Dynaudio Emit 20

dynaudio-logo-s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
23 990 Kč / pár 19 826,45 Kč bez DPH
Dynaudio Emit 20
Dynaudio Emit 20
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Zjistěte, jak dobře může vaše hudební sbírka znít.
Emit je vaše cesta ke skutečnému dánskému top hi-fi. Vychutnejte si hudbu a filmy způsobem, o kterém jste si nikdy nemysleli, že je za danou cenu možné.

Emit 20 jsou vysoce výkonné regálové reprosoustavy odvozené z řad Dynaudio Evoke, Contour a Confidence. Představují hvězdnou kombinaci detailu a údernosti pro malé a střední místnosti.

Termín "autentická věrnost" nepoužíváme snadno. Ale u Emit 20 je to přesně to, co dostanete: prémiové audiofilní reprosoustavy, které udivují svojí cenou.

Mohl by to být základní model, ale Emit 20 je pořád napěchovaný technologiemi, které najdete v dalších řadách Dynaudio až po vlajkovou loď Confidence a profesionální referenční monitory Core. S Emit 20 neuděláte chybu. Zažijete zvuk, který jednoduše v této třídě neočekáváte.

Výkon a kontrola ve středním a basovém pásmu
Emit 20 používá 18 cm MSP (Magnesium Silicate Polymer) basový měnič, odvozený z modelu použitého v řadě Evoke. MSP je materiál, který Dynaudio samo vyvinulo a roky ho používá i u svých nejvyšších modelů reprosoustav. Membrána měniče je vyrobena jako jeden kus; protiprachový vrchlík je vylisován jako součást povrchu membrány, který hraje, což umožňuje pevné spojení s cívkou, která pohybuje s membránou dozadu a dopředu. Toto spojení uslyšíte v podobě špičkové kontroly a úrovně detailů v basových a středových frekvencích.
Samotná cívka je hliníková, navinutá na dvouvrstvém nosiči ze skelných vláken. Hliníkový drát používá Dynaudio již dlouhou dobu a má pro to dobré důvody. Je lehký, takže nebrání jemným pohybům a na nosič lze navinout více závitů při dané délce drátu. To znamená, že dostaneme více magnetické síly. Více síly znamená větší údernost. Cívku Dynaudio ještě dále vytunilo potáhnutím hliníkového drátu mědí.
V kombinaci s vrstveným feritovým magnetickým systémem a novým rámečkem dodává středobasový měnič Emit 20 s vysokým zdvihem veškerý basový výkon, který můžete chtít a to i ve vysokých hlasitostech. Střední pásmo (ve kterém "sídlí" např. kytary, housle a také vokály) je přitom úžasně kontrolované.

Výškový měnič vysoké úrovně
Emit 20 používá výškový měnič Cerotar přímo z řady Dynaudio Evoke. Jde o konstrukci s 28 mm měkkou kalotou, která obsahuje geniální vnitřní vrchlík Hexis. Lakovaná textilní kalota dodává sladce znějící výškové frekvence - všechnu tu otevřenost a detail, které máte dle interpretů slyšet na jejich nahrávkách. Hexis vyrovnává frekvenční odezvu a redukuje nechtěné rezonance pro dosažení překvapující jasnosti.
Cerotar je poháněný vysoce výkonným keramickým magnetickým systémem Ferrite+ z uhličitanu strontnatého. Ten dodává výškovému měniči sílu, kterou potřebuje pro hlasitý přednes při zachování všech jemných nuancí.
A protože používá technologie z nejvyšší řady referenčních studiových monitorů Core, které profesionálové používají pro dlouhodobý intenzivní poslech, nebudete unaveni ani po dlouhých hodinách poslechu vaší oblíbené hudby.
Jako pohon tohoto měniče slouží keramický magnetický systém Ferrite+ z uhličitanu strontnatého, který přináší vyšší citlivost, vylepšenou jasnost a přirozenou dynamickou odezvu.

Výhybka
Středobasový a výškový měnič má na povel zakázkově navržená výhybka od stejného týmu, který vyvíjel modely Heritage Special a Core. Naši vývojáři použili hybridní topologii prvního řádu a druhého řádu pro výškový, respektive středobasový měnič, což umožňuje dosáhnout výjimečnou úroveň kontroly chování každého měniče. Uslyšíte tak vše, co umělci chtěli, abyste slyšeli a to bez kompromisů.

Specifikace:
2-pásmová regálová reprosoustava (zadní bassreflex)
Výkon: 160 W
Středobasový měnič: 180 mm MSP reproduktor s litým hliníkovým košem
Výškový měnič: 1 x Cerotar, 28 mm kalota
Impedance: 6 ohmů
Terminály: single-wiring
Frekvenční odezva: 53 Hz - 25 kHz (-6 dB 42 Hz - 35 kHz)
Citlivost: 86 dB
Rozměry (š x v x h): 370 x 205,1 x 311,5 mm / 370 x 205,1 x 324,5 mm (s nožičkami / mřížkou)
Hmotnost: 10,3 kg
Barevné provedení: bílá, černá, ořech

Doplňkové parametry

Kategorie: Regálové reprosoustavy
? Série: Dynaudio Emit

Podobné produkty