Focal Vestia Center

FOCAL_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
12 990 Kč / ks 10 735,54 Kč bez DPH
Focal Vestia Center
focal vestia hifisound.cz centerwht
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Série Vestia přináší čistotu zvuku Focal, která je ještě jemnější díky množství zvukových detailů a výrazně vylepšené reprodukci vysokých tónů. Řada Vestia, vyvinutá a vyrobená ve Francii v dílnách společnosti Focal, se může pochlubit pěti modely: Vestia N°1 policový model, Vestia N°2, Vestia N°3 a Vestia N°4 jsou podlahové modely, Vestia Center centrální domácího kina.

ZVUK Focal
Tyto reproduktory, vyrobené ve Francii ve vlastních dílnách, přinášejí čistý zvuk Focal, který je ještě jemnější díky množství zvukových detailů, zahrnujících basy a výrazně vylepšenou reprodukci výšek.

TECHNOLOGIE Focal
Reproduktory Vestia jsou vybaveny kuželovými reproduktory Slatefiber a výškovým reproduktorem TAM ve tvaru písmene "M" - oběma exkluzivními inovacemi společnosti Focal. Výrobky jsou vybaveny nakloněnými stojany, které umožňují vytvořit zvukovou scénu zaměřenou na posluchače, což umožňuje ještě hlubší pohlcení zvukem.

DESIGN A POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Estetika této řady, inspirované Vestou a Hestií - bohyněmi krbu a domova - kombinuje elegantní design s decentními a rafinovanými povrchovými úpravami. Přední panely reproduktorů mají efekt černé nebo bílé kůže v kombinaci s povrchovou úpravou černého vysokého lesku, tmavého dřeva nebo světlého dřeva na bočních panelech.

Vestia Center je centrální reproduktor řady Vestia. Při jeho vývoji vynikla zejména doplňkovost jeho barvy s ostatními reproduktory Vestia. Skvěle doplňuje vícekanálový systém a dodává mu designovou a zvukovou soudržnost, stejně jako věrnou reprodukci při poslechu domácího kina. Nakloněná základna dodávaná s reproduktorem umocňuje zvukovou scénu a umožňuje vychutnat si jedinečný zážitek z domácího kina.

Specifikace:
Středobasový měnič: 2x 165 mm Slatefiber membrána
Výškový měnič: 25 mm Al/Mg tweeter s obrácenou kopulkou TAM
Nominální impedance: 8 Ω
Minimální impedance: 3,6 Ω

Doporučený výkon zesilovače: 40 - 200 W
Frekvenční rozsah: 58 - 30.000 Hz (+/- 3 dB)
Rozsah dolní frekvence při -6 dB: 50 Hz
Citlivost: 91,5 dB
Rozměry (š x v x h): 537 x 216 x 259 mm
Hmotnost: 10,0 kg
Barevné provedení: černá, světlé dřevo, tmavé dřevo
Vyrobeno ve Francii

Focal_Vestia

Kategorie: Centrální reprosoustavy
? Série: Focal Vestia

Podobné produkty