Dynaudio Special Forty (Black Vine)

dynaudio-logo-s          dynaudio-special-forty-black-vine-oceneni-small

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
82 990 Kč / pár 68 586,78 Kč bez DPH
Dynaudio Special Forty (Black Vine)
Dynaudio Special Forty (Black Vine)
Oceněno
Doprava zdarma

Regálová reprosoustava vyrobená u příležitosti 40 výročí založení firmy Dynaudio se dočkala mnoha ocenění. Special Forty jsou osazeny měniči zcela nové konstrukce, vyvinutými pro tuto řadu - špičkovým výškovým měničem Esotar Forty s hedvábnou lakovanou kalotou s vyšším rozlišením a jemností zvuku a novým 17 cm středobasovým měničem s tuhou MSP membránou a hybridním systémem neodymiových/feritových magnetů. Přesná výhybka 1. řádu s technologiemi Phase alignment a Impedance alignment.

Celek podtrhuje krásné povrchové provedení. Reproduktor Dynaudio Special Forty se dočkal dvou nových úžasných povrchových úprav. Black Vine je nápadný kontrast tmavé dýhy, která je prostoupena zářivou oranžovou, zatímco Ebony Wave je podmanivě šumivé provedení klasického tvrdého dřeva.
Obě dýhy jsou vyrobeny podle přesných specifikací společnosti Dynaudio, což zajišťuje naprostou konzistenci mezi jednotlivými páry reproduktorů. Úroveň povrchové úpravy je prostě ohromující - vypadají hladce jako sklo a leskle jako kus luxusního starožitného nábytku. Přesně jak byste od národa designových fanatiků očekávali.

Specifikace:
2-pásmová regálová reprosoustava (zadní bassreflex)
Esotar Forty
Nový výškový reproduktor Esotar Forty maximalizuje proudění vzduchu pro ještě větší kultivovanost, zatímco jeho nízká rezonanční frekvence vyhlazuje přechod k nízkofrekvenčnímu reproduktoru.
170 mm středobasový měnič
Dosud nejlepší Dynaudio 17cm woofer, vychází z toho, co najdete v řadách Confidence a Evidence, a využívá sofistikovaný hybridní magnetický systém pro nižší zkreslení a vyšší výkon.
Nová výhybka 1. řádu s dělicí frekvencí 2000 Hz
Impedance: 6 ohm
Terminály: single-wiring
Zatížitelnost: více než 200 W
Frekvenční rozsah: 41 - 23.000 Hz (+/- 3 dB)
Citlivost: 86 dB
Rozměry (š x v x h): 198 x 360 x 307 mm
Hmotnost: 8,1 kg
Barevné provedení: black vine vysoký lesk

Standardní záruční doba na reprosoustavy Dynaudio je 24 měsíců, ale po registraci na http://www.dynaudio.com/register/ je záruční doba od výrobce prodloužená na 96 měsíců.

Kategorie: Regálové reprosoustavy
? Série: Dynaudio Special Forty
Ocenění: ano

Podobné produkty