KEF LS50 Meta

kef-logo-s          kef-ls50-meta-oceneni-small

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Skladem na prodejně Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
34 980 Kč / pár 28 909,09 Kč bez DPH
KEF LS50 Meta
KEF LS50 Meta
Možnost poslechu Oceněno
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

KEF LS50 Meta, ultimativní kompaktní monitor s novou 12. generací legendárního Uni-Q měniče prvně v průmyslu s aplikací revoluční technologie MAT (Metamaterial Absorption Technology).

Technologie absorpce metamateriálem
Skutečně revoluční nástroj v akustické zbrojnici KEF, Metamaterial Absorption Technology (MAT) je vysoce komplexní struktura podobná bludišti, která absorbuje 99% nežádoucího zvuku ze zadní části ovladače, eliminuje výsledné zkreslení a poskytuje čistší a přirozenější zvuk.

Širší poslechový prostor pro dokonalý zvuk
Pomocí pokročilých simulačních a analytických nástrojů konstruktéři KEF vyvinuli dvanáctou generaci Uni-Q. Tento nový měnič přináší nižší zabarvení, menší zkreslení a zvuk je transparentnější a realističtější než dříve. A to vše rovnoměrně rozptýlené po celé místnosti.

Tvary pro optimální výkon
Nízko difrakční zakřivená ozvučnice LS50 Meta je přesně modelována kolem měniče Uni-Q. Jeho hladké zakřivené povrchy pomáhají vyzařovat zvuk přes ozvučnici bez jakéhokoli rušení tvrdými hranami, které způsobují difrakci.

Regálová 2-pásmová reprosoustava s basreflexem
Koncentrický měnič Uni-Q:
Vysoké frekvence: 25 mm ventilovaná hliníková kalota s technologií absorbce MAT
Střední a nízké frekvence: 130 mm hliníková membrána
Nominální impedance: 8 ohm
Terminály: single-wiring
Doporučený výkon zesilovače: 40 - 100 W
Frekvenční rozsah: 47 - 45.000 Hz Hz (- 6 dB)
Frekvenční odezva: 79 - 28.000 Hz (+/- 3 dB)
Citlivost: 85,0 dB
Rozměry (š x v x h): 200 x 302 x 281 mm
Hmotnost: 7,8 kg
Barevné provedení: carbon black, mineral white, titanium grey, royal blue se

Kategorie: Regálové reprosoustavy
? Série: KEF LS Serie
Možnost poslechu: ano
Ocenění: ano

kef-logo-s

HiFi reproduktory KEF a inovativní technologie přiblížily posluchačům hudbu, kterou milují. Společnost KEF stanovuje nové standardy s ikonami, jako jsou Blade a The Reference, a v širokém sortimentu má špičkové modely ve své třídě.

MUON

kef_muon_ross_lovegrove

Koncept KEF navržený Rossem Lovegrovem
Projekt MUON je přinejmenším ambiciózní. Vizionářský designér Ross Lovegrove dostal za úkol proměnit nejlepší akustické inženýrství v dokonalý reproduktor spojením formy a funkce s výrobní integritou. Reproduktor MUON je vyroben ze superformovaného hliníku, který vytváří tvar bez ostrých hran a s extrémní tuhostí. Spojuje v sobě estetiku designu Rosse Lovegrova s nejlepším inženýrstvím společnosti KEF. Proces, kterým byl MUON koncipován, znamenal, že Ross Lovegrove v podstatě tvaroval zvuk tím, že technologii "oblékl do kůže" s účelnou formou - konečný tvar vznikl evolučním procesem, díky němuž dokonale vyhovuje svému účelu.

BLADE

KEF_blade

BLADE je postoj. Jde o zkoumání umění možného bez předsudků. Posouvání hranic.

THE REFERENCE META

KEF_Reference_KEF

Reference kombinuje fenomenální výkon s vysokou věrností a naprostou vícekanálovou všestrannost. Všechny modely jsou ručně vyráběny mistry techniky společnosti KEF v Maidstone v Kentu.

R META

KEF_R_meta_KEF

Nejnovější technologie vyvinuté pro vlajkovou loď KEF The Reference se nyní dostaly i do řady R. Řada R zpřístupňuje výjimečnou akustickou kvalitu zvuku, ať už jde o stereofonní hudbu nebo domácí kino.

Podobné produkty