Focal Vestia N°2

FOCAL_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
64 990 Kč / pár 53 710,74 Kč bez DPH
Focal Vestia N°2
focal vestia hifisound.cz no2blk
Možnost poslechu
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Série Vestia přináší čistotu zvuku Focal, která je ještě jemnější díky množství zvukových detailů a výrazně vylepšené reprodukci vysokých tónů. Řada Vestia, vyvinutá a vyrobená ve Francii v dílnách společnosti Focal, se může pochlubit pěti modely: Vestia N°2, Vestia N°3 a Vestia N°4 jsou podlahové modely.

ZVUK Focal
Tyto reproduktory, vyrobené ve Francii ve vlastních dílnách, přinášejí čistý zvuk Focal, který je ještě jemnější díky množství zvukových detailů, zahrnujících basy a výrazně vylepšenou reprodukci výšek.

TECHNOLOGIE Focal
Reproduktory Vestia jsou vybaveny kuželovými reproduktory Slatefiber a výškovým reproduktorem TAM ve tvaru písmene "M" - oběma exkluzivními inovacemi společnosti Focal. Výrobky jsou vybaveny nakloněnými stojany, které umožňují vytvořit zvukovou scénu zaměřenou na posluchače, což umožňuje ještě hlubší pohlcení zvukem.

DESIGN A POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Estetika této řady, inspirované Vestou a Hestií - bohyněmi krbu a domova - kombinuje elegantní design s decentními a rafinovanými povrchovými úpravami. Přední panely reproduktorů mají efekt černé nebo bílé kůže v kombinaci s povrchovou úpravou černého vysokého lesku, tmavého dřeva nebo světlého dřeva na bočních panelech.

Vestia N°2 je 3pásmový podlahový reproduktor s bassreflexem, ve kterém se snoubí elegance decentního designu s jemností moderního reproduktoru s vysokou věrností.

Kombinuje technologie společnosti Focal, jako je například membrána Slatefiber vyrobená z recyklovaných uhlíkových vláken ve francouzských dílnách, a výškový reproduktor TAM ve tvaru písmene "M" s obrácenou kopulkou pro zvýraznění výšek. Díky nakloněným stojanům reproduktorů lze zvukovou scénu zaměřit na posluchače (Time Alignment) a dosáhnout tak ještě hlubšího ponoření a emocí.

Díky možnosti volby harmonických a rafinovaných povrchových úprav - černý nebo bílý přední panel s koženým efektem, boční panely Black High Gloss, Dark Wood nebo Light Wood - lze tyto reproduktory snadno instalovat do jakéhokoli interiéru. Vestia N°2 jsou ideální pro místnosti od 20 m² s doporučenou poslechovou vzdáleností 3 m. Lze je kombinovat se subwooferem SUB 600P, čímž získáte ještě výkonnější systém a všeobjímající basy.

Specifikace:
Basový měnič: 2 x 165 mm Slatefiber membrána
Středotónový měnič: 165 mm Slatefiber membrána
Výškový měnič: 25 mm Al/Mg tweeter s obrácenou kopulkou TAM
Nominální impedance: 8 Ω
Minimální impedance: 3 Ω

Doporučený výkon zesilovače: 40 - 250 W
Frekvenční rozsah: 47 - 30.000 Hz (+/- 3 dB)
Rozsah dolní frekvence při -6 dB: 37 Hz
Citlivost: 91,5 dB
Rozměry (š x v x h): 256 x 1012 x 371 mm
Hmotnost: 22,0 kg
Barevné provedení: černá, světlé dřevo, tmavé dřevo
Vyrobeno ve Francii

Focal_Vestia

Kategorie: Sloupové reprosoustavy
? Série: Focal Vestia

Podobné produkty