřitelně detailního rozlišení -sladké, hladké výšky, které neunaví vaše uši ani při dlouhém poslechu.

Dánský design skříní
Emit 25C je nabízen ve třech zakázkových laminátových provedeních: černém, bílém a vlašském ořechu. Jsou navrženy tak, aby se snadno začlenily do vašeho obýváku. Hladké splynutí s interiérem je v případě dialogového reproduktoru obzvlášť důležité.

Specifikace:
2,5-pásmová centrální reprosoustava (zadní bassreflex)
Výkon: 180 W
Středobasový měnič: 2x 140 mm MSP reproduktor s litým hliníkovým košem
Výškový měnič: 1 x Cerotar, 28 mm kalota
Impedance: 4 ohmy
Terminály: single-wiring
Frekvenční odezva: 53 Hz - 25 kHz (-6 dB 46 Hz - 35 kHz)
Citlivost: 87 dB
Rozměry (š x v x h): 550 x 170 x 272 mm, 550 x 170 x 285mm (s mřížkou)
Hmotnost: 11,0 kg
Barevné provedení: bílá, černá, ořech

Kategorie: Centrální reprosoustavy
? Série: Dynaudio Emit

Podobné produkty