Focal Kanta No.1

FOCAL_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
159 990 Kč / pár 132 223,14 Kč bez DPH
Focal Kanta No.1
Focal Kanta No.1
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Nechte se překvapit originální koncepcí a neotřelým stylem reproduktorů KANTA. Zažijte znovuobjevení vaší oblíbené hudby. Kanta jsou absolutně oddány audiofilskému pojetí reprodukce, přinášejí vysokou estetičnost kabinetu a nepřeberné množství barevných provedení, doslova pro každý interiér. Snad by se mohlo zdát, že na high-endový reproduktor jsou až příliš smělé, ale nenechte se zmást, jedná se o excelentní FOCAL reproduktor, který je doslova nabit nejmodernějšími technologiemi. KANTA nabízí to je nejčistší DNA reprosoustav FOCAL.

Regálový reproduktor Kanta N°1 diskrétně zapadne do každé police nebo na stojan, je ideálním řešením pro místnosti o rozloze menší než 25 m2. Je zcela zaměřený na akustický výkon a s rozhodně osobitou estetikou. Po třech letech výzkumu nabízí společnost Focal novou kombinaci exkluzivních technologií - spojení berylia ve výškovém reproduktoru nové generace IAL3 a lnu pro středotónové a basové reproduktory. Výsledek? Přesný, detailní zvuk, překypující vřelostí a muzikálností. Je to začátek nové éry pro ty, kteří milují zvuk. Hned na začátku poslechu vás čeká překvapení v podobě rozsahu basové frekvenční odezvy vzhledem k rozměrům.
Další silnou stránkou této řady je její odvážný vzhled, který dodává tomuto akustickému mistrovskému dílu rozhodně moderní a nápadný design! Díky osmi povrchovým úpravám čelního panelu, lesklým nebo matným, existuje několik možných kombinací. Tolik stylů, z nichž každý je tak odlišný od toho druhého, znamená, že si každý najde něco pro sebe. Kanta se stala skutečným, ultra stylovým, designovým objektem, který se stane hvězdou vašeho interiéru.

Specifikace:
2-pásmová high-endová regálová reprosoustava s bassreflexem
Středobasový měnič: 165 mm FLAX membrána s TMD závěsem a pohonem N.I.C.
Výškový měnič: 27 mm IAL3 invertovaný výškový Berylliový reproduktor
Impedance: 8 ohm (minimální 3,9 ohm)
Doporučený výkon zesilovače: 25 - 150 W
Frekvenční rozsah: 46 - 40.000 Hz (+/- 3 dB)
Rozsah dolní frekvence při -6 dB: 42 Hz
Citlivost: 88,0 dB
Terminály: single-wire
Rozměry (š x v x h): 234 x 422 x 391 mm
Hmotnost: 15,0 kg / kus
Barevné provedení: BLACK HG DEEP BLACK, WALNUT BLACK LQR, CARRARA WHITE LQR, IVORY MAT, DARK GREY MAT
Vyrobeno ve Francii

Kategorie: Regálové reprosoustavy
? Série: Focal Kanta

Podobné produkty