Fyne Audio F1.8

fyne-audio-logo-s

Dostupnost Exkluzivní objednání na prodejně
221 980 Kč / pár 183 454,55 Kč bez DPH
Fyne Audio F1.8
Fyne Audio F1.8
Doprava zdarma

Řada F1 reprezentuje vrchol dlouhodobých zvukových zkušeností a technických znalostí společnosti Fyne Audio. Tato nekompromisní řada špičkových reproduktorů má nejpokročilejší technologii měniče s bodovým zdrojem zvuku a vytvořila tak svou vlastní třídu. F1 série byla navržena, vyrobena, ručně dokončena a otestována v sídle společnosti Fyne Audio v Glasgow a představuje nejmodernější britský design Hi-Fi reproduktorů.

Reprosoustava F1-8 distribuuje stejnou technologii a odborné znalosti použité u jeho sloupových sourozenců do menšího standardního formátu. Ručně vyrobená skříň je podepřena na obrobeném hliníkovém podstavci, který je vybaven nejmodernějším difuzorem BassTrax pro co nejpřesnější nízké frekvence. Model F1-8 je obklopen pryžovým rámem FyneFlute a je vybaven 200 mm nízkofrekvenčním měničem IsoFlare spojeným s 25 mm tweeterem z magnéziové kopule, který jako celek vytváří bodový, časově vyrovnaný zdroj zvuku poskytující čisté izotropní záření v celém zvukovém spektru. Ručně dokončeno ve výrobním závodě Fyne Audio ve Velké Británii v ohromující dýze z pravého ořechu. F1-8 představuje vrchol designu reproduktorů Hi-Fi UK v oblasti stojanových reproduktorů.

Možnost úpravy zvuku systému ovládacím prvkem přímo na reprosoustavě:
- prezentace (2,5 kHz - 5,0 kHz) +/- 3dB

Specifikace:
2-pásmová sloupová reprosoustava, spodní bassreflex BassTrax Tractrix
Prémiový multivláknový koncentrický středobasový měnič 200 mm IsoFlare, výškový měnič: 25 mm magnéziový kopulový reproduktor
Nominální impedance: 8 ohm
Terminály: bi-wiring
Doporučený výkon zesilovače: 30 - 180 W
Trvalý výstupní výkon: 90 W
Frekvenční rozsah: 33 - 34.000 Hz (-6 dB)
Citlivost: 91,0 dB
Rozměry (š x v x h): 280 x 470 x 441 mm
Hmotnost: 15,2 kg
Barevné provedení: dýha z pravého ořechu ve vysokém lesku

Doplňkové parametry

Kategorie: Regálové reprosoustavy
? Série: Fyne Audio F1 Series

Podobné produkty