Fyne Audio F1.5

fyne-audio-logo-s

Dostupnost Exkluzivní objednání na prodejně
119 980 Kč / pár 99 157,02 Kč bez DPH
Fyne Audio F1.5
Fyne Audio F1.5
Doprava zdarma

Řada F1 reprezentuje vrchol dlouhodobých zvukových zkušeností a technických znalostí společnosti Fyne Audio. Tato nekompromisní řada špičkových reproduktorů má nejpokročilejší technologii měniče s bodovým zdrojem zvuku a vytvořila tak svou vlastní třídu. F1 série byla navržena, vyrobena, ručně dokončena a otestována v sídle společnosti Fyne Audio v Glasgow a představuje nejmodernější britský design Hi-Fi reproduktorů.

Model F1-5 využívá stejnou technologii jako větší sourozenec F1-8 a přetváří jej do elegantního designu reproduktorů do police nebo knihovny. Ručně vyráběná skříň je podepřena kompaktním opracovaným hliníkovým soklem, na kterém je umístěn nejmodernější difuzor Fyne BassTrax pro co nejpřesnější basovou složku. F1-5 je obklopen pryžovým rámem FyneFlute a je vybaven 125 mm nízkofrekvenčním měničem IsoFlare spojeným s 19 mm tweeterem z magnéziové kopule, který jako celek vytváří bodový, časově vyrovnaný zdroj zvuku poskytující čisté izotropní záření v celém zvukovém spektru. Ručně dokončeno ve výrobním závodě Fyne Audio ve Velké Británii v ohromující dýze z pravého ořechu. F1-5 představuje vrchol designu reproduktorů Hi-Fi UK v oblasti regálových reproduktorů.

Možnost úpravy zvuku systému ovládacím prvkem přímo na reprosoustavě:
- prezentace (2,5 kHz - 5,0 kHz) +/- 3dB

Specifikace:
2-pásmová sloupová reprosoustava, spodní bassreflex BassTrax Tractrix
Prémiový multivláknový koncentrický středobasový měnič 125 mm IsoFlare, výškový měnič: 19 mm magnéziový kopulový reproduktor
Nominální impedance: 8 ohm
Terminály: single-wiring
Doporučený výkon zesilovače: 30 - 100 W
Trvalý výstupní výkon: 50 W
Frekvenční rozsah: 48 - 38.000 Hz (-6 dB)
Citlivost: 87,0 dB
Rozměry (š x v x h): 186 x 321 x 289 mm
Hmotnost: 5,7 kg
Barevné provedení: dýha z pravého ořechu ve vysokém lesku

Kategorie: Regálové reprosoustavy
? Série: Fyne Audio F1 Series

Podobné produkty