Focal Aria EVO X N°1

FOCAL_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Obvykle 1-3 dny Na dotaz Zvolte variantu
37 990 Kč / pár 31 396,69 Kč bez DPH
Focal Aria EVO X N°1
FOCAL ARIA EVO X NO1 g3
Novinka
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

DVOUPÁSMOVÝ KOMPAKTNÍ REPRODUKTOR
Aria Evo X N°1 si zachovává všechny přednosti dvoupásmového regálového reproduktoru - je výkonný a prostorově úsporný. Řada Aria Evo X nabízí vytříbenou kvalitu zvuku, jednoduchý design a vysoce kvalitní materiály.
Jeho středobasový/basový reproduktor vám umožní ocenit všechny kvality lněné membrány, exkluzivní technologie společnosti Focal, která vytváří bohatý a přirozený zvuk. Díky výškovému reproduktoru TAM, další inovaci společnosti Focal, jsou výšky přesné a jemné.
Aria Evo X N°1 je určen pro všechny milovníky hudby a ve své cenové kategorii představuje výjimečný hi-fi reproduktor.
Doporučuje se pro místnosti o rozloze nejméně 15 m² s poslechovou vzdáleností 2 až 3 metry.

HEDVÁBNĚ HLADKÉ VÝŠKY
Výškový reproduktor TAM, inovace společnosti Focal, vyrobený ve Francii, nabízí široký úhel rozptylu a větší definici zvuku bez směrovosti. Skládá se z hliníkové/hořčíkové obrácené kopulky ve tvaru písmene "M" a poskytuje bezchybnou harmonickou vyváženost a detailní výšky s působivou jemností a čistotou.

DOKONALE DEFINOVANÉ STŘEDNÍ PÁSMO
Obvod TMD s harmonickým tlumičem je patentovaná inovace společnosti Focal, která vylepšuje střední pásmo a eliminuje veškeré vibrace. Zvládnutí středního pásma závisí na závěsu, který leží mezi pevným rámem reproduktoru a pohyblivým kónusem. Díky zkušenostem akustických inženýrů společnosti Focal našli odpověď v technologii TMD (Tuned Mass Damper), která stabilizuje závěs membrány, aby ještě více homogenizovala barvu a neutralitu zvuku.

FLAX CONE
Kužel Flax, patentovaný společností Focal a vyráběný v jejích dílnách, je sendvič z francouzských lněných vláken mezi dvěma pláty skleněných vláken. Splňuje všechny požadavky na vysoce věrnou membránu: je lehká pro skvělou dynamiku, tuhá pro podporu basů a tlumící pro neutrální a přirozený zvuk bez zabarvení. Reprodukuje také bohaté střední pásmo a je neuvěřitelně přesná u nízkých frekvencích.

DESIGN A POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Reproduktory řady Aria Evo X (podlahové, regálové a centrální) jsou k dispozici ve třech povrchových úpravách: černý vysoký lesk, prime ořech a mechově zelený vysoký lesk. Kombinace předních panelů s koženým efektem s těmito povrchovými úpravami dodává výrobkům skutečný charakter a sofistikovanost. Magnetické mřížky dodávané s reproduktory zajišťují ideální, diskrétní integraci do jakýchkoli obytných prostor.

 

focal_aria_evox_web


Specifikace:
2-pásmová regálová reprosoustava s předním bassreflexem
Středobasový měnič: 165 mm basová membrána - lněný sendvičový kužel
Výškový měnič: Hliníkový/hořčíkový "TAM" s obrácenou kopulkou ve tvaru písmene "M"
Jmenovitá impedance: 8 Ω
Minimální impedance: 4,6 Ω
Doporučený výkon zesilovače: 25 - 120 W
Frekvenční rozsah: 55 - 30.000 Hz (+/- 3 dB)
Rozsah dolní frekvence při -6 dB: 47 Hz
Citlivost: 89,5 dB
Rozměry (š x v x h): 225 x 390 x 280 mm
Hmotnost: 8,5 kg
Barevné provedení: černý vysoký lesk, prime ořech, mechově zelený vysoký lesk


focal_made_in_france_150

Podobné produkty