MoFi SourcePoint 8

Mobile_Fidelity_logo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Exkluzivní objednání na prodejně Exkluzivní objednání na prodejně Exkluzivní objednání na prodejně Zvolte variantu
74 990 Kč / pár 61 975,21 Kč bez DPH
MoFi SourcePoint 8
MoFi SourcePoint 8 Black 1
Možnost poslechu Oceněno
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

SOURCEPOINT 8

SourcePoint 8 je nejnovějším výtvorem renomovaného designéra Andrewa Jonese, který pečlivě vytvořil reproduktor tak, aby ztělesňoval stejnou akustickou DNA jako široce uznávaný SourcePoint 10. Nový SourcePoint 8 v sobě ukrývá stejnou zvukovou dokonalost jako jeho větší sourozenec v kompaktnějším a skladnějším provedení.

Andrew Jones a tým společnosti MoFi Electronics zmenšili SourcePoint 10, aby vytvořili nový reproduktor, který se vejde do širšího spektra prostor, a přitom stále poskytuje velký, uspokojivý zvuk, který známe a milujeme.

Andrew Jones a tým společnosti MoFi Electronics zmenšili SourcePoint 10 a vytvořili nový reproduktor, který se vejde do širšího spektra prostor a přitom stále poskytuje velký, uspokojivý zvuk, který známe a milujeme.


"KAŽDÝ, KDO SLYŠÍ A MILUJE ZVUK DESETIPALCOVÝCH REPRODUKTORŮ, ALE NEMŮŽE JE UMÍSTIT DO SVÉHO POKOJE, MÁ NYNÍ K DISPOZICI TUTO ZVUKOVOU KVALITU V MNOHEM MENŠÍM BALENÍ."

Andrew Jones, hlavní konstruktér reprosoustavy

MoFi_SourcePoint_10_front_web

 

8-PALCOVÝ KONCENTRICKÝ REPRODUKTOR -DVA MĚNIČE - JEDEN HLAS

Tento reproduktor se může pochlubit osmipalcovým koncentrickým měničem a 1,25palcovým výškovým reproduktorem s měkkou kopulí a nabízí systém bodového zdroje, který poskytuje dokonalou kontrolu, tonální vyváženost a přesný obraz. Kužel wooferu funguje jako vlnovod pro výškový reproduktor, čímž se maximalizuje účinnost výškového reproduktoru a sladí se směrové charakteristiky.

Ať už dáváte přednost relaxačním, akustickým melodiím, nebo agresivnější a elektrické hudbě, SourcePoint 8 poskytuje vynikající výkon, který se dotkne vaší duše a vzbudí vaše emoce. Zprostředkovává nahrávky s výjimečnou detailností, konkrétností a čistotou a zároveň poskytuje masitost, živost a rozsah mnohem většího reproduktoru.

VYSOCE KVALITNÍ KONSTRUKCE SKŘÍNĚ 

Na vnějším okolí SourcePoint 8 se podílí nádherný kabinet složený z jednopalcových panelů z dýhy z pravého dřeva, rozsáhlé vnitřní vyztužení a tvarovaná 5 cm tlustá přední stěna, která nese několik určujících vlastností SourcePoint 8:


Extrémně nízké zkreslení, konzistentní linearita a vysoký basový výkon, které pomáhají zprostředkovat hudbu způsobem, který kombinuje detail, konkrétnost a čistotu tradičního regálového modelu s úderností, živostí a rozsahem sloupu. Dva velké zadní ventilační otvory umožňují vysoký basový výkon s nízkou turbulencí. Tvarované zkosené zadní hrany přední stěny navíc snižují chyby difrakční odezvy, které se obvykle vyskytují u běžných reproduktorů s plochou stěnou. 

MoFi_SourcePoint_10_cabinet_web
MoFi_SourcePoint_8_web2


TWIN-DRIVE S VYSOKOPROUDÝM MAGNETICKÝM SYSTÉMEM

SourcePoint 8 poskytuje výjimečný výkon díky inovativnímu systému Twin-Drive s neodymovými magnety s vysokým tokem. Optimalizovali jsme nejen frekvenční odezvu wooferu a tweeteru, ale také jsme upřednostnili snížení zkreslení v konstrukci motoru měniče. Konstrukcí motoru s cílem minimalizovat zkreslení jsme zajistili, že systém generuje minimum dalších frekvencí nad rámec původního signálu.

Systém Twin-Drive vytváří plně symetrické magnetické pole, což má za následek extrémně nízké intermodulační zkreslení (IMD) a čistý, přesný zvuk.

Řada SourcePoint představuje designovou a technickou špičku. Model SourcePoint 8, který nabízí stejnou úroveň zvukové dokonalosti jako jeho větší sourozenec, je všestranný a snadno ovladatelný a jistě potěší audiofily všech zaměření. Jeho vynikající výkon, elegantní design a výjimečné technické provedení z něj činí důstojný doplněk poslechové místnosti každého milovníka hudby.

 

Ačkoli je společnost MoFi Electronics na trhu s reprosoustavami relativním nováčkem, přesvědčivý výkon jejího modelu SourcePoint 8 vypovídá o velkých zkušenostech. Retro stylizace tohoto stojanového modelu je harmonicky vyvážená se zcela moderním návrhem, využívajícím nejnovější technologii koaxiálních měničů známého inženýra Andrewa Jonese, pečlivě modelovanou tak, aby poskytovala optimálně vyvážený výkon v plném rozsahu. Ve spojení s výkonným zesilovačem poskytuje SourcePoint 8 sebevědomou, poutavou reprodukci, vhodnou do malých i středně velkých poslechových místností, podpořenou silnými basy z 200mm (8″) středobasového měniče a doplněnou jasnými výškami. Jedná se o technicky inovativní reprosoustavy – a navíc stylové. mofi-sourcepoint_8_eisa

 

 Specifikace:
 
Frekvenční odezva: 47 Hz - 30 kHz
8 ohmů
(minimální 6,4 ohmů)
Citlivost: 87 dB/2,83 V/1 m
Dělící frekvence výhybky: 1,6 kHz
Minimální doporučený výkon: 30 W
Maximální příkon: 150 W
Rozměry (š x v x h):  290 x 456 x 335 mm s mřížkou
Hmotnost: 12,7 kg kus


Mobile_Fidelity_logo

Každý, kdo se zajímá o kvalitní nahrávky, případně nějakou dobu hudební nosiče sbírá, se jistě setkal se jménem společnosti Mobile Fidelity Sound Lab. Ta od roku 1977 vydává extrémně kvalitní remastery klasických alb a je lídrem v oblasti výroby audiofilských nosičů, přinášejících věrné reprodukce původního studiového záznamu. V rámci úsilí studia Mobile Fidelity zajistit co nejpřesnější reprodukci originálu, probíhá mastering a výroba matric u jednotlivých titulů vždy přímo z původních nahrávek (master tape). Tento přístup zajišťuje komplexnější a přesnější přenos hudební autenticity.

Myšlenka nabídnout zákazníkům cenově dostupnou špičkovou elektroniku, pro přehrávání těchto mistrovských nahrávek, vedla k založení společnosti MoFi Electronics. Je logické, že na návrhu a vývoji všech výrobků této značky spolupracovalo několik opravdu významných konstruktérů, s bohatými zkušenostmi z nahrávacího studia.

MoFi_hifisound.cz_web

Podobné produkty